Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

no sprawdze ladowanie sprawdze :)

a co u nas ?? a u mnie w sumie nic sie nei zmienilo pracuje PKB zwiekszam jak to Kimi mowi :D

a co tam ?? :)

To pracuj , bo czytałam że likwidują konieczność okazywania dokumentów, że jest się ubezpieczonym i opłaca składki, żeby iść do lekarza czy szpitala i zostać przyjętym. Jak więc wszyscy ci co ich nie mieli ruszą na NFZ-eta to my musimy ostro zapieprzać :D, ale wiesz bezrobocie wtedy spadnie a raczej liczba zarejestrowanych bezrobotnych i będą się w Brukseli chwalić jaka to Polska bogata hehe. Kimi widzę, że furmanke od spodu dopieścił więc już pewnie śmigał na spota?

A jak.... :naughty:

Seba wrzucił zdjęcia, więc możesz zerknąć...

A więc jednak ZUS na Zamenhoffa !!! :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

no sprawdze ladowanie sprawdze :)

a co u nas ?? a u mnie w sumie nic sie nei zmienilo pracuje PKB zwiekszam jak to Kimi mowi :D

a co tam ?? :)

To pracuj , bo czytałam że likwidują konieczność okazywania dokumentów, że jest się ubezpieczonym i opłaca składki, żeby iść do lekarza czy szpitala i zostać przyjętym. Jak więc wszyscy ci co ich nie mieli ruszą na NFZ-eta to my musimy ostro zapieprzać :D, ale wiesz bezrobocie wtedy spadnie a raczej liczba zarejestrowanych bezrobotnych i będą się w Brukseli chwalić jaka to Polska bogata hehe. Kimi widzę, że furmanke od spodu dopieścił więc już pewnie śmigał na spota?

A jak.... :naughty:

Seba wrzucił zdjęcia, więc możesz zerknąć...

A więc jednak ZUS na Zamenhoffa !!! :D

Jak możesz?! :shocked: ZUS? ja i ZUS? no chyba żebym miała się zająć likwidacją to i owszem, chętnie pomogę. Poza tym wyprowadzamy się z wieżowca niedługo. Jeszcze w tym roku będziemy bliżej Manufaktury.

Opublikowano

To mnie zmyliło: :disgust:

To pracuj , bo czytałam że likwidują konieczność okazywania dokumentów, że jest się ubezpieczonym i opłaca składki, żeby iść do lekarza czy szpitala i zostać przyjętym.
Opublikowano

To mnie zmyliło: :disgust:

To pracuj , bo czytałam że likwidują konieczność okazywania dokumentów, że jest się ubezpieczonym i opłaca składki, żeby iść do lekarza czy szpitala i zostać przyjętym.

Kimi po prostu pogódź się z myślą, że nie będziesz detektywem :>

Opublikowano

To mnie zmyliło: :disgust:

To pracuj , bo czytałam że likwidują konieczność okazywania dokumentów, że jest się ubezpieczonym i opłaca składki, żeby iść do lekarza czy szpitala i zostać przyjętym.

Kimi po prostu pogódź się z myślą, że nie będziesz detektywem :>

Ok.

Myslę, że nie czujesz się dotknięta tym "śledzwtem" ? :no:

Taka zabawa tylko.... W pracy, wiesz, coś trzeba robić.... Poza zarywaniem do lasek na czatach..... :gwizdanie:

Opublikowano

ogłoszenie:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przyjmie byłego właściciela agencji towarzyskiej

wymagania:

- umiejętność opanowania burdelu

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: Kimi jaki z Ciebie kasanova :D [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:55_________________________________________________

ogłoszenie:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przyjmie byłego właściciela agencji towarzyskiej

wymagania:

- umiejętność opanowania burdelu - burdlu

:decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Kimi jaki z Ciebie kasanova :D

no no ... 'pudelek' już opanowany to teraz laski :polew: :polew:

Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:

Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:

Siema, Krzysiu :hi:

Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:

:hi:

Opublikowano

Magda widze ze swym pojawieniem znowu obudziłaś w Kimim nutkę detektywa :polew:

Opublikowano

Kimi broń Boże nie czuję się.... "dotknięta" :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:04_________________________________________________

Magda widze ze swym pojawieniem znowu obudziłaś w Kimim nutkę detektywa :polew:

No dziwne nie? już raz mnie wyśledził na Aleksandrowskiej hehe ale na szczęście nie gonił i nie sprawdził gdzie zaparkuję. :naughty:

Opublikowano

Kimi broń Boże nie czuję się.... "dotknięta" :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:04_________________________________________________

Magda widze ze swym pojawieniem znowu obudziłaś w Kimim nutkę detektywa :polew:

No dziwne nie? już raz mnie wyśledził na Aleksandrowskiej hehe ale na szczęście nie gonił i nie sprawdził gdzie zaparkuję. :naughty:

A tam zaraz wyśledził....

Jechałas sobie po prostu, a ja sobie po prostu stałem na przystanku... :gwizdanie:

Masz jedną ramkę klubową, Avanta B6, skojarzyłem fakty - i już :naughty:

Dobra, koniec, bo agusia_xxx_17, natalka_15 i sweetasnaaa_16 się dobijają.... :D

Opublikowano

Kimi broń Boże nie czuję się.... "dotknięta" :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:04_________________________________________________

Magda widze ze swym pojawieniem znowu obudziłaś w Kimim nutkę detektywa :polew:

No dziwne nie? już raz mnie wyśledził na Aleksandrowskiej hehe ale na szczęście nie gonił i nie sprawdził gdzie zaparkuję. :naughty:

Dobra, koniec, bo agusia_xxx_17, natalka_15 i sweetasnaaa_16 się dobijają.... :D

:shocked:

Opublikowano

Kimi broń Boże nie czuję się.... "dotknięta" :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:04_________________________________________________

Magda widze ze swym pojawieniem znowu obudziłaś w Kimim nutkę detektywa :polew:

No dziwne nie? już raz mnie wyśledził na Aleksandrowskiej hehe ale na szczęście nie gonił i nie sprawdził gdzie zaparkuję. :naughty:

Dobra, koniec, bo agusia_xxx_17, natalka_15 i sweetasnaaa_16 się dobijają.... :D

:shocked:

No mi tu piszą:

"jestes? poklikash? "

:D

Opublikowano

Magda ja myśle ze to kwestja czasu,zobaczysz jak za jakiś czas wyłoni sie z za centralu i powie a kuku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Magda ja myśle ze to kwestja czasu,zobaczysz jak za jakiś czas wyłoni sie z za centralu i powie a kuku :polew: :polew: :polew:

No właśnie, a mogłam podwieźć erotomana :-) A tak stał i patrzył i żałował, że wolno kojarzy.

Opublikowano

co prawda to prawda :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: Kimi :) uwazaj bo mozesz z corka pogadac :) albo z jakims tlustym typkiem :D hehehehe sie tak nie nakrecaj :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.