Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DeeJay-Kill - większych zdjęć nie miałeś :?: :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:25_________________________________________________

nie bede tego komentowac :polew: :polew: :polew:

w niedzielę skomentujesz :naughty::kox::naughty::wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DeeJay-Kill - większych zdjęć nie miałeś :?: :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:25_________________________________________________

nie bede tego komentowac :polew: :polew: :polew:

w niedzielę skomentujesz :naughty::kox::naughty::wink4:

w niedziele zjem a potem skomentuję :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To ja się przywitam i opowiem co nieco o rezaniu mojego budzika:) Po zamontowaniu okazało się, że jest to licznik angielski z tarczamu europejskimi, o czym nie wiedziałem. W takim przypadku albo trzeba się udać do kogoś, kto ma chociażby VAG Can-commandera, albo programator (wtedy z licznika konieczne jest wylutowanie pamięci). Niestety nikt z mojego otoczenia ani jednego, ani drugiego nie posiadał, tak więc postanowiłem programator zbudować;) Najprostsza droga? SI-prog - prosty, niedrogi. Elementy do jego budowy kosztowały mnie ok 7 zł. Musiałem też znaleźć komputer ze starym złączem COM. Udałem się w tym celu do kuzynki. Może za dwusetnym razem tego kompa odpaliłem, ale jakoś się udało. Zainstalowałem oprogramowanie, wylutowałem pamięć z licznika i odczytałem wsad (poniżej foto). Dobre kilka godzin szukałem odpowiedniego wsadu, jednak bezskutecznie. Z pomocą przyszedł kolega grzanek_85. Podesłał mi najpierw wsad od 1,9 tdi, ale licznik wtedy umarł. Kolejne wylutowywanie pamięci :disgust: Wylutowałem dzisiaj rano i dostałem od grzanka wsad od 2,5 tdi, który po wgraniu i wlutowaniu pamięci - działa;D Gorące podziękowania dla niego:) Podsumowując - jak ktoś ma pojęcie o elektronice i jest uparty, to można zlutować programator, zdobyć wsad i wgrać go do licznika:) Załączam też zdjęcie diod - były czerwone, są białe :good: Wkleiłem też szybkę od mojego starego licznika, bo nowa była pęknięta. Najgorsze, że FIS w nowym liczniku blednie i nie działa sterowanie manetką w górę (również wina licznika). "Programator" zasłużył na przeniesienie na płytkę, więć zamierzam go przerobić do bardziej cywilizowanej wersji - będzie na przyszłość.Niektórzy powiedzą, że nie było warto - jak już wcześniej wspomniałem, jestem uparty, więc udowodniłem sobie, że można :decayed:

licznik.jpg

prog.jpg

programator.jpg

eeprom.jpg

diody.jpg

budzik.jpg

:blink::shocked: :shocked:

ja tam jestem w ciezkim szoku :)

masz chlopie lep jak sklep :D bez kitu

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

zegary wygladaja zaaaaaaaaaaajebiscie :D tak jak u mnie :P:naughty: :naughty: :naughty:

dobra robota kurde chcialbym miec Twoja wiedze :P heheheh :D i zycie bylo by latwiejsze :P

a napewno tansze :D heheh :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

:bry: w ten słoneczny dzień

co Wy na to, żeby jutro ubrać się w klubowe koszulki :naughty: :naughty: :naughty: :?: :?: :?:

trzeba jeszcze je mieć :([br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:53_________________________________________________DeeJay_Kill dobra robota :good:

Opublikowano

DeeJay_Kill :blink::slina::blink::slina::blink:

Niestety, wpadłem znowu i mam odgórny oficjalny zakaz korzystania z forum :disgust:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 14:14_________________________________________________W godzinach pracy ma się rozumieć

Opublikowano

ale żeś umoczył :D

Opublikowano
  • Autor

heheh i jak widac stosujesz sie do zakazu :D odpal sobie forum na nowym okienku :D a na innym trzymaj reszte zakladek :P

Opublikowano

heheh i jak widac stosujesz sie do zakazu :D odpal sobie forum na nowym okienku :D a na innym trzymaj reszte zakladek :P

Mam Ubuntu więc mam forum odpalone mało,że w innym oknie, to jeszcze na innym pulpicie.

Ale jak ktoś spojrzy - i tak widzi :confused4:

Opublikowano

sex telefon... :gwizdanie:

a mruczy prezes do słuchawki... :evil:

Call me now to się przekonasz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 14:37_________________________________________________

heheh i jak widac stosujesz sie do zakazu :D odpal sobie forum na nowym okienku :D a na innym trzymaj reszte zakladek :P

Mam Ubuntu więc mam forum odpalone mało,że w innym oknie, to jeszcze na innym pulpicie.

Ale jak ktoś spojrzy - i tak widzi :confused4:

To w takim wypadku pozostaje tylko zmiana pracy :polew: :polew:

Opublikowano

:bry: w ten słoneczny dzień

co Wy na to, żeby jutro ubrać się w klubowe koszulki :naughty: :naughty: :naughty: :?: :?: :?:

trzeba jeszcze je mieć :([br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:53_________________________________________________DeeJay_Kill dobra robota :good:

Mam ale na ramiączka hahaha coś pomyśle.....

Opublikowano

może być :naughty:, nikt tu zastrzeżeń nie zgłasza ;P

Opublikowano

To o 21 te kręgle dzisiaj, tak ?

Opublikowano
  • Autor

:bry: w ten słoneczny dzień

co Wy na to, żeby jutro ubrać się w klubowe koszulki :naughty: :naughty: :naughty: :?: :?: :?:

trzeba jeszcze je mieć :([br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:53_________________________________________________DeeJay_Kill dobra robota :good:

Mam ale na ramiączka hahaha coś pomyśle.....

:slina: :slina: :slina:

:D zdjecia zdjecia zdjecia :D:evil::wink4::decayed:

Opublikowano

To o 21 te kręgle dzisiaj, tak ?

Si Si :decayed: Biorę dla Ciebie 2 kule :hi:

60.jpg

Opublikowano

to jest dopiero masakra :sick3:

Madzia ja też mam na ramiączka i chyba ją założę :evil:

Opublikowano
  • Autor
:evil: :evil: :evil:
Opublikowano

To o 21 te kręgle dzisiaj, tak ?

Si Si :decayed: Biorę dla Ciebie 2 kule :hi:

60.jpg

Już Cię lubię :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehheeh beznadziejne :D:P nawet sie spac na tym nie da

:D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehheeh beznadziejne :D:P nawet sie spac na tym nie da

:D:polew: :polew: :polew:

Wkładasz rękę pomiędzy i masz pewność , że w nocy z łóżka nie spadniesz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh i przestaje doplywac Ci krew do dloni :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.