Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ehhh masakra :/ :confused4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie bardzo chce mi sie wierzyć że clio będące na podporządkowanej tak uderzyło w tira że przesunęło naczepę na drugi pas (tym bardziej że kierowca jest tylko ranny).

Opublikowano
  • Autor

CHCESZ MI KIBICOWAĆ??? PRZYJDŹ 6 LISTOPADA DO MANUFAKTURY!!! o co kaman ??

Opublikowano

przyjdziesz, to się zapewne dowiesz;)

Opublikowano

może jakies wyścigi zakupoholików :kox:

Opublikowano

Seba normalnie czytasz w moich myślach :naughty: właśnie też miałem o to spytać :kox:

Opublikowano
  • Autor

oo dobry ;) myslalem ze dziewczynki juz spia :P[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:20_________________________________________________hehhe Mario to przeznaczenie :D

Opublikowano

a ja już wiem hahahahahahaha :dance: :dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:21_________________________________________________rezanie A4 na czas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:21_________________________________________________Basieńka to jak murzyn na przejściu dla pieszych :kox: :kox: :kox:

Pojawia się i znika :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no i zniknela :P

Opublikowano
Opublikowano

w sumie to nie ma się co dziwić :cool1: musi przecież odskoczyć dwa województwa :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a ja już wiem hahahahahahaha :dance: :dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:21_________________________________________________rezanie A4 na czas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:21_________________________________________________Basieńka to jak murzyn na przejściu dla pieszych :kox: :kox: :kox:

Pojawia się i znika :polew: :polew: :polew: :polew:

no no ... tylko nie murzyn :kox:

Opublikowano

no dobra :naughty: :naughty: czekoladka :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:29_________________________________________________Sebastian zaprogramuj mi furacza :notworthy: :notworthy:

czasem by się to przydało będąc samemu na imprezce można by :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

lepiej lepiej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

o kurde Seba :) szacuken :D naprawde :D moze sie wybiore z aparatem :)

Opublikowano

lepiej lepiej :naughty:

na dobra idziemy na całość :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

1hgZS.jpg

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:35_________________________________________________

o kurde Seba :) szacuken :D naprawde :D moze sie wybiore z aparatem :)

no no mamy na forum niezłego zdolniache :good: :good: :good:

Opublikowano

hihihi... Sebastian ale fajnie :decayed: a Czesia tez masz ? :kox:

Opublikowano
:no: Cześka nie - kiedyś miałem :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

czoklet czoklet :D heheh CZESLAW nazywam sie CZESLAW !!!!

Opublikowano

lepiej lepiej :naughty:

na dobra idziemy na całość :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

1hgZS.jpg

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:35_________________________________________________

o kurde Seba :) szacuken :D naprawde :D moze sie wybiore z aparatem :)

no no mamy na forum niezłego zdolniache :good: :good: :good:

mmmmmmmmmm...... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.