Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzień dobry o poranku :wink4:

:hi::wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Misiu poproś żone żeby poczte odebrała :gwizdanie:

Opublikowano

Misiu poproś żone żeby poczte odebrała :gwizdanie:

poszła do pracy na rano :confused4: zaraz do niej dryndnę :wink4:

Opublikowano

ok miłego dnia wszystkim :>

trzeba trochę popracować :wallbash:

Opublikowano

wyyyyyykend :radocha::dance: :dance: :buhaha: :buhaha:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 07:59_________________________________________________ :bry:

Opublikowano

no to podriftowaliśmy :kox:

szkoda, że w PL tak nie ma :naughty:

może to i lepiej ... bo by wszystkim odbiło :kox:

i tak odbija :thumbdown:

no to podriftowaliśmy :kox:

szkoda, że w PL tak nie ma :naughty:

Chyba kpisz sobie... :tongue4:

Nasi drifterzy ostatnio na zawodach w Anglii stanęli na podium. :D

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:41_________________________________________________

no to podriftowaliśmy :kox:

szkoda, że w PL tak nie ma :naughty:

może to i lepiej ... bo by wszystkim odbiło :kox:

No i ciężko driftować przednionapędowymi A4 :D

O Quattro nie wspominając...[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:42_________________________________________________

Dobra, zawijam do wyra :D

:papa:

chyba Ty raczej... :tongue4: chodzi mi o całokształt... u nas zloty czy też spoty wyglądają inaczej niż u nich :gwizdanie: po pierwsze fury nie takie choć fakt zdarzają się niezłe driftowozy, po drugie policja no i podejście samych ludzi do driftingu :tongue4:

ale fakt dla nich to jakby swoista kultura...mają to we krwii :kox: a w PL to jedynie jakaś tam rozrywka dla większości :gwizdanie: dobrze, że chociaż są te zawody w driftingu za granicą i w PL np. w w Poznaniu czy Lublinie...

Opublikowano
:przebiegly::hi:
Opublikowano

no no .... i lasencje sie troszke inaczej u nas ubierają :gwizdanie:

tam to istny że tak zacytuję "...disneyland dla dorosłych" :decayed::kox:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 08:11_________________________________________________siema Adaś :>

Opublikowano

dzwoniłem wyżej, ma dzisiaj u Mnie nie padać :decayed:

Opublikowano

czyli gdzie? :mysli:

Opublikowano

w Turku :naughty:

Opublikowano

jak masz tam takie znajomości to kolnij, żeby w kato też słoneczko było :kox:

Opublikowano

ok padać nie będzie, jedynie co, to najwyżej bardzo delikatne kropienie :wink4:

ale ze słońcem to już ciężko :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 08:20_________________________________________________idę zjeść płateczki :naughty:

Opublikowano
:kawa:
Opublikowano

Yeah! Piąteeeeeeek !!!! :dance:

Aloha, Panie i Pany :hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:23_________________________________________________Zaraz sobie zapuszczę koncercik Alicii Keys w NY, słuchaweczki do uszu - i poudaję, że pracuję... :naughty:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:28_________________________________________________1288887264_by_pieklo_500.jpg

Samo życie... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi: mam dosyc tych urzedow wszedzie jest wszystko tak uprzejme ze masakra :/

Opublikowano

:hi: mam dosyc tych urzedow wszedzie jest wszystko tak uprzejme ze masakra :/

To źle? :blink:

Opublikowano
  • Autor

:hi: mam dosyc tych urzedow wszedzie jest wszystko tak uprzejme ze masakra :/

To źle? :blink:

no ogolnie spoko bede zyl tragicznie nie jest ale musze dygnac jeszcze w jedno miejsce :)

Opublikowano

:hi: mam dosyc tych urzedow wszedzie jest wszystko tak uprzejme ze masakra :/

To źle? :blink:

no ogolnie spoko bede zyl tragicznie nie jest ale musze dygnac jeszcze w jedno miejsce :)

Pytałem czy to źle, że są uprzejmi w urzędach :cool1:

Opublikowano

Ubierz się w garniak i uśmiechnij do lolalnej Miss w okienku - podziała :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.