Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty:

bedzie synek :D musi byc :P tzn ja bym chcial :P tzn moze jeszcze nie teraz ;P chociaz :P yyyy dobra

co slychac ?? :polew: :polew: :polew::naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panton, do doopy mam to łącze, rano wstaję, a tam wielki człon :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Spróbuję dzisiaj z pracy cichaczem wrzucić, tutaj jest 1MB up

Ja widziałem w nocy, że się połączenie zerwało (pewnie po stronie dostawcy był jakiś restart w nocy) ale już Tobie nie pisałem.... :cool1:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 09:48_________________________________________________

A co to za Staś..... znamy go? :mysli:

to moja druga połówka :cwaniak1:

ahaa...to wszystko jasne... myślałem, że to Twój synek.... hehee.. :wink4:

yyyy... no nie :) mój ma jakieś 20mm, i jeszcze nie wiadomo czy to synek :kox:

Basiu :radocha: to super !! będzie nowy klubowicz lub klubowiczka :naughty:

Opublikowano

no no :good:

Opublikowano
:hi: aha witam ,się świnia nie przywitałam
Opublikowano

Magdziu, będziesz w niedziele? :)

Opublikowano

Magdziu, będziesz w niedziele? :)

No nie wiem, bo wiesz był dziś Pan z PZU i może się okazać, że furak będzie w ASO stał do lakierownia i wymiany części. Czekam na kosztorys, kiedy mi nadeśle owy Pan. :confused4:

Opublikowano
  • Autor

i znowu mnie omini wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;(

Opublikowano

Magdziu, będziesz w niedziele? :)

No nie wiem, bo wiesz był dziś Pan z PZU i może się okazać, że furak będzie w ASO stał do lakierownia i wymiany części. Czekam na kosztorys, kiedy mi nadeśle owy Pan. :confused4:

aaaa.... oki[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 10:23_________________________________________________

i znowu mnie omini wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;(

co takiego? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to ze bedziesz i wogole ehhhh :wallbash::kwasny:

Opublikowano

Seba a co Ty? ciągle Cię nie ma na najfajniejszych imprezkach? przybili Cie tam gwoździami do podłogi w tej Wawie?

Opublikowano

Seba a co Ty? ciągle Cię nie ma na najfajniejszych imprezkach? przybili Cie tam gwoździami do podłogi w tej Wawie?

:hahaha:

Opublikowano

trzepie kapuste :P

Opublikowano
  • Autor

hyh nie raczej nie tylko zawsze mi cos wypada teraz mam wyjazd do zakopca zaplanowany jakies 4 miesiace temu :([br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 10:31_________________________________________________

trzepie kapuste :P

ta taka z warzywniaka chyba :no:

Opublikowano

a 29 stycznia tez coś masz zaplanowane? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

na 29 jestem w lodzi juz zaklepalem :D

Opublikowano

na 29 jestem w lodzi juz zaklepalem :D

No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

na 29 jestem w lodzi juz zaklepalem :D

No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chętnie popatrzę jak się upodlicie :decayed:

Opublikowano

na 29 jestem w lodzi juz zaklepalem :D

No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chętnie popatrzę jak się upodlicie :decayed:

To 29-go też będziesz? :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

na 29 jestem w lodzi juz zaklepalem :D

No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi tylko żebyś potem na chatę trafił, bo my chcemy mieć dużo zdrowia :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

na 29 jestem w lodzi juz zaklepalem :D

No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chętnie popatrzę jak się upodlicie :decayed:

bedziesz >??????????? :naughty::decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.