Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co fajne? roboty? :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Asia Basia Mariusz i John :D

Opublikowano

mili Państwo było mi dziś bardzo miło z Państwem poklikać ale niestety spaduje już w kokonik

:hi: :hi: :hi:

Do juterka bo jutro :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: piątek, piąteczek,.................... :polew: :polew:

Opublikowano

hahahha

dawaj Pigule :D

hehe a kozaczki sa lekko przegiete jakies nie smaczn wole normalne szpileczki ... czarne ... jakies niebieskie .... :slina: :slina: :slina:

Sebus to zaloz nastepnym razem :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 22:27_________________________________________________842 - jesteś tak za***isty, że ja pier**le! eh Seba, Seba :D to przez te szpilki pewnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahahha

dawaj Pigule :D

hehe a kozaczki sa lekko przegiete jakies nie smaczn wole normalne szpileczki ... czarne ... jakies niebieskie .... :slina: :slina: :slina:

Sebus to zaloz nastepnym razem :polew:

:hahaha:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 22:30_________________________________________________

co fajne? roboty? :tongue4:

no no :naughty:

Opublikowano

no fajne fajne dlatego sie w to bawie :polew: nie chwaląc się mam też pare miejsc na podium :kox: m.in. wicemistrza Europy :naughty:

Opublikowano

no fajne fajne dlatego sie w to bawie :polew: nie chwaląc się mam też pare miejsc na podium :kox: m.in. wicemistrza Europy :naughty:

uuuuuuhuhuhuhuhu :gwizdanie: no to gratki :naughty: fajne takie nietypowe pasje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hahahha

dawaj Pigule :D

hehe a kozaczki sa lekko przegiete jakies nie smaczn wole normalne szpileczki ... czarne ... jakies niebieskie .... :slina: :slina: :slina:

Sebus to zaloz nastepnym razem :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 22:27_________________________________________________842 - jesteś tak za***isty, że ja pier***e! eh Seba, Seba :D to przez te szpilki pewnie :polew: :polew: :polew:

no masz no i dodac do kontaktow i juz bedzie wyciagal :D

a co widocznie prawda :D takie zycie nic nie poradze :D

Seba no no :) elegancko :D mamy mistrza ;)

Opublikowano

oj bede wyciagal ;P mam to samo :polew:

Opublikowano

Dziękuje, dziękuje :naughty:

mam takie małe marzenie, żeby już niedługo spadł śnieg i wtedy pojadę sobie na duży plac pokryty białym puchem i.... wcisnę magiczny przycisk z napisem "ESP".... i będzie fajnie :polew:

Opublikowano

...a ja się już pożegnam, bo mi się oczęta zamykają

3majcie się chłopaki - łodziaki :kox:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

hehe no no ja tez czekam sniegu :D

Papap Basiu :)

Opublikowano

ciekawe jak będzie sie latało bokiem z QUATTRO bo jeszcze nie miałem okazji spróbować :naughty:

Opublikowano

dzisiaj mial być śnieg i co? i d*pa

Opublikowano
  • Autor

no z quatro tez nie mialem okazji ale widzialem jak prosto sie baczki kreci :D mozna zawracac w miejscu :D pewnie duzo wieksza kontrole bedziesz mial :D nawet bez esp :)[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 23:09_________________________________________________no to PSZTRYKAM tylko zebow nie powybijac :)

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

O, Basia, teraz dopiero zauważyłem, że wrócił avatar z motywem Kopciuszka :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.