Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No a kto ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

drifterze z przednim napędem to jest to :D:D:D bmw każdy umie polecieć bokiem hehe :D:D:D

no to chyba trzeba zatankować jednak :D

Opublikowano

drifterze z przednim napędem to jest to :D:D:D bmw każdy umie polecieć bokiem hehe :D:D:D

no to chyba trzeba zatankować jednak :D

Nie no, wiesz, jak to jest z FWD - ręczny i naprzód :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:18_________________________________________________

Dobra, ja na razie spadam na obiad do rodzinki. :papa:

Odezwę się potem, a potem potem zobaczymy się pod REAL-em :D

To do potem :tongue4:

Opublikowano

Ej, Pany....Skoro jest śnieg, jest lekki mróz...To ja jednak sądzę, że warto zabrać ze sobą sanki i linki, a jeśli Was również ponosi ułańska fantazja, tak, jak mnie, to proponuję również wziąć kiełbachę, drewno i zrobić po tym kuligu małe ognisko;D P.S. - pozwolę sobie nie brać keyboardu :decayed: Dawajcie - spotykamy się pod realem, a potem śmigniem np. na lublinek - jet gdzie robić kulig, a pokręcić też się można na małym parkingu przy lotnisku :naughty: Nieskromnie powiem,że uważam ten pomysł za dobry;)

Opublikowano

dobra ja spadam dalej sie objadac bede o 18

Opublikowano
  • Autor
:hi: ja tez postaram sie byc :) ale czasu na kulig i ognisko to nei bede mial :(
Opublikowano

Panowie ja dzisiejszy spot jeszcze sobie odpuszczę ze względów rodzinnych, ale na następnym już postaram się pojawić :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

prosze normalnie czuc swieta kilka nowych osob :D

Opublikowano

dlaczego ten pieprzony awatar mi znika co chwile :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

link sie zmienia albo jest niezgodny z regulaminem :P

Opublikowano

ok chyba działa, jakby ktoś mnie przyciął kiedy na ulicy to migajcie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

daj jakies wieksze zdjecie auta ;)

Opublikowano

No to jak? Ognisko ktoś reflektuje? Kulig? Może wcześniej się spotkamy?;)

Opublikowano
  • Autor

ja pasuje z kuligu i ogniska :( ze mna jak zawsze w niedziele ciezko pogoda taka a nie inna a jeszcze musze do tej zarzyganej stolnicy dojechac ;)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 14:20_________________________________________________chcialbym dzisiaj jakies fotki zrobic moze cos wyjdzie kurde fajnie sniezek pada tylko nei wiem jak sie maja matryce lustrzanek do minusowych temeratur nie chce

sobie sprzetu rozwalic :(

Opublikowano

my sie chyba nie ruszymy z domu, ale sie zobaczy

Opublikowano
  • Autor

jak beda jakies drifty to moze sie cos ustrzeli fajnego w koncu zadnej snow session jeszcze nie mielismy :D

Opublikowano

:hi:

Witam widzę że się szykuje niezła impreza:Kulig,Ognisko,Drift i Snow Session :naughty:

Ale niestety mnie nie będzie bo jestem poza miastem i nie zdążę wrócić :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

heheh no ta sie szykuje jak tak dalej pojdzie to bede ja Misiek i Kimi :D[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 15:16_________________________________________________dobra poczytalem troche mysle ze aparat wytrzyma :) takze bede na 99% z aparatem :D:P

Opublikowano

Ej, Pany....Skoro jest śnieg, jest lekki mróz...To ja jednak sądzę, że warto zabrać ze sobą sanki i linki, a jeśli Was również ponosi ułańska fantazja, tak, jak mnie, to proponuję również wziąć kiełbachę, drewno i zrobić po tym kuligu małe ognisko;D P.S. - pozwolę sobie nie brać keyboardu :decayed: Dawajcie - spotykamy się pod realem, a potem śmigniem np. na lublinek - jet gdzie robić kulig, a pokręcić też się można na małym parkingu przy lotnisku :naughty: Nieskromnie powiem,że uważam ten pomysł za dobry;)

Pomysł dobry, tylko możliwości siłowo-żołądkowo-przerobowe po Świętach chyba nie nadążą :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.