Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrej nocki Kimi :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raz na tydzień masz prawo być zmęczony "pracą" :decayed: PYK!

Opublikowano
  • Autor

nooo! PYYYYYYYYYYYYYK

Opublikowano

Dobra ja znikam , bo rano w trasę lecę :hi: Pozdr :good:

Opublikowano

to żegnamy prezesa i chyba sami też się zawijamy :wink4: Ja już pyknąłem, więc w sumie pora iść w kimono :)

Opublikowano
  • Autor

eee ja nie ide pykam dalej :P a co :D gospodarz musi :P heheheh :D

Opublikowano

to mamy 1200'etną stronę spamu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

aj tam spamu odrazu :D 1200 stron pykania :D [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 00:31_________________________________________________no to widze ze poleciales w kokonik to szerokosci :D i dzieki za info :D [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 00:42_________________________________________________i znowu sam zotalem kurde :P no dobra to sobie sam posiedze :D:kox::naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 00:47_________________________________________________kurde na serio zostalem sam :(

dobra nie pisze bo jutro sie bedzie ze mnie smiac :embarrassed:

Opublikowano

PSTRYK z upoważnienia gospodarza :cool1:

:bry: wszystkim :wink4: :wink4:

doczekaliśmy się wreszcie :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: ........................ piątunioooooo ukochane :!: :!: :!:

Opublikowano
  • Autor

nooooo nareszcie :D szieeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaa :D piątunioooooooooooooooooooooooooooo[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 06:53_________________________________________________ale masz mikolajke :D

[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 06:53_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:bry:

hehe Seba, ale się obudziłeś z tą mikołajką :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Czesc :)

no nie widzialem kurde zamotany chodze w tym tygodniu na maksa :confused4:

Opublikowano

czujny bądź, bo Ci małego murzynka podrzucą :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehhe no bardzo smieszn :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

he hej uć, krak, kato i reszta świata :decayed:

kurde o zgierzu zapomniałam

seba nie wytrzeźwiał chyba jeszcze po wczorajszym pykaniu, że "mikołajki" nie widział

ewentualnie dzisiaj jest jego pierwszy dzień na trzeźwo :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 08:23_________________________________________________

dobra idę spać, bo na noc do pracuni :disgust:

Opublikowano

:hi: :hi:

he hej uć, krak, kato i reszta świata :decayed:

kurde o zgierzu zapomniałam

seba nie wytrzeźwiał chyba jeszcze po wczorajszym pykaniu, że "mikołajki" nie widział

ewentualnie dzisiaj jest jego pierwszy dzień na trzeźwo :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no i znowu sie usmialem no :naughty: :naughty: :naughty::decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 08:27_________________________________________________i znowu sam ehh... :disgust:

Opublikowano

Aloha ewryciało :hi:

Właśnie odebrałem z WK pachnący nowością dowodzik rejestracyjny i kartę pojazdu :dance:

Kurczę, jak ten miesiąc szybko minął.

Seba, pamiętaj, pn-pt, w godzinach 9-17 NIGDY nie jesteś sam. :decayed:

[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 09:57_________________________________________________

1290001781_by_zarkoff_500.jpg

:polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no no :D

Opublikowano

heheh no no :D

Okienka Ci się pomyliły ?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.