Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

bez auta jak bez ręki wsiadłem dzisiaj na dwa przystanki naszym mpk kochanym i juz kanary no i 70dych w plecy

:polew: :polew: :polew: jak pech to pech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

:bry:

:pociesz:

nie wiem czy dobrze napisze ale chyba Ponton to z tej sopy nie byl zadwowolony

No j a też nie, bo jak dzwoniłam zapytać o modyfikację skrzyni na 7 lamel to mi powiedzieli , że się tym nie zajmują a jak widać w wątku trzepią te mody non stop. :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 14:12_________________________________________________

bez auta jak bez ręki wsiadłem dzisiaj na dwa przystanki naszym mpk kochanym i juz kanary no i 70dych w plecy

Taaaa kocham jazdę autobusami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

:bry:

:pociesz:

nie wiem czy dobrze napisze ale chyba Ponton to z tej sopy nie byl zadwowolony

Ja do Sopy (SSerwis) autka nie odstawiałem... wysłałem tylko zapytanie dotyczące wymiany w moim tipie oleju (oczywiście z cała resztą czyli filtr, uszczelka, soft nowy do skrzyni) i zapodałem cennik na forum w ceru zweryfikowania czy ich oferta jest OK. Nie miałem zastrzeżeń co do ich oferty (jak to musi kosztować 2600 z kawałkiem to OK... ) tylko z informacji uzyskanych od Bartka i kilku osób to 1l oleju do mojego tipa Sopa sobie liczy 227,90 zł, a z pewnego źródła ten sam oryginalny olej ZF 1litr kosztuje mnie 58.5 zł więc zastanawiam się co jest grane... Zakładając, że Sopa ma cholerny przerób tego oleju to go pewnie 1litr kosztuje 35-40zł. Mając na uwadze cenę jaką mi zaproponowali to podejrzewam, że Sopa :sex: swoich klientów jak może... I nie zrozumcie mnie źle bo ja nie widzę problemu by płacić za czyjąś wiedzę, umiejętności , doświadczenie ale taka różnica na oleju (godziny robocze też się nie zgadzają) to sory.... nie będę komuś płacić 500zł za wymianę żarówki w lampie tylko dlatego, że sobie tyle życzy.... jeszcze zespołu Downa u mnie nie zdiagnozowali.

Ale zgłębię ten temat porządnie :evil: i będę wiedział kogo Sopa chce :sex: (już napisałem do ziomków z ZF zobaczymy co odpiszą... )

Jak to wszystko pozbieram, zweryfikują to zredaguję jakiegoś merytorycznego posta na ten temat.... może komuś się kiedyś przyda. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no elegancko :D o to chodzi ja tipa co prawda nie mam ale zawsze sie moze komus przydac :) powinnismy zlaozyc jakis oddzielny watego do tego typu spraw zeby mozna bylo wygodnie do tego zagladnac hmmmm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek już jest w Forum Techniczne > Układ Napędowy (Moderatorzy: Wihajster, Musashi) > Wątek: [b7 ASB] Wszystko nt. oleju ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mistrzowie.org/152418/Piekny-poczatek-dnia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 18:19_________________________________________________1666 strona :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...