Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

drifterze z przednim napędem to jest to :D:D:D bmw każdy umie polecieć bokiem hehe :D:D:D

no to chyba trzeba zatankować jednak :D

Nie no, wiesz, jak to jest z FWD - ręczny i naprzód :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:18_________________________________________________

Dobra, ja na razie spadam na obiad do rodzinki. :papa:

Odezwę się potem, a potem potem zobaczymy się pod REAL-em :D

To do potem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Pany....Skoro jest śnieg, jest lekki mróz...To ja jednak sądzę, że warto zabrać ze sobą sanki i linki, a jeśli Was również ponosi ułańska fantazja, tak, jak mnie, to proponuję również wziąć kiełbachę, drewno i zrobić po tym kuligu małe ognisko;D P.S. - pozwolę sobie nie brać keyboardu :decayed: Dawajcie - spotykamy się pod realem, a potem śmigniem np. na lublinek - jet gdzie robić kulig, a pokręcić też się można na małym parkingu przy lotnisku :naughty: Nieskromnie powiem,że uważam ten pomysł za dobry;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pasuje z kuligu i ogniska :( ze mna jak zawsze w niedziele ciezko pogoda taka a nie inna a jeszcze musze do tej zarzyganej stolnicy dojechac ;)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________chcialbym dzisiaj jakies fotki zrobic moze cos wyjdzie kurde fajnie sniezek pada tylko nei wiem jak sie maja matryce lustrzanek do minusowych temeratur nie chce

sobie sprzetu rozwalic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak beda jakies drifty to moze sie cos ustrzeli fajnego w koncu zadnej snow session jeszcze nie mielismy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam widzę że się szykuje niezła impreza:Kulig,Ognisko,Drift i Snow Session :naughty:

Ale niestety mnie nie będzie bo jestem poza miastem i nie zdążę wrócić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no ta sie szykuje jak tak dalej pojdzie to bede ja Misiek i Kimi :D[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 15:16_________________________________________________dobra poczytalem troche mysle ze aparat wytrzyma :) takze bede na 99% z aparatem :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Pany....Skoro jest śnieg, jest lekki mróz...To ja jednak sądzę, że warto zabrać ze sobą sanki i linki, a jeśli Was również ponosi ułańska fantazja, tak, jak mnie, to proponuję również wziąć kiełbachę, drewno i zrobić po tym kuligu małe ognisko;D P.S. - pozwolę sobie nie brać keyboardu :decayed: Dawajcie - spotykamy się pod realem, a potem śmigniem np. na lublinek - jet gdzie robić kulig, a pokręcić też się można na małym parkingu przy lotnisku :naughty: Nieskromnie powiem,że uważam ten pomysł za dobry;)

Pomysł dobry, tylko możliwości siłowo-żołądkowo-przerobowe po Świętach chyba nie nadążą :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...