Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

auta nie widze :( a musze isc go odkopac i nasmarowac uszczelki co za porazka :/

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja również myślałem na ten temat, bo szyba się czasem otworzyć nie chce, tak więc podejrzewam, że wazelina pójdzie w ruch. Muszę się na koło uczyć, ale średnio to widzę, bo ze Sztucznej Inteligencji;/

Opublikowano
  • Autor

uuaaaaaaaa nienawidzilem sztuczna inteligencje na studiach :)

Opublikowano

a ja dziś widziałem piaskarkę na ulicach łodzi :dance:

Opublikowano

a ja dziś widziałem piaskarkę na ulicach łodzi :dance:

a ja nawet dwie :kox:

Opublikowano

Alo Alo . qr** normalnie jestem ledwo żywy. Chyba mam migrenę ;( Nigdy czegoś takiego nie miałem , ale od wczoraj ledwo siedzę. Tak z nienacka zaczęła mnie głowa boleć i był to tak silny ból , który zaczął się rochodzić po całej głowie , aż sobie pomyślałem.......qr** umieram chyba :shocked: Dzisiaj poczytałem trochę w necie i to faktycznie migrena :gwizdanie: Mam nadzieję , że to gówno nie na stałe u mnie zostanie :thumbdown:

A co tam u Was dobrego ?? Ja w weekend mam dwa egazminy :no:

Opublikowano

Prezes wieczny student widzę :gwizdanie:

Opublikowano

jest suuuuuuuuuper :polew:

przykład przetargu:

Pan Bóg i Św. Piotr ogłosili przetarg na budowę bramy niebiańskiej. Pierwszy zgłosił się Arab.

- Masz projekt? - pyta Bóg.

- Mam - odpowiada Arab.

- Masz kosztorys?

- Mam.

- To ile Ci wyszło?

- 900 milionów.

- A dlaczego aż tyle?

- No cóż, 300 mln na materiały, 300 mln na robociznę, 300 mln zysku.

- Dobra, dziękujemy, odezwiemy się jak podejmiemy decyzję - mówi św. Piotr.

Następny wchodzi Niemiec.

- Masz projekt? - pyta Bóg.

- Mam - odpowiada Niemiec.

- Masz kosztorys?

- Mam.

- To ile Ci wyszło?

- 1,5 miliarda.

- A dlaczego aż tyle?

- No cóż, 500 mln na solidne niemieckie materiały, 500 mln na rzetelną niemiecką robociznę no i 500 mln zysku.

- Dobra, dziękujemy, odezwiemy się jak podejmiemy decyzję - mówi św. Piotr.

Następny wchodzi Polak.

- Masz projekt? - pyta Bóg.

- Nie - odpowiada Polak.

- Masz kosztorys?

- Nie.

- A ile chcesz za robotę?

- 3 miliardy 900 milionów.

- Skąd Ty wziąłeś taką kwotę?!

- No cóż, miliard dla Pana Boga, miliard dla Św. Piotra, miliard dla mnie, a za 900 mln arab zrobi bramę

Opublikowano

Alo Alo . q***wa normalnie jestem ledwo żywy. Chyba mam migrenę ;( Nigdy czegoś takiego nie miałem , ale od wczoraj ledwo siedzę. Tak z nienacka zaczęła mnie głowa boleć i był to tak silny ból , który zaczął się rochodzić po całej głowie , aż sobie pomyślałem.......q***wa umieram chyba :shocked: Dzisiaj poczytałem trochę w necie i to faktycznie migrena :gwizdanie: Mam nadzieję , że to gówno nie na stałe u mnie zostanie :thumbdown:

A co tam u Was dobrego ?? Ja w weekend mam dwa egazminy :no:

No to teraz zrozumiesz kobiety :decayed:

Opublikowano

arab zrobi bramę :polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

dodam Wam zdjęciaz trasy Michała

30112010_001.jpg

30112010_002.jpg

"polskie drogi" :evil:

Opublikowano

Prezes wieczny student widzę :gwizdanie:

Skończyłem zarządzanie i marketing , ale jakoś nudno było w weekendy to poszedłem na socjologię :polew:

Opublikowano

Prezes wieczny student widzę :gwizdanie:

Skończyłem zarządzanie i marketing , ale jakoś nudno było w weekendy to poszedłem na socjologię :polew:

:oklaski:

Prezes miałeś fotki wkleić z soboty :mysli:

Opublikowano

Podziękował :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ale spicnialem :) udalo mi sie otworzyc drzwi kierowcy pasazera i bagaznik o tyle nie mam mowy nawet nie drgnely :D ale juz nasmarowane silikonem :D

mialem ze 25 cm sniegu na aucie :D

Opublikowano

Prezes wieczny student widzę :gwizdanie:

Skończyłem zarządzanie i marketing , ale jakoś nudno było w weekendy to poszedłem na socjologię :polew:

patologii nie było :evil:

Opublikowano

ale spicnialem :) udalo mi sie otworzyc drzwi kierowcy pasazera i bagaznik o tyle nie mam mowy nawet nie drgnely :D ale juz nasmarowane silikonem :D

mialem ze 25 cm sniegu na aucie :D

e to w stolicy też trochę popadało[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________ja zawsze jak coś przymarznie to zaglądam na parking pod silver i po pół godziny mam odpuszczone,wtedy wycieram do sucha traktuje silikonem albo wazelina i jest na jakiś czas spokój :good:

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Hugo, thx za foty :good:

A ja zaraz idę do Ady, zobaczę, czy zagada na takim mrozie. Zrobię kółko, pohulam na ręcznym pod Lidlem i wracam :D

Chyba, że nie zagada :no:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________Fotę z Prezesem to chyba w ramkę oprawię i na ścianę :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.