Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe ale sie usmialem nie ma co :)

nie zadna pani mnie nie zapewniala :) nic z tych rzeczy :) ja grzeczny jestem :) i wierny ...

a czy film poszarpany ?? hmmm pociety ??? nie wiem jak to nazwac :P

Wybacz, Seba, nic nie poradzę, że mi się 99% rzeczy z jednym kojarzy... :tongue4:

true... :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:36_________________________________________________

a jeszcze, Barabara zacznij szykować zastawe na wizytacje :gwizdanie:

kiedy? :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:37_________________________________________________

jesli tu o mnie chodzi ;) to wczoraj mielismy mala impreze w pracy ;)

nic nie pamietam do niczego sie nie przyznaje ;)

:decayed:

czyżby poszarpany film? :gwizdanie:

za 3 godziny :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:36_________________________________________________

a jeszcze, Barabara zacznij szykować zastawe na wizytacje :gwizdanie:

kiedy? :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:37_________________________________________________

jesli tu o mnie chodzi ;) to wczoraj mielismy mala impreze w pracy ;)

nic nie pamietam do niczego sie nie przyznaje ;)

:decayed:

czyżby poszarpany film? :gwizdanie:

za 3 godziny :gwizdanie:

za 3 godz. to ja będę w połowie dniówki :gwizdanie:

Opublikowano

ok :tongue4:

Opublikowano

A ja mimo najszczerszych chęci nie będę w stanie zjawić się na sobotnim spocie :confused4:

Moja Mała Księżniczka złapała zapalenie oskrzeli, a ponieważ Szanowna Małżonka ma szkołę, muszę z nią zostać w domu.

Opublikowano

dzień dobry :>

powiem tak, o 12 wyjeżdzamy z Krakowa i tak koło 14 miło by było dostac od Was telefon gdzie mamy przyjechac :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ania, od 15 do 16 będziemy na pewno na parkingu pod loreyem (obok Manufaktury) czyli spoko, powinniście przybyć na czas :good: :good: :good:

Opublikowano

a ja tez moge :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Siemanko wszystkim :hi:

coś tak cienko ostatnio z frekwencją na tym łódzkim klikanku :mysli: :mysli:

czy coś się stało :mysli:

Opublikowano

Panowie ja też prawdopodobnie podbiję do Was :tongue4: a jak się mają sprawy dalszych imprez? (zdjęcia, grill) gdzie to i co trzeba zabrać?

Opublikowano

Panowie ja też prawdopodobnie podbiję do Was :tongue4: a jak się mają sprawy dalszych imprez? (zdjęcia, grill) gdzie to i co trzeba zabrać?

tak jak wcześniej było napisane zjazd między 15-16 pod Loreyem, potem wyjazd na grillika ( w trakcie się okaże gdzie)

kiełbaski etc. będą już zakupione ( zrzutka do oddania na miejscu).

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi::)

powitac :)

dzizas nie dolecialem do lodzi :/ i dzisiaj juz nie dolece :)

kurde jak sie wczoraj zniszczylem ;) heheh nadal auta nie moge prowadzic :P

Opublikowano

:hi: :hi: :hi::)

powitac :)

dzizas nie dolecialem do lodzi :/ i dzisiaj juz nie dolece :)

kurde jak sie wczoraj zniszczylem ;) heheh nadal auta nie moge prowadzic :P

Witka :wink4:

gościu nie żartuj sobie :kwasny: na jutro na 15.00 widzę cię pod Loreyem :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

nie no bede spoko spoko jutro o 7ej lece do lodzi :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko Panie Tomku :wink4:

Opublikowano

a ja mam prośbe!!

wezcie i wklejcie mapke gdzie ten wasz sklep jest, w którym miejscu w łodzi, co bym nie błądziła :cool1:

albo ulice chociaż :good:

Opublikowano

i Pani Aniu również :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.