Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak mi się skojarzyło, może dlatego, że czarny jest. na aucie mam białe logo i mi się nie kojarzy z gołębiem :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hm, no to kiepsko, będę śledził forum, może jednak coś się odbędzie :chytry: w ogóle, teraz tak patrze na znak a4 banda na dole strony, czyż nie wygląda on czasem jak gołąb mający na plecach cyfrę 4 ? :kox:

nie widziałem gołębia z takimi kółkami na grzbiecie więc odpowiadając na Twoje pytanie - NIE, nie wygląda on jak gołąb mający na plecach cyfrę 4. :cool1: Idąc Twoim tokiem rozumowania to ten gołąb jest ślepy? :confused4: Bo nie widać oczka... chyba, że śpi i oczy ma zamknięte dlatego nie widać.... :polew: Ludzie weźcie przebywajcie więcej na świeżym powietrzu. :>

Opublikowano

Z tego co koledzy napisali wcześniej, to nie tylko mi się tak skojarzyło, może kółeczek nie ma, ale skrzydełka ma wyraźnie, do tego jest zima więc gołąb dużo śpi :naughty:

Opublikowano
:hi: Jak tam zawiasy i pijaczki :drunk:
Opublikowano
  • Autor

ej to nie jest golab tylko rybka :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam :(

nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam :(

nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle :mysli:

No własnie :naughty:
Opublikowano

planuje się pokazać 30-go :> no chyba że wszyscy zapiją :drunk: byłem parę razy w lipcu i sierpniu na spocie, potem zaczęło się studiowanie zaocznie w wawie i nie mam za bardzo jak na spoty przyjeżdżać :confused4:

Opublikowano

planuje się pokazać 30-go :> no chyba że wszyscy zapiją :drunk: byłem parę razy w lipcu i sierpniu na spocie, potem zaczęło się studiowanie zaocznie w wawie i nie mam za bardzo jak na spoty przyjeżdżać :confused4:

No 30-go to faktycznie może być padaka, bo będziemy trzeźwieć po 29-tym :D

witam, jest może 30 planowany jakiś spot? czy to za dalekie planowanie :decayed: ps. chyba wczoraj moje a4 spotkało a4 p. Rafała na włókniarzy ok 21:)

kfiat_man - spotkanko na światłach przy Srebrzyńskiej? To byłeś Ty? :naughty: :naughty: :naughty:

Specjalnie potem wjechałem na pas przed Ciebie, żebyś na spokojnie mógł obczaić rameczkę pod tablicą, widzę, że zadziałało :good: :good: :good: :good:

Miałem nosa, kurde :tongue4: :tongue4: :tongue4:

O proszę, w dodatku też ADR-ka :D

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam :(

nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle :mysli:

Kasia, co się odwlecze, to nie uciecze :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam :(

nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle :mysli:

no własnie Kasia... świeże mięsko a Ty się tak obijasz, zamiast od razu badania organoleptyczne przeprowadzić :kox:

Opublikowano

Dokładnie przy Srebrzyńskiej, ale nie obczaiłem ramki, masz logo a4 bandy kolo kierunku z lewej i stąd poznałem :naughty: ja mam logo z tyłu koło lewej lampy, myślałem, że widziałeś :decayed: ale w sumie jakbyś widział to może byś mi machnął albo coś :P

Opublikowano

Dokładnie przy Srebrzyńskiej, ale nie obczaiłem ramki, masz logo a4 bandy kolo kierunku z lewej i stąd poznałem :naughty: ja mam logo z tyłu koło lewej lampy, myślałem, że widziałeś :decayed: ale w sumie jakbyś widział to może byś mi machnął albo coś :P

No na pewno bym pomachał, nie widziałem loga :no:

Ale tak spojrzałem na Ciebie i jakoś tak przeczucie mnie tknęło :D

Skręciłeś potem chyba w Konstantynowską w prawo, zgadza się? :tongue4:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 16:28_________________________________________________A loga mam po obu stronach, plus ramki - full branding :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

tak, w konstantynowską, mieszkam na retkini :hi: no no to szaleństwo z tym oznakowaniem:P ja miałem 3 naklejki ale trzymałem je w skrytce, bo oczywiście przykleić mi się nie chciało i od temperatury coś się stało z klejem i się jedna ostała :confused4:

Opublikowano

tak, w konstantynowską, mieszkam na retkini :hi: no no to szaleństwo z tym oznakowaniem:P ja miałem 3 naklejki ale trzymałem je w skrytce, bo oczywiście przykleić mi się nie chciało i od temperatury coś się stało z klejem i się jedna ostała :confused4:

Rameczki zamów i będzie gitez majonez jak mawia Mario :naughty:

Masz serię, czy rezałeś już coś? :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam :(

nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle :mysli:

no własnie Kasia... świeże mięsko a Ty się tak obijasz, zamiast od razu badania organoleptyczne przeprowadzić :kox:

ot cała wścibska :good::D:D:D:D:D:D

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam :(

nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle :mysli:

no własnie Kasia... świeże mięsko a Ty się tak obijasz, zamiast od razu badania organoleptyczne przeprowadzić :kox:

ot cała wścibska :good::D:D:D:D:D:D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam :(

nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle :mysli:

no własnie Kasia... świeże mięsko a Ty się tak obijasz, zamiast od razu badania organoleptyczne przeprowadzić :kox:

ot cała wścibska :good::D:D:D:D:D:D

no co? trzeba ogarniać swoje 'stadko' :decayed::kox:

Opublikowano

Generalnie jestem zwolennikiem serii, chociaż kilka kucy by się przydało. Mam letnie oryginalne 16" 205x55, poza tym nic wyjątkowego, funduszy ostatnio brak :confused4: do tego ta zima mi obiła zderzak z przodu i listwa mi pękła od drzwi na zaspie ;( muszę to najpierw ogarnąć jak należy, a że listwa w aso 150zł i malowanie jakieś 300zł to nie są to grosze.

Opublikowano

planuje się pokazać 30-go :> no chyba że wszyscy zapiją :drunk: byłem parę razy w lipcu i sierpniu na spocie, potem zaczęło się studiowanie zaocznie w wawie i nie mam za bardzo jak na spoty przyjeżdżać :confused4:

a ja tez zaocznie i w warszawie i na spoty przyjeżdżam jak mam pojazd:)

Mario i Kimi wszystkiego najlepszego!!

Opublikowano

Generalnie jestem zwolennikiem serii, chociaż kilka kucy by się przydało. Mam letnie oryginalne 16" 205x55, poza tym nic wyjątkowego, funduszy ostatnio brak :confused4: do tego ta zima mi obiła zderzak z przodu i listwa mi pękła od drzwi na zaspie ;( muszę to najpierw ogarnąć jak należy, a że listwa w aso 150zł i malowanie jakieś 300zł to nie są to grosze.

Hmm, nie da się taniej? :mysli:

No a jeśli chodzi o rezanko, to u mnie też na razie są plany. Wielkie plany. Jest tylko małe "ale". Kasa na ich realizację :D

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 16:51_________________________________________________Tomku :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.