Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh zacieszam ogolnie :P a co ?? ;) ze Kimi sie pojawil :D:decayed::tongue4:

Kimi czy pani ze śmiesznymi brwiami ? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

TY ! :embarrassed::rolleyes::naughty::decayed:

Opublikowano

TY ! :embarrassed::rolleyes::naughty::decayed:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

:wink4::tongue4:

no nie siedz w torbie :) nie ma potrzeby :)

Opublikowano

niebawem to już w nic innego nie wejdę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehehhehe przestan napewno sie zmiescisz do avanta :D i w taczke :P;) [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:23_________________________________________________bedzie dobrze :)

Opublikowano

do stara :decayed: stan juz się śmieje że jeżdżę jak kierowca autobusu :kox:

Opublikowano
  • Autor

do stara :decayed: z się śmieje że jeżdżę jak kierowca autobusu :kox:

:kox: :kox:

hyhyhyhy :D pieknie :) grunt to slowa otuchy :D:naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Zakopane wita heeeej :kox:

Kimi, dzięki za Bukowinkę :radocha: :radocha: :radocha:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:28_________________________________________________Seba zapisałeś się ?????????????????

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Zakopane wita heeeej :kox:

Kimi, dzięki za Bukowinkę :radocha: :radocha: :radocha:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:28_________________________________________________Seba zapisałeś się ?????????????????

Spoko, pilnowałem tematu trzy doby :D

Nie spałem, nie jadłem, wypiłem morze kawy, żeby tylko nie przegapić :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:37_________________________________________________

Dobra, idę popracować, odezwę się na szamce :papa:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Zakopane wita heeeej :kox:

Kimi, dzięki za Bukowinkę :radocha: :radocha: :radocha:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:28_________________________________________________Seba zapisałeś się ?????????????????

jeszcze nie narazie jeszcze nic nie wiem ;(

Opublikowano

Dobry :hi:

Wpadłem sie przywitać :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 11:48_________________________________________________i lecę dalej :lol1:

Opublikowano
  • Autor

achoj dzisiaj cisza u Kimiego chyba szef przy biurku siedzi :D

Opublikowano
:D[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:10_________________________________________________przy tuńczyku się rozkręci :D
Opublikowano
  • Autor

pffff ta kolo 14ej :D

Opublikowano

no już tylko 2,5 godziny pracy hehe...

Widze że Ci co własne działalności mają to zamiast pracy to siedza na forum a potem narzekacie że 14 godzin dziennie trzeba pracować z czego 13 jesteście na forum hehe:D:D:D

Dobra ide dalej za biurko wystawiać fakturki z nowym Vatem :D

Opublikowano
  • Autor

no już tylko 2,5 godziny pracy hehe...

Widze że Ci co własne działalności mają to zamiast pracy to siedza na forum a potem narzekacie że 14 godzin dziennie trzeba pracować z czego 13 jesteście na forum hehe:D:D:D

Dobra ide dalej za biurko wystawiać fakturki z nowym Vatem :D

ten jaki madrala :P taka mam prace siedze projektuje :) a to ze mam forum odpalone to wiesz ;) zerkne czasem po prostu :)

Opublikowano

tak zerknę poprostu czasem :gwizdanie:i kilka wiadomo sci na dzień napiszę, jakieś 100 :acute:

a wogóle to dzień dobry

Opublikowano

Jestem.

Dzisiaj żul, bo mi wczoraj na spocie narobiliście smaka :tongue4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:19_________________________________________________

1294006232_by_Beliar1404_500.jpg

:nabijasie:

Opublikowano
:hi: Witka w Nowym roku :) co tam u Was słychać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.