Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sto lat, sto lat, niech żyje żyje naaaaaaam.... :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:16_________________________________________________Kasiu, czy masz tam gdzieś Mariusza pod ręką?

Miał dziś do mnie wpaść z laptopem :mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:22_________________________________________________To znaczy, jak chcecie, możecie przyjechać wszyscy :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:27_________________________________________________Tak, ja se gadam, a wszyscy offline :disgust:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:30_________________________________________________Mariusz, jak to odczytasz, a mnie nie będzie - napisz esesmana albo dryndnij, ok?

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:49_________________________________________________

Dobra, co prawda i tak Was nie ma, ale tradycyjnie - zawijam na kwadrat :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nareczka :tongue4:

Opublikowano

Oj zięciu, chyba zostaniesz wydziedziczony z rodziny :polew: ew. nawet nie wkroczysz w jej progi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________

jak nie można dzwonić jak można, laski wyrywa w robocie a telefonu nie odbierze?

chodzi o Kimiego oczywiście :tongue4:

Opublikowano

Oj zięciu, chyba zostaniesz wydziedziczony z rodziny :polew: ew. nawet nie wkroczysz w jej progi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________

jak nie można dzwonić jak można, laski wyrywa w robocie a telefonu nie odbierze?

chodzi o Kimiego oczywiście :tongue4:

Ja mogę WSZYSTKO :decayed:

Wyrywać, dzwonić, pisać, forumować, czatować... :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 18:07_________________________________________________LECH do przerwy 1:0 !!! :dance:

Wiem, że jestesmy z Łodzi, ale to jedyna polska drużyna w europejskich pucharach, więc trzymamy kciuki :good: :good: :good:

Opublikowano
:heat: już po części oficjalnej, torty, sałatki owocowe, wina itp.... mam już dość, idę spać :lazy:
Opublikowano

:heat: już po części oficjalnej, torty, sałatki owocowe, wina itp.... mam już dość, idę spać :lazy:

Madzia !! Madzia !! Madzia !! :D

Stoo laaat stooo laaat niech żyje, żeje naaaam...

Nieeeech żyjeeee naaaaaaaaam !!! :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________Impra udana, bo nikogo nie widać :D

Opublikowano

jakbym byla w poblizu to bym się wprosila :gwizdanie: :kox: ...lubie torta :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

jakbym byla w poblizu to bym się wprosila :gwizdanie: :kox: ...lubie torta :slina: :slina: :slina:

O, ja też :D

Najbardziej z bitą smietaną :naughty:

Opublikowano

jakbym byla w poblizu to bym się wprosila :gwizdanie: :kox: ...lubie torta :slina: :slina: :slina:

O, ja też :D

Najbardziej z bitą smietaną :naughty:

...i owockami :hahaha:

wiemy, wiemy Kimi :decayed:

Opublikowano

dokładnie z owocami :polew:

Opublikowano
  • Autor

2 do 1 :D

ale mi sie nie chce a musze sie zaraz w trase zrywac :(

Opublikowano

dokładnie z owocami :polew:

A co, lubisz ? :naughty:

Opublikowano

nie jedź !!!!!!!!!

z nami lepiej :tongue4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:47_________________________________________________

dokładnie z owocami :polew:

A co, lubisz ? :naughty:

nie, no Ty lubisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale zajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebal :D:blink: :blink:

Opublikowano

TRZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECCH !!!!!

:D

Opublikowano
  • Autor

ale brame przycedzil nie ma co szacuneczek :D

Opublikowano

3-1!!!!!!!

no to pokazali :kox:

Opublikowano

:dance::thumbup: :oklaski:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________spadam ...

dzisiaj mam wieczór piękności :kox:

Opublikowano

:dance::thumbup: :oklaski:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________spadam ...

dzisiaj mam wieczór piękności :kox:

Robisz się na bóstwo? :naughty: :naughty:

Opublikowano

e tam .... raz w tygodniu trzeba się wykąpać :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.