Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, Madzia, widzę, że się nie doczekam na buziaka :confused4:

Wracam do pracy :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra, Madzia, widzę, że się nie doczekam na buziaka :confused4:

Wracam do pracy :papa:

:kwasny: zazdrośnik

Opublikowano

no faktycznie zawsze moge strzelać że Bartek :D:D:D

Tak ja zauważyłem wczoraj że z Panów to naprawde spoko ekipa jest :D:D:D:D

Także jak najbardziej pozytywnie wspominam wczorajszy spot na parkingu :D:D:D

Spot Dajewoo podgrzał atmosfere także ogólnie fajnie było:P

Opublikowano
:polew: już to sobie wyobrażam, no cóż trzeba się wziąć do robótki. :hi: narta
Opublikowano

no faktycznie zawsze moge strzelać że Bartek :D:D:D

Tak ja zauważyłem wczoraj że z Panów to naprawde spoko ekipa jest :D:D:D:D

Także jak najbardziej pozytywnie wspominam wczorajszy spot na parkingu :D:D:D

Spot Dajewoo podgrzał atmosfere także ogólnie fajnie było:P

Jakich panów, :polew: my po prostu fajne chłopaki są i dziewuchy też fajne :D
Opublikowano

huh, co za dzień :heat: nawet nie wiem kiedy przeleciało do 14:00 :blink:

Opublikowano

Seba nie jedź do Zakopca tam ludzie umierają :naughty: :naughty:

Opublikowano

No dobra fajne chłopoki :D:D:D

a dziołchy to nie wiem bo nie było :P

huh, co za dzień :heat: nawet nie wiem kiedy przeleciało do 14:00 :blink:

No do 15 chwilka moment zleci zaraz i w Avancika dupke wsadze i do domu :D

Seba nie jedź do Zakopca tam ludzie umierają :naughty: :naughty:

Złota mam chyba identyczne felgi na swoim jak Ty w avatarze :P

Opublikowano

No dobra fajne chłopoki :D:D:D

a dziołchy to nie wiem bo nie było :P

huh, co za dzień :heat: nawet nie wiem kiedy przeleciało do 14:00 :blink:

No do 15 chwilka moment zleci zaraz i w Avancika dupke wsadze i do domu :D

ja do 17:00 ;(

Opublikowano

Jezu do 17 to ja bym nie wysiedział, wole przyjść na 7 odsiedziec szybko swoje i potem jeszcze cały dzień wolny :P

Opublikowano

Jezu do 17 to ja bym nie wysiedział, wole przyjść na 7 odsiedziec szybko swoje i potem jeszcze cały dzień wolny :P

zazdroszczę :wink4: ja do 17:00 i to też rzadko bywa żeby wyjść punktualnie :confused4:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-petex-z-zaczepami-i1354992868.html ktos cos takiego moze kupował ? poszukuje do autka[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________

Z wyglądu są identyczne jak moje (miałem od nowości u siebie i nie wiem czy Audi takie dawało :mysli: ) i są bardzo dobre więc polecam. Dzisiaj sprawdzę co na nich napisali (może to ta sama firma/producent) to napiszę później.... :wink4:

Opublikowano

Złota mam chyba identyczne felgi na swoim jak Ty w avatarze :P

Ladne :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

hehe u mnie też rzadko jak coś to wychodzę wcześniej od 2 lat jak tu pracuje to później wyszedłem ze 3 razy :P

raz to nawet po 16 wyszedłem ale to dlatego że miałem kolizje (spokojnie Hondą nie Audi) i mi zeszło troche na wypisywaniu tych oświadczeń, znaczy sprawcy zeszło bo to oczywiście nie moja wina była :D (miałem pierwszeństwo, ale że jechałem troche szybciej niż przepisy pozwalały to cicho :D)

Złota mam chyba identyczne felgi na swoim jak Ty w avatarze :P

Ladne :naughty: :naughty: :naughty:

Dzięki ale głowy nie dam sobie uciąć że są identyczne :P będzie ciepło to założe :D

Opublikowano

rozwiewam wątpliwości nie miałem B7 :tongue4:

Opublikowano

Kurcze no faktycznie mogłem strzelać że Bartek:D

Pewnie wszyscy to znacie już ale wstawiam może komuś poprawi humor na dzisiejsze popołudnie:P

Opublikowano
  • Autor

hehehe mowilem :D

Ania czemu ?? jak to umieraja ?? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

hehehe mowilem :D

Ania czemu ?? jak to umieraja ?? :shocked: :shocked: :shocked:

ja jak umarłam w zeszłym roku w pierwszy dzień to cudowne zmartwychwstanie nastąpiło dopiero ok. 18:00 dnia następnego :gwizdanie:

Opublikowano

hehehe mowilem :D

Ania czemu ?? jak to umieraja ?? :shocked: :shocked: :shocked:

ja jak umarłam w zeszłym roku w pierwszy dzień to cudowne zmartwychwstanie nastąpiło dopiero ok. 18:00 dnia następnego :gwizdanie:

coś w tym stylu właśnie Basia

standartowo kuligu z Miśkami nie doczekałam :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.