Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na razie spadam :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na 29 jestem w lodzi juz zaklepalem :D

No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chętnie popatrzę jak się upodlicie :decayed:

bedziesz >??????????? :naughty::decayed::kox:

jeszcze się waham :kox:

Opublikowano

na 29 jestem w lodzi juz zaklepalem :D

No to pijemy za zdrowie pięknych pań, nie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chętnie popatrzę jak się upodlicie :decayed:

bedziesz >??????????? :naughty::decayed::kox:

jeszcze się waham :kox:

Basia weź się nie wahaj :D ja póki co umykam do zajęć, pozdrawiam wszystkich również nieobecnych teraz. Wolny dzień trzeba wykorzystać....... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hyh jednak ludziom to dobrze :D

Opublikowano

no masakra :confused4:

Opublikowano

ja teraz musze tamtędy jeździć :wallbash:

Opublikowano

qrna... jakieś choróbsko mnie trzasnęło. naszczęście już po sylwestrze :)

Opublikowano
  • Autor

qrna... jakieś choróbsko mnie trzasnęło. naszczęście już po sylwestrze :)

hyh no to zdrowia :)

Opublikowano

Przerwa, co słychać?

Opublikowano
  • Autor

a bieda spac mi sie chce i poszedl bym do domku najchetniej :)

Opublikowano

a bieda spac mi sie chce i poszedl bym do domku najchetniej :)

Pocieszę Cię - nie jesteś sam.

Ale podtrzymuje mnie świadomość tego, że jeszcze tylko jutro :tongue4:

Opublikowano

Panowie nie ma co marudzić... jak komuś się chce spać to trzeba strzelić dobrą kawę. :> Wracamy do pracy...bo jak to mówił słynny polak "Czas ucieka - RS czeka..." :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie ma co marudzić... jak komuś się chce spać to trzeba strzelić dobrą kawę. :> Wracamy do pracy...bo jak to mówił słynny polak "Czas ucieka - RS czeka..." :wink4:

hehehe dobre przyslowie dobre tyle ze ja kawy nie pijam ;P w zyciu wypilem moze z 10 kaw :D

wlasnie sobie zrobilem z 3 lyzeczek sypana :D rakiet fjuel :D

Opublikowano

Panowie nie ma co marudzić... jak komuś się chce spać to trzeba strzelić dobrą kawę. :> Wracamy do pracy...bo jak to mówił słynny polak "Czas ucieka - RS czeka..." :wink4:

He he, dobre.

Ale faktycznie - miło jest pomyśleć, że gdzieś tam teraz, po niemieckich, belgijskich, może holenderskich autostradach zapierdziela teraz moja przyszła eSa :kox:

Opublikowano

Kimi predzej stoi gdzies w karambolu w gliwicach :polew:

Opublikowano

Kimi predzej stoi gdzies w karambolu w gliwicach :polew:

Nie żartuj sobie teraz, to poważna sprawa, bo ona musi jeszcze w zdrowiu i szczęściu polatać parę lat po tych autobahnach :cool1:

Opublikowano

Kimi predzej stoi gdzies w karambolu w gliwicach :polew:

:D

Opublikowano
<BeLpHeR>U faceta neuron ma bardzo prostą budowę.

Wejście-->Przetwarzanie-->(TAK / NIE / CH.J MNIE TO INTERESUJE)

U pań to jest bardziej skomplikowane:

Wejście-->Przetwarzanie-->Oczekuj na sygnał z 50 innych neuronów--> (TAK / CHYBA TAK / MOŻLIWE / SAMA NIE WIEM / TY ZDECYDUJ / JAK CI SIĘ TO PODOBA / ALE NA PEWNO? / ZAPYTAM JOLKĘ / MOŻE I NIE / PEWNIE NIE / NIE, ALE W SUMIE TAK / CHYBA NIE / RACZEJ NIE / PRAWIE NA PEWNO NIE / NA PEWNO NIE / STANOWCZO NIE / CZY KTOŚ MNIE SŁUCHA?)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.