Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: no helllołłłłłł łodziaki-buraki :wink4:

ja od dziś zaczęłam spełniać swoje obietnice noworoczne: otóż o 9 byłam już na aerobiku w wodzie :kox: :kox: :kox:

trzeba się troszkę rozruszać przed imprezką 29 :naughty::wink4: :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pani Dyrektor szkoły wezwała rodziców Jasia:

- Państwa syn notorycznie ściąga na wszystkich klasówkach.

- Tak, bo on cierpi na zespół Torrenta.

Opublikowano

:hi: no helllołłłłłł łodziaki-buraki :wink4:

ja od dziś zaczęłam spełniać swoje obietnice noworoczne: otóż o 9 byłam już na aerobiku w wodzie :kox: :kox: :kox:

trzeba się troszkę rozruszać przed imprezką 29 :naughty::wink4: :wink4: :wink4:

to 29 będę wybory Miss A4? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no ladnie ladnie ja tez ide dzisiaj na silke pierwszy raz po przerwie

Opublikowano

:hi: no helllołłłłłł łodziaki-buraki :wink4:

ja od dziś zaczęłam spełniać swoje obietnice noworoczne: otóż o 9 byłam już na aerobiku w wodzie :kox: :kox: :kox:

trzeba się troszkę rozruszać przed imprezką 29 :naughty::wink4: :wink4: :wink4:

to 29 będę wybory Miss A4? :gwizdanie:

nioooo i nie tylko, Mistera też :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

to by tłumaczyło.... :mysli:

ja tez ide dzisiaj na silke pierwszy raz po przerwie

:tongue4:

Opublikowano

to się będzie działo :cool1:

Kimi to pewnie już pakuje, bo coś go nie widać :D

Opublikowano

ściema :wink4: Słaby dzień...miały pozostać 4 przedmioty do zaliczenia, a zostaje 8... Tylko @#$% czemu ja do trzeciej siedziałem, zamiast to olać i pójść spać? ... Przynajmniej jedno do przodu.

Opublikowano
  • Autor

nbo no ja to moge wystartowac za 100 lat w wyborach :P hyhyhyhy chyba na sumoke :P

Bart sie nie martw :) zycie :P a to ze mogles isc spac to fakt :facepalm::naughty::decayed:

Opublikowano

zawsze było lepiej iść wyspanym i z kwitami :tongue4:

Opublikowano

:hi: siemka :) [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________

A ja zacząłem studiować dokumentację ZF.... i już wiem, że do mojej skrzyni wchodzi 9l oleju... więc nie wiem jak Sopa chce zrobić dynamiczną wymianę mając 7l.... :wallbash:

Może pomylił ją z Multi ? :D u mnie weszło tyle hehe

Opublikowano

Wpadłem na moment przed zawinięciem na kwadrat i co widzę? :blink:

Sama krytyka pod moim adresem :disgust:

Selena jest w pytkę misia a Wy się nie znacie, wydech to był żart, bo w życiu bym czegoś takiego nawet nie dotknął, o zakładaniu do auta nie wspoinając i generalnie jesteście fe :disgust:

Opublikowano

my to wiemy :naughty:

Opublikowano

Wpadłem na moment przed zawinięciem na kwadrat i co widzę? :blink:

Sama krytyka pod moim adresem :disgust:

Selena jest w pytkę misia a Wy się nie znacie, wydech to był żart, bo w życiu bym czegoś takiego nawet nie dotknął, o zakładaniu do auta nie wspoinając i generalnie jesteście fe :disgust:

Kimi może zajrzyj do wątku kolegów z klubu pt. Top lasek :D, będzie większa szansa podpatrzeć co sie podoba :tongue4:

Opublikowano

Wpadłem na moment przed zawinięciem na kwadrat i co widzę? :blink:

Sama krytyka pod moim adresem :disgust:

Selena jest w pytkę misia a Wy się nie znacie, wydech to był żart, bo w życiu bym czegoś takiego nawet nie dotknął, o zakładaniu do auta nie wspoinając i generalnie jesteście fe :disgust:

Kimi może zajrzyj do wątku kolegów z klubu pt. Top lasek :D, będzie większa szansa podpatrzeć co sie podoba :tongue4:

Iiii tam, oni idą na ilość, a nie na jakość

Opublikowano

:polew:

Ja się ewakuuje do domku. Narka :)

Opublikowano

Poza tym nie to ładne, co ładne, ale to, co się komu podoba :tongue4:

:papa:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 16:53_________________________________________________

Dobra, to ja też zawijam na kwadrat :papa:

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

Opublikowano

witam:) w czwartek odbieram moja furke

e no to w niedziele ocenimy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.