Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:bry:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

:bry:

:pociesz:

nie wiem czy dobrze napisze ale chyba Ponton to z tej sopy nie byl zadwowolony

Opublikowano

bez auta jak bez ręki wsiadłem dzisiaj na dwa przystanki naszym mpk kochanym i juz kanary no i 70dych w plecy

Opublikowano
  • Autor

bez auta jak bez ręki wsiadłem dzisiaj na dwa przystanki naszym mpk kochanym i juz kanary no i 70dych w plecy

:polew: :polew: :polew: jak pech to pech :D

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:bry:

:pociesz:

nie wiem czy dobrze napisze ale chyba Ponton to z tej sopy nie byl zadwowolony

No j a też nie, bo jak dzwoniłam zapytać o modyfikację skrzyni na 7 lamel to mi powiedzieli , że się tym nie zajmują a jak widać w wątku trzepią te mody non stop. :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 14:12_________________________________________________

bez auta jak bez ręki wsiadłem dzisiaj na dwa przystanki naszym mpk kochanym i juz kanary no i 70dych w plecy

Taaaa kocham jazdę autobusami :disgust:

Opublikowano
  • Autor

mhm no czaje czaje no coz straca kilku klientow ;)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:bry:

:pociesz:

nie wiem czy dobrze napisze ale chyba Ponton to z tej sopy nie byl zadwowolony

Ja do Sopy (SSerwis) autka nie odstawiałem... wysłałem tylko zapytanie dotyczące wymiany w moim tipie oleju (oczywiście z cała resztą czyli filtr, uszczelka, soft nowy do skrzyni) i zapodałem cennik na forum w ceru zweryfikowania czy ich oferta jest OK. Nie miałem zastrzeżeń co do ich oferty (jak to musi kosztować 2600 z kawałkiem to OK... ) tylko z informacji uzyskanych od Bartka i kilku osób to 1l oleju do mojego tipa Sopa sobie liczy 227,90 zł, a z pewnego źródła ten sam oryginalny olej ZF 1litr kosztuje mnie 58.5 zł więc zastanawiam się co jest grane... Zakładając, że Sopa ma cholerny przerób tego oleju to go pewnie 1litr kosztuje 35-40zł. Mając na uwadze cenę jaką mi zaproponowali to podejrzewam, że Sopa :sex: swoich klientów jak może... I nie zrozumcie mnie źle bo ja nie widzę problemu by płacić za czyjąś wiedzę, umiejętności , doświadczenie ale taka różnica na oleju (godziny robocze też się nie zgadzają) to sory.... nie będę komuś płacić 500zł za wymianę żarówki w lampie tylko dlatego, że sobie tyle życzy.... jeszcze zespołu Downa u mnie nie zdiagnozowali.

Ale zgłębię ten temat porządnie :evil: i będę wiedział kogo Sopa chce :sex: (już napisałem do ziomków z ZF zobaczymy co odpiszą... )

Jak to wszystko pozbieram, zweryfikują to zredaguję jakiegoś merytorycznego posta na ten temat.... może komuś się kiedyś przyda. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no no elegancko :D o to chodzi ja tipa co prawda nie mam ale zawsze sie moze komus przydac :) powinnismy zlaozyc jakis oddzielny watego do tego typu spraw zeby mozna bylo wygodnie do tego zagladnac hmmmm :mysli:

Opublikowano

wątek już jest w Forum Techniczne > Układ Napędowy (Moderatorzy: Wihajster, Musashi) > Wątek: [b7 ASB] Wszystko nt. oleju ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

a no to widzisz ;):P:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

http://mistrzowie.org/152418/Piekny-poczatek-dnia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cóż za romantyczna historia :gwizdanie:

Opublikowano

samo życie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://mistrzowie.org/152418/Piekny-poczatek-dnia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 18:19_________________________________________________1666 strona :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

to jakiś znak :D

Opublikowano
  • Autor

znak sygnal :D

Opublikowano

spamer wrocil, juz strony leca :gwizdanie:

Opublikowano

sypały i bez jego pomocy :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.