Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc ranne ptaszki :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc ranne ptaszki :wink4:

:wink4:

jak tam pogoda Pani Aniu :?: :?: :?:

BTW fajny avatarek :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siemka

jestem :) dolecialem wczoraj ale nie wlaczalem komputera

w sumie warszawa --> rawa = kolorowo nie bylo snieg na ulicy z lodem slisko :/

rawa --> ldz = 70% czarna droga :) takze jechalem nicale 3 godzinki ;)

wpadlem i wypadlem :) i dzisiaj :sick3:;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:decayed:

to już druga gdzie nie pykałem :tongue4:

Bartek przyznaj się :decayed:wszyweczka :decayed::wink4::polew:

ale nie przejmuj się - wszyscy jesteśmy z tobą :friends: :friends:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 13:02_________________________________________________

:hi:

:hi:

Siemanko :hi:

no i mamy słoneczko :wink4:

Opublikowano

no to pięknie .... pogoda dzisiaj przednia :>

słoneczko, mrozik - aż się chce poszaleć na sankach :kox:

Opublikowano

ewentualnie autkiem z Q lub chociaż tył :naughty: :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

My już po zakupach z Kimim :decayed:

dzieciaki jutro dostaną mini wieżę Sony z mp3 :evil:, art. piśmiennicze oraz słodycze :> :> :>[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 15:43_________________________________________________

:notworthy: :notworthy: :notworthy: Dzięki Kimi-asku za fajny pomysł i Wam za dobre serducha :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

no to piekne prezenty

Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

Net mi "wzion i pad", ale na szczęście mam jeszcze BlueConnecta :tongue4:

I działa na Linuchu bez problemu :blink:

Seba, martwiliśmy się już o Ciebie, dobrze, że doleciałeś bez problemów :good:

Wielkie dzięki dla Kachny za wspólne zakupki i podarki od Adasia :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jutro jadę na Drużynową z pełnym bagażnikiem :D

Opublikowano
  • Autor

:) pieknie :)

kurde zostawilem aparta w warszawie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:) pieknie :)

kurde zostawilem aparta w warszawie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:confused4:

Niedobrze.

A tak w ogóle, to planujecie na jutro jakis spot czy coś ? :mysli:

Opublikowano

http://photos.nasza-klasa.pl/4320878/154/other/std/59e440233c.jpeg kumpel wstawil z Essen Motorshow, Chrome ABT R8 GT-R 5.2 FSI V10 LIMITED, 25szt. na świat... moja szczeka :D[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 20:36_________________________________________________

Piraci napadli na statek handlowy.Statek ograbili, zatopili a zaloge i pasazerów zamkneli pod swoim pokladem. Przez kilka godzin wiezniowie pozostawali niepewni co do swojego dalszego losu. W koncu zjawil sie Herszt piratów, nawalony jak stodola, spojrzal metnym wzrokiem na stloczonych nieszczesników i rozkazal:

- Kobiety na lewo, mez...czyzni na prawo !

Gdy juz wszyscy przegrupowali sie zgodnie z rozkazem, Herszt oznajmil:

- No to teraz zrobimy tak: ... kobiety rzucimy rekinom na pozarcie a facetów ... wy-ru-cha-my !

Kobiety w krzyk a jedna, bardziej odwazna zawolala:

- Alez Panie kapitanie (...!) przeciez ... facetów sie nie rucha!

A wszyscy faceci zgodnym chórem: RUCHA SIE ! RUCHA SIE !

Opublikowano

http://photos.nasza-klasa.pl/4320878/154/other/std/59e440233c.jpeg kumpel wstawil z Essen Motorshow, Chrome ABT R8 GT-R 5.2 FSI V10 LIMITED, 25szt. na świat... moja szczeka :D[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 20:36_________________________________________________

Piraci napadli na statek handlowy.Statek ograbili, zatopili a zaloge i pasazerów zamkneli pod swoim pokladem. Przez kilka godzin wiezniowie pozostawali niepewni co do swojego dalszego losu. W koncu zjawil sie Herszt piratów, nawalony jak stodola, spojrzal metnym wzrokiem na stloczonych nieszczesników i rozkazal:

- Kobiety na lewo, mez...czyzni na prawo !

Gdy juz wszyscy przegrupowali sie zgodnie z rozkazem, Herszt oznajmil:

- No to teraz zrobimy tak: ... kobiety rzucimy rekinom na pozarcie a facetów ... wy-ru-cha-my !

Kobiety w krzyk a jedna, bardziej odwazna zawolala:

- Alez Panie kapitanie (...!) przeciez ... facetów sie nie rucha!

A wszyscy faceci zgodnym chórem: RUCHA SIE ! RUCHA SIE !

:nabijasie:

Opublikowano

Zamówiłem właśnie taki pod choinkę :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.