Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja delikatnie ponowię swoje pytanie, gdyż od zaaferowanych wczorajszym spotem nie doczekałem sie odpowiedzi :D

Do kogo mam się zgłosić po naklejki z gołąbkiem? :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja delikatnie ponowię swoje pytanie, gdyż od zaaferowanych wczorajszym spotem nie doczekałem sie odpowiedzi :D

Do kogo mam się zgłosić po naklejki z gołąbkiem? :D

do Remka ale go juz sporo czasu tu nie ma takze nie wiem ...... musisz cierpliwie czekac :przebiegly:
Opublikowano

Kasia dzwoneczek obiecany

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja chyba wiem kto jest autorem :laghing2:

a gdzie sa zdjęcia? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Powitac :)

<a href="http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures1/">klik klik</a> :) zobaczymy co Wy na to :):naughty::decayed: [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 15:35_________________________________________________no nic :D chyba sie nikomu nie podobaja bo nikt nic nie pisze :):naughty:

ja sie zbieram na stolice pozdro :hi:

Opublikowano

a dlaczego sa takie niewyrazne ?

Opublikowano

Powitac :)

<a href="http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures1/">klik klik</a> :) zobaczymy co Wy na to :):naughty::decayed: [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 15:35_________________________________________________no nic :D chyba sie nikomu nie podobaja bo nikt nic nie pisze :):naughty:

ja sie zbieram na stolice pozdro :hi:

Seba zdjęcia są zajefajne :good: tylko trochę małe i mało :naughty:

ty nasz fotoreporterze :good:

Opublikowano

zdjęcia super :oklaski:

mam nadzieję że jeszcze się zbierze taka ekipa :evil:

wtedy ja będę :drunk:

pozdrawiam

Opublikowano

fotek nie trzeba zachwalać, jak zawsze pełna profeska :good: :good: :good:

miałam nadzieję, że będę na większej ilości fotek :gwizdanie:

Sebciu, pamiętaj o jesieni, został Ci tylko tydzień :mysli:

Opublikowano

Fotki bardzo fajne, ale chyba seba stwierdził, ze z tymi klawiszami to zbyt wielka siara, żeby to umieszczać w galerii :polew:

Opublikowano

zdjęcie które nas najbardziej rozbawiło :polew: :polew: :polew:

8wF70.jpg

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:05_________________________________________________

Fotki bardzo fajne, ale chyba seba stwierdził, ze z tymi klawiszami to zbyt wielka siara, żeby to umieszczać w galerii :polew:

mówisz i masz, od Kasi :tongue4: :tongue4: :tongue4:

8xfx9.jpg

[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:07_________________________________________________i to nie w "byle jakiej galerii", tylko na jakim forum :wink4::a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Dzisiaj jakoś spamerstwo się nie odzywa, ale jutro przed 8 się zacznie;D

Opublikowano

no widzę że było grubo :kox:

DJ respect, nie widzialam ze z Ciebie taka artystyczna dusza :naughty:

mogę tylko żałować że mnie nie było :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

jest w sumie zdjec 178 :)

jest troche rozmazanych troche podobnych ;)

jutro jeszcze popracuje nad nimi i bedzie wiecej :)

Bartek ma jeszcze sporo fajnych :) tez bedzie dzisiaj jutro obrabial

i wstawi ma bardzo fajne zdjecia z jazdy jak jezdzilismy po miescie ;)

co prawda robil zdjecia krotko bo zanim sie sponiewieral to jeszcze widno bylo :D

heheheheheh ale bylo grub to fakt :D

Opublikowano

właśnie , tak myślałem :mysli: trochę mało tych zdjęć . Ogarnijcie resztę fotek i wrzucajcie na pewno będą zacne :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale Bart jeszcze sie nie odzywal :gwizdanie: chyba nie ma mocy dzisiaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahaha dlugo jeszcze tam byliscie ?? po naszym odjezdzie ?? :D

Opublikowano

hahaha dlugo jeszcze tam byliscie ?? po naszym odjezdzie ?? :D

no jeszzce z 1h na pewno jeszcze wlaszke dokonczylismy i od tamtej pory film ciach i dopiero pod domem sie wlaczylo od nowa :polew:
Opublikowano
  • Autor

hahahaha no to ladnie :D rozumiem ze kierowca dojechal pozniej ? ?:) i wrociliscie do domu ;)

plywal ktos ?? :D

Opublikowano

nikt chyba nie plywal :gwizdanie: kierowca dzisiaj mowil ze bylismy nie grzeczni w samochodzie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.