Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:drunk: mozna tak powiedziec :gwizdanie: lece trzymajcie sie chlopaki i piekne kobitki :naughty:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:drunk: mozna tak powiedziec :gwizdanie: lece trzymajcie sie chlopaki i piekne kobitki :naughty:

:buziak:

Opublikowano

no to czekam na jakieś info o spocie u Was :wink4: chyba, że ,,nowi" nie są mile widziani :naughty: :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Lecę do domu.

Do wieczora Panowie i jeszcze Piękniejsze Panie :naughty:

Opublikowano

Tomcio, no jak to, zostawiasz nas tak? Bez wyjaśnień? :angry:

Opublikowano

Lecę do domu.

Do wieczora Panowie i jeszcze Piękniejsze Panie :naughty:

papapa :hi:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:01_________________________________________________

Tomcio, no jak to, zostawiasz nas tak? Bez wyjaśnień? :angry:

przez kolano go ! :kox:

Opublikowano

I już w domeczku, Carlsberg pod ręką, jest fajnie :>

Opublikowano

I już w domeczku, Carlsberg pod ręką, jest fajnie :>

standard :tongue4:

Opublikowano

I już w domeczku, Carlsberg pod ręką, jest fajnie :>

standard :tongue4:

No właśnie od kiedy sprzedałem auto, ten "standard" za bardzo wszedł mi w krew :decayed:

Nawet ojciec mi już powtarza: "Weź kup już to auto wreszcie, bo się rozpiłeś" :polew:

Opublikowano

Ma ktoś z was możliwości by odkręcić turbawke ? Chce zrobić podmiankę w turbo techu ale każdy mechanik a to nie ma czasu z rana a to woła 200-300zł za godzine roboty (odkręcenie i przykręcenie)..

Opublikowano

I już w domeczku, Carlsberg pod ręką, jest fajnie :>

standard :tongue4:

No właśnie od kiedy sprzedałem auto, ten "standard" za bardzo wszedł mi w krew :decayed:

Nawet ojciec mi już powtarza: "Weź kup już to auto wreszcie, bo się rozpiłeś" :polew:

a na co zmieniasz :?: jakie auto :?:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

no nawet fajnie to wygląda, ale dobrze, że ja mam diody ori :naughty:

słuchajcie dobrzy ludzie z Łodzi i okolic korzystał ktoś z Was z usług firmy Compsport w Łodzi ul. Piłsudskiego :?: jest godna polecenia :?: prosze napiszcie coś jeśli mieliście z nimi doczynienia ok :?:

dzięki serdeczne za pomoc :good::hi:

Opublikowano
  • Autor

no fajnie wyglada

ja firmy osobiscie nie znam :/ takze nie pomoge

trzeba poczekac na Mariusza on gdzies c*paa robil ;)

Opublikowano

no to czekam na jakieś info o spocie u Was :wink4: chyba, że ,,nowi" nie są mile widziani :naughty: :gwizdanie: :tongue4:

co ty gadasz chłopie :wallbash: wszyscy są mile widziani :good: :good:

Opublikowano

jak dla mnie tamta furka przeinwestowana trochę ;-) pewnie starczyłoby na B6 ;-) licząc oczywiście koszt w euro :mysli:

NAJLEPSZA Z TEGO FILMIKU JEST MUZA :naughty:

Opublikowano

no to czekam na jakieś info o spocie u Was :wink4: chyba, że ,,nowi" nie są mile widziani :naughty: :gwizdanie: :tongue4:

co ty gadasz chłopie :wallbash: wszyscy są mile widziani :good: :good:

ciesze się :naughty:

może ktoś cos napisze swoje doświadczenia z firmą CompSport w Łodzi :?: potrzebne mi są opinie na ich temat :wink4:

Opublikowano

Seba wspominał o mnie że coś tam grzebałem w "serduchu" ale niestety nie u nich. Ale nie zmienia to faktu, że nie długo będę chciał do nich podjechać :kox: o mam do ludków kilka :?:

Opublikowano

Witam wszystkich ja wreszcie uporałem sie z wymiana tylnych hamulców :smutas: lekko nie było ale satysfakcja wielka :dance2: :dance2: :dance2: teraz czas na :beer1:

jutro druga tura czyli przód :thumbup:

Opublikowano
:wink4: chriss ja już po :beer1: i zaraz będzie następne :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.