Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dementuję plotki i stanowczo upieram się, że byłem na urodzinach (zgodnie z resztą z prawdą):D

Ja Ci wierzę... :gwizdanie:

Dobra, zawijam do wyrka

Życzę wszystkim miłej nocy :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: dzień dobry wszystkim
Opublikowano

Prezes nie czaj sie :naughty:

Nie czaje się. Mam łódzkie otwarte cały czas tak więc , jak siedzę przy kompie to siedzę też u Was :decayed:

:blink:

Ale tylko nas, czy inne województwa też ? :naughty:

Bo nie wiem, czy mamy się czuc "wyjątkowi" :polew:

Macie :naughty:

Witam z rana :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

przywitam sie i lece :rolleyes:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

W poniedziałek zawsze jestem bardzo zły, w poniedziałek do niedzieli mi się skni

zęby wypadają zdrowe, kac rozwala moją głowę, poniedziałek to jest dla mnie sądny dzień.

w poniedziałek regularnie pada deszcz, czarna rozpacz kąsa jak łonowa wesz

manna mi nie spanie z nieba, do roboty lecieć trzeba by szefowej feministki poczuć sexapil.

je...jebał poniedziałek bury pies, diabeł z nim tańcował aż po pieśni kres

ślady szminki na mych spodniach ,karzą bym ten dzień tygodnia wciąż przeklinał na czym tylko stoi świat.

w poniedziałek marszczę czoło strosząc brwi, w poniedziałek wciąż niedziela mi się śni

zęby bolą mnie trzonowe, kac rujnuje mi wątrobę, w poniedziałek znów zanosi się na zgon

w poniedziałek ciągle pada zimny deszcz, h*j komornik nęka jak łonowa wesz

manny nie chce spaść mi puszek, do roboty lecieć muszę by miłosnych uciech poznać perwersyjny styl

w poniedziałek życie traci smak i sens

wtorek jeszcze gorszy bo bezbożny jest, nudny wtórny i jałowy, beznadziejny dzień targowy

wrednie szczerząc zęby śmieje mi się prosto w nos

dobrze, że się urodziłem w środę... :)

tekst: Stare Dobre Małżeństwo

Opublikowano

no Kasiu, dzieki za optymistyczną zapowiedź dnia :gwizdanie:

Opublikowano

super piosenka, jak byliśmy ostatnio na koncercie, zakupiliśmy płyty i od razu mi wpadła w ucho :kox: :kox: :kox:

specjalnie czekałam z nią na dzisiaj :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: wszystkim :wink4:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 07:39_________________________________________________no mama pojechałaś z tym tekstem :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

hhehhe i od razu zyc sie chce w poniedzialek :P

Opublikowano

Dobry:) Idealne na poniedziałek;D

Opublikowano
  • Autor
:thumbup::dance: :dance: :thumbup:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 08:58_________________________________________________Kimi chyba dzisiaj kima nic sie nie wyswietla :P
Opublikowano

:thumbup::dance: :dance: :thumbup:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 08:58_________________________________________________Kimi chyba dzisiaj kima nic sie nie wyswietla :P

Aloha ewryciało :hi:

Spoko, spoko, jestem, kawy musiałem sobie zrobić, no i wróciła koleżanka ze zwolnienia i oglądaliśmy zdjęcia :D

Panie Prezesie, dzień dobry, wita Twoje ulubione wojewódzwto :naughty:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

no to czemu tych zdjec jeszcze nie widze ?? :bicz3: :kox:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 09:26_________________________________________________KIIIIIIIIIIMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no to czemu tych zdjec jeszcze nie widze ?? :bicz3: :kox:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 09:26_________________________________________________KIIIIIIIIIIMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :slina: :slina: :slina:

Będą będą, selekcja jest :D

Nie wszystkie nadają się do publicznej prezentacji... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ty no przestan dawaj te hardkory :D

Opublikowano

ty no przestan dawaj te hardkory :D

:no:

:decayed:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 09:52_________________________________________________

BTW, Seba, wrzucisz mi te moje ? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie wstawie teraz wieczorem dopiero bo nie mam ich zapomnialem karty wziasc :/

Opublikowano
  • Autor

nooo blondynka i ruda calkiem w dupke :D:boobs::sex::sexinbed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 10:00_________________________________________________ :slina: :slina: :slina::decayed::naughty:

Opublikowano

nooo blondynka i ruda calkiem w dupke :D:boobs::sex::sexinbed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 10:00_________________________________________________ :slina: :slina: :slina::decayed::naughty:

Mówiłem cały czas, że są lasencje nieprzeciętne to mi nikt nie chciał wierzyć :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.