Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ania... mrrrr :gwizdanie: siniakow brak :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ostatnie zdjecie nadaje sie na demotywatory z dopiskiem

a ty ile jestes w stanie zrobic zeby zagrac w reklamie ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Opublikowano

zona go ubila :polew: a na motoallegro bedzie jego fura jutro :polew:

Opublikowano

zona go ubila :polew: a na motoallegro bedzie jego fura jutro :polew:

pewnie dostał szlaban od żony i zakaz korzystania z netu :kox:

Opublikowano
  • Autor

bana na forum :D dostal od zony hahahah

Zima, -20 stopni, baca idzie przez halę i żali się:

- Jezusicku jak mi piździ, o jakze mi piździ!

Trach! Z nieba spada kożuch barani, baca zakłada go i dalej się żali:

- Jezusicku jak mi piździ, o jakze mi piździ!

Dups, i drugi kożuch spadł, baca założył go i idzie dalej. Po jakimś czasie napotyka pod drzewem gołą turystkę, całą siną i zmarzniętą, i tak bardzo mu jej sie żal zrobiło, tak bardzo, że jak ją dupczył to się popłakał

:D:decayed::naughty:

Opublikowano

Spot dzisiaj robimy, czy nie?? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:bry: Boss

Opublikowano

Kiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

noj go nie ma :( :( :(

Opublikowano

Kiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

noj go nie ma :( :( :(

odezwał się żyje :good:

Opublikowano

Jestem :decayed:

Chopaki i dziewczyny, dzięki za troskę :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Aaale się szczochrałem wczoraj, uuuuu....

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 17:23_________________________________________________Ciesze się, że wszyscy dotarli cało i zdrowo do domu :D

chriss ja tą taksówką co razem jechaliśmy z Placu Wolności pojechałem na kwadrat :D

Opublikowano
  • Autor

o jest nasza zguba :D [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 17:36_________________________________________________az tak sie zniszczyles Kimi ?? :D

Opublikowano

o jest nasza zguba :D [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 17:36_________________________________________________az tak sie zniszczyles Kimi ?? :D

Nooo.... :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
  • Autor

no ale to co po tych 3 piwach tak Cie zmoglo ?? bo tak slyszalem ze tyle wypiles :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ale to co po tych 3 piwach tak Cie zmoglo ?? bo tak slyszalem ze tyle wypiles :polew: :polew: :polew: :polew:

Wypił dużo więcej niż 3 piwa :cool1:

Dobry wieczór wszystkim :hi:

Opublikowano
  • Autor

ooo :) chyba sie nie znamy :D [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:13_________________________________________________ale domniemam ze ukochana Kimiego :D:hi:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:14_________________________________________________az takie zwloki dotarly do domu ?? ;)

Opublikowano

ooo :) chyba sie nie znamy :D [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:13_________________________________________________ale domniemam ze ukochana Kimiego :D:hi:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:14_________________________________________________az takie zwloki dotarly do domu ?? ;)

Dobry wieczór, zgadza się, małżonka :wink4:

Przewrócił się w przedpokoju o 3 w nocy :>

Opublikowano
  • Autor

Milo mi poznac :) Sebastian :):hi: nadworny fotograf ktorego omijaja wszystkie imprezy :P

heheheh eee napewno specjalnie chcial po prostu powiedziec ze wrocil a ze juz mowic niemogl ;):naughty::decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.