Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: :hi:

mowisz i masz Prezesie :D:boobs: :boobs: :boobs:

:decayed::naughty:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 16:39_________________________________________________kurde musze wyhamowac :D czerwony leszek psssssssst :D aaaaaahhhh :D:drinks:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemaaaaa SEBA !!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No to na dobry początek roku - Valentina w duecie z Carli Banks :kox: :kox: :kox:

valentina_vaughn_carli_banks_04.jpg

Panton, wysyłam Ci nr. telefonu na PW, jak się zdecydujesz, zadzwoń jutro po południu i się konkretnie umówimy, skąd i o któej mam Cię zgarnąć, ok?

Manu może być, tylko przypominam Dziubaski, że na naszym parkingu zrobili wysypisko śniegu z pozostałych parkingów :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Sieeeema :) kurde tak siedze i nie wiem co napisac no :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: stary rok sie skonczyl na nie wiem ilu dupeczkach prz robieniu banerka i nowy sie tak zaczyna :drool: :drool: :drool: :buhaha: :buhaha: :radocha: :radocha:

Opublikowano

Sieeeema :) kurde tak siedze i nie wiem co napisac no :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: stary rok sie skonczyl na nie wiem ilu dupeczkach prz robieniu banerka i nowy sie tak zaczyna :drool: :drool: :drool: :buhaha: :buhaha: :radocha: :radocha:

Dupeczkom w nowym 2011 roku mówimy zdecydowane TAK !!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

witam wszystkich, Szcześliwego Nowego Roku!! niestety za duzo stron do czytania nie mam teraz na to sily ide spac dalej :) do zobaczenia jutro na spocie

Opublikowano

witam wszystkich, Szcześliwego Nowego Roku!! niestety za duzo stron do czytania nie mam teraz na to sily ide spac dalej :) do zobaczenia jutro na spocie

:hi:

Tylko zajrzyj jeszcze, gdzie dokładnie :cool1:

Opublikowano

limanowskiego-hipoteczna to ja moge zabrac bo na urzedniczej mieszkam.

dj to chyba aska po prostu pisala i sie podpisala :)

Opublikowano

zona kazala zamawiac bukowine wiec tym razem pojedziemy :wink4:

No koniecznie :naughty:

Czekamy na wątek. Muszę pilnować miejsc dla Kłysia, ciekawe, czy Miśki dadzą radę do wieczora się ogarnąć, pewnie też ich trzeba będzie wpisać :D

koniecznie :!: :!: :!:

Opublikowano

Kasia, spoko, jest już pomysł :D

Jak pojawi się wątek, wpiszę: Kimi+15 i mamy zarezerwowane 16 miejsc :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 16:56_________________________________________________

Cześć laseczki z Krakowa i Katowic, jak tam po Sylwestrze? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

śpimy cały dzionek :gwizdanie:

Opublikowano

limanowskiego-hipoteczna to ja moge zabrac bo na urzedniczej mieszkam.

dj to chyba aska po prostu pisala i sie podpisala :)

To blisko masz.... ja mieszkam dokładnie na Srebrnej :wink4:

Opublikowano

śpimy cały dzionek :gwizdanie:

Czyli było grubo :cool1:

:D

Opublikowano

limanowskiego-hipoteczna to ja moge zabrac bo na urzedniczej mieszkam.

dj to chyba aska po prostu pisala i sie podpisala :)

A wiesz, że o tym nie pomyślałem? Dzięki bardzo;D

Opublikowano

1 dzień :decayed:

na dzień dzisiejszy dokupione 8 szt :kox:

image.jpg

już wiem od czego mam sine nogi :gwizdanie:

image.jpg

szampańska zabawa

zzzz.jpg

zzzzzz.jpg

zzzzz.jpg

i coś specjalnie dla Kimi-aska :naughty:

zzz.jpg

Opublikowano
  • Autor
:blink::shocked: ladnie tam sie bawicie :D elegancko :D [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:23_________________________________________________mozesz sobie Kasiu zamienic avatarka z tym ostatnim zdjeciem :D
Opublikowano

1 dzień :decayed:

na dzień dzisiejszy dokupione 8 szt :kox:

image.jpg

:shocked: macie możliwości widać... :evil: tyle paliwka.... :good:

Opublikowano

a my jutro się spocimy z Krakowem :naughty: :naughty: :naughty:

w Zakopanem :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________

:blink::shocked: ladnie tam sie bawicie :D elegancko :D [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:23_________________________________________________mozesz sobie Kasiu zamienic avatarka z tym ostatnim zdjeciem :D

avatarka powiadasz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i coś specjalnie dla Kimi-aska :naughty:

zzz.jpg

eeeeeee........... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Także tego... :gwizdanie:

Opublikowano

a my jutro się spocimy z Krakowem :naughty: :naughty: :naughty:

w Zakopanem :decayed:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________

:blink::shocked: ladnie tam sie bawicie :D elegancko :D [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:23_________________________________________________mozesz sobie Kasiu zamienic avatarka z tym ostatnim zdjeciem :D

avatarka powiadasz :naughty: :naughty: :naughty:

jeszcze się zastanowie :mysli:

przy tej ilości % to możemy do domu jutro nie wrócić :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Powitała w Nowym Roku :evil:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:37_________________________________________________Kasia kożuszek pierwsza klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

hmm a moze zmienimy w banerze zdjecie :D :D :D:P[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:48_________________________________________________oczywiscie poprosimy zdjecia ze spotu z Krakowem :D

i jak macie jakies zdjecia jeszcze z naszych spotow z imprezy na ktorej mnienei bylo podsylajcie do mnie na @ to powstawiam do galerii :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.