Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja to od razu wyjmuję z szafy bananowca :polew: :polew: :polew:

ja nie chce wiedziec co sniezynka z nim robi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przed chwilką rozmawiałem z klyskiem, który mieszka niedaleko jednego z DD i był porozmawiać z dyrektorem.

Odradził nam akcję w normalnym DD ze względu na zbyt duże zróznicowanie wiekowe wychowanków, podział na grupy itp.

Chodzi o to, że nawet nieświadomie i niezamierzenie możemy doprowadzić do sytuacji konfliktowych, gdy któraś z grup poczuje się pokrzywdzona. Zasugerował, byśmy zainteresowali się raczej Domami Małego Dziecka, gdzie przebywają jedynie dzieci do lat 6.

Jeden z takich DMD znajduje się koło mnie, na ul. Drużynowej + oddział na Lnianej - naprzeciwko mojego bloku . Jeśli mi się uda, postaram się jutro bądź w środę zajrzeć tam i zorientować się na miejscu, co i jak.

Zakup prezentów dla dzieci tak małych już raczej nie będzie większym problemem.

aktualizacja: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=169324.0

Opublikowano

nareszcie coś się ruszyło w tym temacie :>

nam pasuje, dajemy 50 zł

Opublikowano

nareszcie coś się ruszyło w tym temacie :>

nam pasuje, dajemy 50 zł

:good:

Dopisuję do listy :D

Opublikowano

znacie jakiś dobrych mechaników, albo warsztat? tani !!! muszę wymienić rozrząd - pilne trochę, możecie kogoś polecić? podajcie numer telefonu albo inny kontakt

Opublikowano

znacie jakiś dobrych mechaników, albo warsztat? tani !!! muszę wymienić rozrząd - pilne trochę, możecie kogoś polecić? podajcie numer telefonu albo inny kontakt

No ja mam, ale dopiero wieczorem mógłbym Ci dać odpowiedź, czy ma termin wolny.

Jak chcesz, to wejdź na forum po 21 i mi przypomnij, ok?

Opublikowano

no spoko odezwę się wieczorem

a moze masz jeszcze jakiś sklep ?- bo najtaniej znalazłem za 330 złotych części

Opublikowano
  • Autor

jak ja bym chcial zeby tyle do mnie czesci kosztowaly ;( :confused4:

Opublikowano

no spoko odezwę się wieczorem

a moze masz jeszcze jakiś sklep ?- bo najtaniej znalazłem za 330 złotych części

On ma zniżki w hurtowniach, więc jak coś, to on części kupi

Albo wal do TOM77[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 15:27_________________________________________________

Siemka Mario :papa:

:tongue4:

Opublikowano

no spoko odezwę się wieczorem

a moze masz jeszcze jakiś sklep ?- bo najtaniej znalazłem za 330 złotych części

On ma zniżki w hurtowniach, więc jak coś, to on części kupi

Albo wal do TOM77[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 15:27_________________________________________________

Siemka Mario :papa:

:tongue4:

:wink4: Kimi - no pochwalisz się za co Bana wyłapałeś :cool1::naughty:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 16:11_________________________________________________

nareszcie coś się ruszyło w tym temacie :>

nam pasuje, dajemy 50 zł

według mnie powinno być po 50zł :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Za niewyparzoną gębę... :disgust:

Opublikowano

kolego tliner - tutaj masz oryginalne graty za 240zł, natomiast na allegro znalazłem za 174zł komplet SKF, również w Łodzi. Nie ma w tych zestawach pompy wody, ale to koszt ok 100zł. Tutaj masz cały zestaw rozrządu - http://allegro.pl/rozrzad-pompa-1-6-2-0-skoda-fabia-octavia-superb-i1321606487.html Cena dobra, raz od nich brałem, ale obsługa tego "sklepu" doprowadza mnie do szału. Ważne, że towar wydawał sie być ok. Podsumowując - najtańszego rozrządu nie ma co wkładać, a kompletny Cię wynosi ok 280zł (SKF + Ruville).

Opublikowano

Za niewyparzoną gębę... :disgust:

:polew: :polew: rozumiem - wykręcasz się od odpowiedzi :wink4::decayed:

Opublikowano

Za niewyparzoną gębę... :disgust:

:polew: :polew: rozumiem - wykręcasz się od odpowiedzi :wink4::decayed:

Nie, nie, tylko żeby mi potem moderatorzy nie dowalili, że zdradzam korespondencję z nimi na PW.

Ale moja wina była ewidentnie :kwasny:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 16:29_________________________________________________

kolego tliner - tutaj masz oryginalne graty za 240zł, natomiast na allegro znalazłem za 174zł komplet SKF, również w Łodzi. Nie ma w tych zestawach pompy wody, ale to koszt ok 100zł. Tutaj masz cały zestaw rozrządu - http://allegro.pl/rozrzad-pompa-1-6-2-0-skoda-fabia-octavia-superb-i1321606487.html Cena dobra, raz od nich brałem, ale obsługa tego "sklepu" doprowadza mnie do szału. Ważne, że towar wydawał sie być ok. Podsumowując - najtańszego rozrządu nie ma co wkładać, a kompletny Cię wynosi ok 280zł (SKF + Ruville).

W InterCarsie jest Rouville za 400 PLN, nie wiem, jakie mają oni zniżki, ale pewnie z 30-40%, więc wyjdzie coś koło 250-280 PLN

Zestaw paska rozrządu + pompa wody

RUVILLE

55443701

Zestaw paska rozrządu + pompa wody

Informacje Inter Cars o towarze

indeks: EVR55443701

Cena brutto: 402,06 zł

nazwa: Rozrząd kpl. (pasek + rolka + pompa wody

opis : Rozrząd kpl. (pasek + rolka + pompa wody)

Volkswagen

producent: EVR

W MAGAZYNIE: >9

Ograniczenia

Ilość zębów: 138

Szerokość [mm]: 23

artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z materiałami dodatkowymi

Kod silnika: AHL,ANA,ARM

Numery zwyczajowe

Części w komplecie

65411: 1 szt.

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 16:48_________________________________________________

Dobra, staropolskim zwyczajem - zawijam na kwadrat :D

:papa:

Opublikowano

to pompe tez sie wymienia przy rozrzadzie ??

Opublikowano

to pompe tez sie wymienia przy rozrzadzie ??

Obowiązkowo :hi:

Opublikowano

to pompe tez sie wymienia przy rozrzadzie ??

B4rt4s :polew: nie spodziewał bym się że ty możesz o to pytać :polew:

Wstydź się :bicz3: :bicz3: :polew: :polew:

Opublikowano

tak tak znalazłem :wink4: dzięki :notworthy:

Opublikowano

nikt mi o tym nie mowil, po co wymieniac jak cos dziala

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.