Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh dobra ja tez spadam juz i lece pozdro :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zanurzam się w Adrenalinę - narka, jeszcze się odezwę.

Kimi bez sprośnych myśli poproszę :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

zanurzam się w Adrenalinę - narka, jeszcze się odezwę.

Kimi bez sprośnych myśli poproszę :bicz3: :bicz3:

A ja dzisiaj przypomne sobie Transportera 3, którego znam na pamięć. :D

Ja i sprośne myśli? No za kogo Ty mnie masz? :cool1:

:polew:

Opublikowano
:mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________a ja co by tu obejrzeć może Tokio Drift na TVN :mysli:
Opublikowano

:mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________a ja co by tu obejrzeć może Tokio Drift na TVN :mysli:

O, chriss. :D

Siemanko :D

Opublikowano

:mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________a ja co by tu obejrzeć może Tokio Drift na TVN :mysli:

O, chriss. :D

Siemanko :D

ściemanko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________a ja co by tu obejrzeć może Tokio Drift na TVN :mysli:

O, chriss. :D

Siemanko :D

ściemanko :polew: :polew: :polew:

Ściemnianko :D

A, to było od 9 do 17 :D

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: "Crank - Adrenalina" qr** mój nowy hicior w domowej wideotece :good: :good: :good:

Już zasysam drugą część :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Witam,

Odbiegne troszke od tematu ale chciałbym się dowiedzieć kiedy macie najbliższe spotkanie i czy jest wśród Was ktoś kto mógłby zrobić mi logi ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

Odbiegne troszke od tematu ale chciałbym się dowiedzieć kiedy macie najbliższe spotkanie i czy jest wśród Was ktoś kto mógłby zrobić mi logi ?

Pozdrawiam

Siemanko,

Musisz śledzić wątek, bo na przykład ostatnio zgadaliśmy się na 4 godziny przed spotem :D

Opublikowano

no to podriftowaliśmy :kox:

Opublikowano

no to podriftowaliśmy :kox:

:blink:

Opublikowano

no to podriftowaliśmy :kox:

:blink:

co sie dziwisz ? :tongue4:

Opublikowano

no to podriftowaliśmy :kox:

szkoda, że w PL tak nie ma :naughty:

Opublikowano

no to podriftowaliśmy :kox:

szkoda, że w PL tak nie ma :naughty:

może to i lepiej ... bo by wszystkim odbiło :kox:

Opublikowano

no to podriftowaliśmy :kox:

szkoda, że w PL tak nie ma :naughty:

Chyba kpisz sobie... :tongue4:

Nasi drifterzy ostatnio na zawodach w Anglii stanęli na podium. :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:41_________________________________________________

no to podriftowaliśmy :kox:

szkoda, że w PL tak nie ma :naughty:

może to i lepiej ... bo by wszystkim odbiło :kox:

No i ciężko driftować przednionapędowymi A4 :D

O Quattro nie wspominając...[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:42_________________________________________________

Dobra, zawijam do wyra :D

:papa:

Opublikowano

też uciekam :papa:

Opublikowano
  • Autor

no i wiedzialem ja przyjechalem i nie ma z kim pyknac ;(

Opublikowano
:bry: pppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiąąątttttuuuunnnnniiiiiiiiiiiiiiiio :dance: :dance: :dance:
Opublikowano

dzień dobry o poranku :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.