Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrej nocki Tomusia :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dzizas przeczytalem wszystko :P

i znowu wypadlem poza nominacje no :( Tomek normalnie jak banda dresiarzy :D nigdy nie spi on caly czas czuwa :D [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:25_________________________________________________a wogole to :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

dzizas przeczytalem wszystko :P

i znowu wypadlem poza nominacje no :( Tomek normalnie jak banda dresiarzy :D nigdy nie spi on caly czas czuwa :D [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:25_________________________________________________a wogole to :hi: :hi: :hi:

Powitać :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor
:kox: :>
Opublikowano

dobrej nocki Tomusia :decayed:

Hej osetti :) czy myśmy się na nk nie spotkały przypadkiem ? :mysli:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 10:20_________________________________________________

:kox: :>

Co tam u Ciebie? jakiś spocik się Wam szykuje? piłka nożna? dobrze czytam ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie tego to juz chyba nikt nie wie co bedzie w niedziele ;)

Opublikowano

a psik a psik ;( czyżby jakiś wirus :mysli:

a tak poza tym to powitać wszystkich :hi:

Opublikowano

a psik a psik ;( czyżby jakiś wirus :mysli:

a tak poza tym to powitać wszystkich :hi:

No no, żaden wirus, musisz mieć siły na jutro :D

Opublikowano

o ktorej pod tym tulipanem ?

Opublikowano

o ktorej pod tym tulipanem ?

W samo południe :D

"To miasto jest za małe na nas dwóch... :chytry: "

:D

Żartuję.

O 18-tej.

Opublikowano
  • Autor

hehe [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 12:24_________________________________________________ale co w koncu pod tym tulipanem ?? robimy spota czy co bo juz sie gubie :) ja w pile nie gram na dworzu ;P

Opublikowano

hehe [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 12:24_________________________________________________ale co w koncu pod tym tulipanem ?? robimy spota czy co bo juz sie gubie :) ja w pile nie gram na dworzu ;P

No ja się nie wyrywam z propozycjami, bo to będzie mój "pierwszy raz" :D

Co do piłki - jutro ma być słonecznie i ciepło, więc co do tego nie widzę przeszkód, by troszkę za piłką polatać. Ale co kto woli :wink4:

Opublikowano

hehe [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 12:24_________________________________________________ale co w koncu pod tym tulipanem ?? robimy spota czy co bo juz sie gubie :) ja w pile nie gram na dworzu ;P

No ja się nie wyrywam z propozycjami, bo to będzie mój "pierwszy raz" :D

Co do piłki - jutro ma być słonecznie i ciepło, więc co do tego nie widzę przeszkód, by troszkę za piłką polatać. Ale co kto woli :wink4:

No właśnie bo ja też na piłkę sie nie za bardzo nadaje ale na spota owszem z chęciom :good:

Seba czyli dziś sie nie widzimy ?

Opublikowano
  • Autor

no dzisiaj chyba nie ja sie troche wczoraj poniszczylem i lep mi peka ;P a pozniej lece na kawalerski takze jak cos jutro spocika ogarniemy

aparat i tak wezme wiec pewnie sie cos stacjoinarnie pstryknie ;)

Opublikowano

no dzisiaj chyba nie ja sie troche wczoraj poniszczylem i lep mi peka ;P a pozniej lece na kawalerski takze jak cos jutro spocika ogarniemy

aparat i tak wezme wiec pewnie sie cos stacjoinarnie pstryknie ;)

:good: i tak trzymać,baw sie dobrze :drunk::banan3: tylko nie przesadz :pleasantry:

Opublikowano

No i mam przedszkole w domu - sąsiad "podrzucił" mi dzieciaka, bo musi gdzieś jechać, a jego żona do 15 pracuje :D

Ale przynajmniej obejrzę sobie "Auta" sto dwudziesty czwarty raz :D

To ulubiony film mojej córki. Moja krew :naughty:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Jutro o 18.00 czy jakoś inaczej - bo nie wiem co robić dziś wieczorem :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: czy :beer1: :beer1: i lulu.[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 13:12_________________________________________________Widziałem dziś przy cmentarzu na Szczecińskiej B8 w Avancie :mysli: ktoś się przyzna :mysli: autko na łódzkich numerach :naughty:

Opublikowano

Przyznaję się - nie mój :D

Opublikowano

mama dzieci płaczą rób zastrzyki a nie tu podglądasz :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.