Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe no i cos sie rusyzlo :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie mówiłam ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:shocked: a jednak ktos tu zyje ;)
Opublikowano

:hi:

:hi:

dżizas, gdzie byłeś jak Cię nie było? :blink:

Opublikowano

Ostatnio dużo zastanawiam się nad tym, co będe chciał zrobić ze swoim A4, gdy już go kupię :)

Od kilku dni mam następującą koncepcję:

- kupię białą A-czwórkę

- przyciemnię tylną oraz tylne boczne szyby

- dach oraz tylną klapę do przełamania nad światłami polakieruję na czarno :naughty:

- do tego postaram się znaleźć jakieś ładne czarne felgi

- wymienię przedni zderzak na zderzak od RS4, albo S4

- tylny zderzak zaopatrzę w czarny dyfuzor

Efekt, jaki chcę osiągnąć, ma być zbliżony do tego:

281149684noplate3234214.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Lub ewentualnie do tego:

tty1vi3189941.jpg

Uploaded with ImageShack.us

W tym drugim przypadku odpada malowanie tylnej klapy, ale podstawowa koncepcja pozostaje taka sama, czyli:

białe auto z czarnym dachem :)

Jak sądzicie, jak to będzie wyglądać?

Aha, ewentualnie dopuszczam jeszcze inne kolory nadwozia, ale tylko takie, które w zestawieniu z czarnym dachem (i ewentualnie czarną tylną klapą) dadzą maksymalnie "kosiasty" efekt.

EDIT:

znalazłem już nawet przykładową "bazę" do czegoś takiego:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-125-ps-klimatronik-zobacz-C15241061.html

Opublikowano
  • Autor

no wszystko spoko tylko lakierowanie to bym sobie odpusci tzn fajnie wyglada i sam zastnawiam sie czy w moim avancie nie zrobic czarnego dachu :D

wyglada to kosmicznie ale tylko i wylacznie oklejenie dachu na czarno zadnego lakierowania koszt ok 300 zl !! :) a wyglada dokladnie tak samo jak polakieroanie :)

nie spodoba sie czy chcesz sprzedac zdejmujesz folie i po sprawie :D

co do kol jednak ja pojde w duze kola czyli mniej sportowe a bardziej do turlania sie :D taki dupowoz :D duze kolo to podstawa szybki mam przyciemnone tylko tylnie

ale folia do zdjecia (80 %) zmienie na wszystkie szyby na 50% i bedzie fajnie :) i dodam loteczke na klape :D no i wnetrze moze jakos sie uda odswierzyc cy cus ;)

ale ogolnie biale auto wogole jasne i czarny dach wygladaja fajnie :)

co do karty jak Magda jak na shell :) 1000k miesiecznie znizka sie przyda :)

Opublikowano

moim skromnym zdaniem białe audi jest wypaśne

osobiście 'spuszczałam' się nad furką Tygrysa na ogólnopolskim :slina:

czarny dach :good: tylna klapa niekoniecznie :kwasny:

felunie min 18 i jeżeli miałabym je barwić to też na biało, może mało praktycznie ale efekt :kox::slina:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 10:56_________________________________________________Tygrysowóz - fota z Jarosławca :slina: :slina: :slina:

hT6Si.jpg

Opublikowano
  • Autor

osobiście 'spuszczałam' się nad furką Tygrysa na ogólnopolskim

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: co to znaczy ??

Opublikowano

osobiście 'spuszczałam' się nad furką Tygrysa na ogólnopolskim

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: co to znaczy ??

to w przenośni było :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale ?? jak w przenosni ?? o dzizas :shocked::blink::shocked::blink::shocked::blink:

Opublikowano

robiłam to co Wy jak zaglądacie sobie pod maski :decayed:

Opublikowano

moim skromnym zdaniem białe audi jest wypaśne

osobiście 'spuszczałam' się nad furką Tygrysa na ogólnopolskim :slina:

czarny dach :good: tylna klapa niekoniecznie :kwasny:

felunie min 18 i jeżeli miałabym je barwić to też na biało, może mało praktycznie ale efekt :kox::slina:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 10:56_________________________________________________Tygrysowóz - fota z Jarosławca :slina: :slina: :slina:

hT6Si.jpg

:>

Fajny pomysł z tą folią, nie pomyślałem o tym.

Mogę wtedy zaryzykować klapę na czarno, jak będzie "wsiursko", to zerwę, trudno.

Co do kół - nie mogę przedobrzyć z glebą i profilem, bo to będzie auto do jazdy na co dzień i żona mnie "obije" jak będą dziewczyny latać po całym aucie na każdej nierówności :>

Zresztą, jak znam życie, budżet zweryfikuje moje plany i "rozłoży" taki projekt na wiele miesięcy ciułania na każdy element. Ale nie dam się :>

Będzie piękna ta moja Audiczka, eh, będzie.

Opublikowano

osobiście 'spuszczałam' się nad furką Tygrysa na ogólnopolskim

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: co to znaczy ??

to w przenośni było :gwizdanie:

chyba odkrylismy dziwna tajemnice siostry Basi :naughty:
Opublikowano
  • Autor

oj chyba tak ja tam nic nie robie jak zagladam pod maske :) no moze pozatym ze dolewam plyn chlodniczy :D

Opublikowano

oj chyba tak ja tam nic nie robie jak zagladam pod maske :) no moze pozatym ze dolewam plyn chlodniczy :D

zwał jak chciał :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 11:07_________________________________________________

osobiście 'spuszczałam' się nad furką Tygrysa na ogólnopolskim

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: co to znaczy ??

to w przenośni było :gwizdanie:

chyba odkrylismy dziwna tajemnice siostry Basi :naughty:

wypraszam sobie :tongue4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 11:08_________________________________________________a to nasza śląska furka, na wiosnę miała lakierowany dach :wink4:

diIxr.jpg

djHU0.jpg

Opublikowano

@Adrenalina

O, o,o !!! Ten klimat :>

Opublikowano
  • Autor

no ale nigdy lakierowania po co ja sie pytam PO CO !!!

mniej inwazyjne jest oklejenie pod robota staje u mnie porshe panamera cala oklejona na czarny mat wyglada nieziemsko

i nie widac zeby bylo cos robione kompletnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.