Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe Ty ale ja w wawie nie robie jeszcze mnie nie pojebalo :) heheheh robie w lodzi !!!

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eheheh wiem wiem :) drogi Panie Rafale :) [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:43_________________________________________________

Seba części Ori z serwisu VW praktycznie po kosztach - robota 300 pln-ów po znajomości :good:

czyli jak rozrzad to do Ciebie ?? :D;)

myślę, że w miarę możliwości zawsze coś da się zrobić :good: :good:

rozrząd taniutko ale malowanko trochę drogo :mysli:

chriss na Gorkiego byłem dziś i krzyknęli mi 900 pln-ów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: leżałem koło pani i się śmiałem - troszkę dziwnie na mnie patrzyła :kox: :kox: :kox:

:shocked: :shocked: :shocked: o f*ck

Opublikowano

Jutro do Was jadę i zostaję do Niedzieli , tak więc do lokalu na imprezkę integracyjną śmigamy w sobotę :kox:

Opublikowano

hehehe Ty ale ja w wawie nie robie jeszcze mnie nie pojebalo :) heheheh robie w lodzi !!!

wiem wiem śmieje się - a gdzie w Łodzi robiłeś orientację ????

Seba PYK-nijmy lepiej :wink4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:22_________________________________________________

Jutro do Was jadę i zostaję do Niedzieli , tak więc do lokalu na imprezkę integracyjną śmigamy w sobotę :kox:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Jutro do Was jadę i zostaję do Niedzieli , tak więc do lokalu na imprezkę integracyjną śmigamy w sobotę :kox:

:dance: :dance::dance::dance::dance::dance::dance:

Opublikowano

qrde, a ja mam imieniny wujasa w sobotę... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

kuwa a mnie wogole nie bedzie... ehhhh i znowu jestem dobry event w plecy :(

gdzie sie orietowalem z tego co pamietam to napewno bylo na rudzkiej jedno drugie bylo kolo

anilany hmmm na dubois chyba i nie pamietam gdzie jeszcze :/[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________Mario - PYK

Opublikowano

qrde, a ja mam imieniny wujasa w sobotę... :disgust:

Wujo zrozumie :gwizdanie:

Pojedziesz do niego w niedzielę :naughty:

Opublikowano

qrde, a ja mam imieniny wujasa w sobotę... :disgust:

Wyślij mu życzenia sms-em i napisz , że wypijesz jego zdrowie na imprezce z kolegami :polew:

Opublikowano

jak mi sie nic nie chce....

Opublikowano
  • Autor

PYK nij Panie Bartku :D

Opublikowano

OK, sobota pasuje :good:

Jutro rezerwuję 3 stoliki na ok 15 osób, zadatek 150 zł, do wykorzystania na miejscu.

Również jutro dzwonię do Was aby potwierdzić listę obecności :decayed:

Hugo, dzięki za konkretną i szybką odpowiedź :>

Opublikowano

Hugo, dzięki za konkretną i szybką odpowiedź :>[/b]

Ależ proszę bardzo :decayed:

Opublikowano

OK, sobota pasuje :good:

Jutro rezerwuję 3 stoliki na ok 15 osób, zadatek 150 zł, do wykorzystania na miejscu.

Również jutro dzwonię do Was aby potwierdzić listę obecności :decayed:

Pamiętaj o wskazówkach odnośnie numeru telefonu... :gwizdanie:

Liczę na Ciebie :naughty:

Opublikowano

Ja już popykałem, bo wujek ma urodziny, a teraz zamulam... BTW - 800 zł za rozrząd, czyli 300 za robotę i 500 za części to raczej dobra cena;) Ostatnio kupowaliśmy ori rozrząd, oczywiście z pompą wody do 1,9 115PS, czyli praktycznie taki sam jak w 131PS - 450zł oryginalne części. Kimi - 300 zł za wymianę rozrządu też mieści się w widełkach - dostęp do AVF'a, jak i do ADP, to praktycznie porównywalny czas wymiany, z tą różnicą, że w pompowtryskach trzeba ustawić kąt synchronizacji.

qrde, a ja mam imieniny wujasa w sobotę... :disgust:

coś często masz imprezy u wujka :naughty:

dzisiaj urodziny w sobotę imieniny żyć pić i nie umierać :good:

Opublikowano

Ostatni niech nie zapomni zgasić światełka :wink4: bo w Sobotę dostaniemy rachunek od Prezesa to trzeba będzie nasze ukochane fury na Słomczynie "pogonić" zeby uregulować :polew: :polew:

Narka :hi: do juterka :good:

Opublikowano

:papa:

Opublikowano

Ja już popykałem, bo wujek ma urodziny, a teraz zamulam... BTW - 800 zł za rozrząd, czyli 300 za robotę i 500 za części to raczej dobra cena;) Ostatnio kupowaliśmy ori rozrząd, oczywiście z pompą wody do 1,9 115PS, czyli praktycznie taki sam jak w 131PS - 450zł oryginalne części. Kimi - 300 zł za wymianę rozrządu też mieści się w widełkach - dostęp do AVF'a, jak i do ADP, to praktycznie porównywalny czas wymiany, z tą różnicą, że w pompowtryskach trzeba ustawić kąt synchronizacji.

qrde, a ja mam imieniny wujasa w sobotę... :disgust:

coś często masz imprezy u wujka :naughty:

dzisiaj urodziny w sobotę imieniny żyć pić i nie umierać :good:

Co ja Ci zrobię, że tak jest? ;D Tak na marginesie - sprawdziłem, da się zdjąć samą szybkę od licznika, ale ryzyko uszkodzenia jest spore.

Opublikowano

Ja też się zawijam.

Może choć raz położę się przed 2 w nocy :decayed:

Dobranoc Pięknym Kawalerom :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ot madrego MArio posluchac :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.