Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: i już po pracuni :heat: :heat:
Opublikowano

DeeJay wspolczuje ci z interriskiem sie wyklucac, szykuj sie na dluuuugie kolejki jak nie masz znajomego ;)

Opublikowano

Aloha, ewryciało :papa:

Tomek, współczuję :confused4:

Już na samym początku taka przygoda.

Ale patrz, że przyszedł sam i powiedział, no no... Uczciwy człowiek.

Opublikowano

DeeJay wspolczuje ci z interriskiem sie wyklucac, szykuj sie na dluuuugie kolejki jak nie masz znajomego ;)

Niby 30 dni...a jak w rzeczywistości? Znajomych tam nie mam - okaże się, co z tego wyniknie.

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:05_________________________________________________Poszedł facet do burdelu.

- Ja jeszcze nigdy tego.. no.. nie robiłem...

- No to co pan mi tu głowę zwraca ! Proszę pójść do lasu i najpierw tam potrenować na dziuplach.

Facet wraca po pewnym czasie i mówi do burdel mamy, że już jest gotowy.

- To pójdzie pan na górę, tam pani Kasia pana obsłuży.

Facet zachodzi, panienka mu się rozkłada, a on ją z kopa, raz, drugi.

- Co ty wyprawiasz ?!? - krzyczy dziwka

- Sprawdzam, czy pszczół nie ma.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano
:nabijasie: :nabijasie: dobre :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:papa:

Co tam słychać w Katowicach? :naughty:

Opublikowano

:hi:

siemanko LaLa :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:44_________________________________________________Kimi, filmik cały czas wisi w "nadawczej" i nie wychodzi :no::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi:

siemanko LaLa :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:44_________________________________________________Kimi, filmik cały czas wisi w "nadawczej" i nie wychodzi :no::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ebany :disgust:

Nie no, spróbuj jeszcze raz z tym Rapidshare, co ? :confused4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:46_________________________________________________

No i się nie dowiedzielismy, co słychać w Katowicach ;(

Opublikowano

a mnie dziś spryski się rozmroziły i już psikają :dance: :dance: :dance:

płyn zimowy zalany :good:

Opublikowano

:hi:

:papa:

Co tam słychać w Katowicach? :naughty:

mokro :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:papa:

Co tam słychać w Katowicach? :naughty:

mokro :gwizdanie:

Eee, to tak jak u nas... :disgust:

Myślałem, że coś ciekawszego.

Opublikowano

W poniedziałek, droga Kasiu,

Jakoś głowa mnie nie boli...

Nie dokucza mi wątroba

Humor mi się nie p@#$%^li :>

Może nie jest to regułą,

Bo są różne poniedziałki,

Zaskakują zdarzeń pulą

I płatają niespodzianki

Ważne, by w ten dzień okrutny,

Przywdziać na nos okulary

Co szkła mają tak różowe,

Że rzucają na świat czary :)

Wtedy lepszym on się staje

Widziany z dwóch ocznych gałek

Więc nie bądźcie jak mazgaje,

Nawet k***a w poniedziałek :polew:

Bartku, nieźle to sobie wymyśliłeś :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Ja tak nie umiem :embarrassed:, mój tekst to Stare Dobre Małżeństwo[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 20:33_________________________________________________

będę go Wam zapodawała w poniedziałki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

a moje spryski ni drgna ale pompka chodzi :(

Opublikowano

co wam powiem to wam powiem ale zaczyna padać śnieg,

jutro rano znowu może być paraliż :wink4: [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:27_________________________________________________

a moje spryski ni drgna ale pompka chodzi :(

ja walczyłem z pół godziny zanim odpuściły,potem wypsikałem połowę płynu i zalałem zimowym mam nadzieje że będzie git :good:

tył na razie nie odpuścił :no:

Opublikowano

już jest fajnie na drogach :kox:

Opublikowano

już jest fajnie na drogach :kox:

mówisz że bokami już można pośmigać :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:42_________________________________________________wymień se żarówkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:43_________________________________________________bo jeździsz chyba już tak od Jarosławca :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.