Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

same chciałyście równouprawnienia :polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:33_________________________________________________"mysza" wypucowana :naughty: :naughty: :naughty:

o ktorej bedzieicie na Manufakturze

15.00 lub kilka minetek po :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

same chciałyście równouprawnienia :polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:33_________________________________________________"mysza" wypucowana :naughty: :naughty: :naughty:

o ktorej bedzieicie na Manufakturze

15.00 lub kilka minetek po :wink4: :wink4:

a nasz najmlodszy ulubieniec bedzie :decayed:
Opublikowano

będzie i ulubieniec i ulubienica :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

będzie i ulubieniec i ulubienica :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

no to co jak zwykle glowny spamiarz :D sie wita :D

Opublikowano

zagladalem i czekalem kiedy zaczniesz :polew:

Opublikowano

ja już czekam na zdjęcia ze spociku Wojewódzkiego :evil:

pozdrowienia dla spoko klubowiczów :decayed:

Opublikowano
:hi: witajcie spamiarze :spam: co tu taka cisza :polew:
Opublikowano

Odmeldowuję się;) Fajnie było Was wszystkich poznać i pogadać chociaż chwilkę :> Dzięki również za kable rozruchowe i przede wszystkim podziękowania dla Kasi za zakupy i pilnowanie grilla;)

Opublikowano

no właśnie podziękowania za grilla i super zaopatrzenie oraz za fajną atmosferę :kox::cool1:

Opublikowano

aa dzieki za grila i fajna obsluge, no i nie moge niestety nie wspomniec o zespole disco polo w liczbie 1

Opublikowano

aa dzieki za grila i fajna obsluge, no i nie moge niestety nie wspomniec o zespole disco polo w liczbie 1

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

muza była konkret :naughty:

Opublikowano

nie bede oszukiwal mi sie podobalo szczegolnie lionel :) wiem kto na weselu mi zagra .... i kazanie walnie :gwizdanie:

Opublikowano

może i mnie wciśnie w swój grafik...? :kox:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

ok w takim razie chcialbym podziekowac Kasi :) za zaopoatrzenie :D MISTRZOSTWO !!! :D:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

nie robicie jakiegoś spota w poniedziałek ? bo chyba zawitam do Łodzi :gwizdanie:

Opublikowano

ok w takim razie chcialbym podziekowac Kasi :) za zaopoatrzenie :D MISTRZOSTWO !!! :D:notworthy: :notworthy: :notworthy:

No pogode mieliście super, kuchnia była mistrzowska, muza........ ile Was się tam tym razem udało nagonić? Czekam na fotoski, zwlaszcza kolek szorowanych szczoteczka do zebow :D

Opublikowano

Witam :hi:

Jak tam wrażenia po spociku? :naughty:

Przy okazji mam pytanie w kwestii formalnej:

Do kogo mogę się zgłosić po naklejki z "LDZ Banda" i gołąbkiem? :D

Ramki już zamówiłem u @jarko :rolleyes:

Opublikowano

Czyżby jeszcze nie wszyscy wstali?;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.