Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

planuje się pokazać 30-go :> no chyba że wszyscy zapiją :drunk: byłem parę razy w lipcu i sierpniu na spocie, potem zaczęło się studiowanie zaocznie w wawie i nie mam za bardzo jak na spoty przyjeżdżać :confused4:

a ja tez zaocznie i w warszawie i na spoty przyjeżdżam jak mam pojazd:)

tylko ja pracuje w systemie zmianowym i zazwyczaj jak nie mam zjazdu to pracuje w niedziele...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znowu snieg tragedia a juz tak ladnie bylo

Opublikowano

kfiat_man, a jak masz ochotę 29-go się zabawić, to zapraszamy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

taniej z listwą to się nie da, bo na alledrogo są po 130, ale wysyłka 20zł, a na szrocie to nigdy nie wiadomo co się trafi, zaczepy lubią rdzewieć i listwa odpada (miałem tak jak kupiłem auto). z malowaniem to wiesz jak jest, pomalujesz i za 200 i za 400, ale kwestia, czy zrobią Ci to w kanciapie, czy w specjalnym pomieszczeniu i jak się do tego przyłożą. mam znajomka w pabianicach co dobrze robi.

Co do zaproszenia to dziękuje, ale mam już imprezę z kumplami z pracy, co prawda od rana, ale nie podejrzewam co bym miał siłę dotrzeć na wieczór. a swoją drogą to jakieś wpisowe jest, impreza zamknięta czy jak?

Opublikowano

znowu snieg tragedia a juz tak ladnie bylo

u nas leje od rana :sick3:

Opublikowano

Dobra, miłe Panie :hi: i mili Panowie :decayed:

Zawijam na kwadrat :papa:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam :(

nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle :mysli:

jak chcesz mozmey sie spyknac na przytulaska :decayed:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

znowu snieg tragedia a juz tak ladnie bylo

u nas leje od rana :sick3:

od jutra ma się znacząc znowu zima :cool1:
Opublikowano

znowu snieg tragedia a juz tak ladnie bylo

u nas leje od rana :sick3:

od jutra ma się znacząc znowu zima :cool1:

:thumbdown: :thumbdown: ale sanki woze nadal :decayed:
Opublikowano
:hi: witam a u nas pada już śnieg :naughty: morze pojedzie się na narty na Bełchatów na Gore Kamieńsk
Opublikowano

znowu snieg tragedia a juz tak ladnie bylo

u nas leje od rana :sick3:

od jutra ma się znacząc znowu zima :cool1:

:thumbdown: :thumbdown: ale sanki woze nadal :decayed:

:good: :good: :good:

będzie szansa sie jeszcze poślizgać na spocie :D

Opublikowano

znowu snieg tragedia a juz tak ladnie bylo

u nas leje od rana :sick3:

od jutra ma się znacząc znowu zima :cool1:

:thumbdown: :thumbdown: ale sanki woze nadal :decayed:

:good::D

Opublikowano

:hi: witam a u nas pada już śnieg :naughty: morze pojedzie się na narty na Bełchatów na Gore Kamieńsk

może sie jeszcze w tym roku pojedzie :wink4:

ale śnieg musi sie postarać by było po czym śmigać :D

Opublikowano

:hi: witam a u nas pada już śnieg :naughty: morze pojedzie się na narty na Bełchatów na Gore Kamieńsk

może sie jeszcze w tym roku pojedzie :wink4:

Ja tam jestem prawie co tydzień bo ma 20 km :wink4:

Opublikowano

:hi: witam a u nas pada już śnieg :naughty: morze pojedzie się na narty na Bełchatów na Gore Kamieńsk

może sie jeszcze w tym roku pojedzie :wink4:

Ja tam jestem prawie co tydzień bo ma 20 km :wink4:

no ale w panoramie mowia ze w dubidzach to 30 metrowe zaspy sniegu jeszcze sa :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: witam a u nas pada już śnieg :naughty: morze pojedzie się na narty na Bełchatów na Gore Kamieńsk

może sie jeszcze w tym roku pojedzie :wink4:

Ja tam jestem prawie co tydzień bo ma 20 km :wink4:

e to gites masz :good:

ja miałem przyjemność być tam 3 razy chyba :wink4:

Opublikowano

oj snieg od jutra to zle dla mego auta on jak to powiedzieliscie na spocie lubi przyciagac metal:D

Opublikowano

:hi: witam a u nas pada już śnieg :naughty: morze pojedzie się na narty na Bełchatów na Gore Kamieńsk

może sie jeszcze w tym roku pojedzie :wink4:

Ja tam jestem prawie co tydzień bo ma 20 km :wink4:

no ale w panoramie mowia ze w dubidzach to 30 metrowe zaspy sniegu jeszcze sa :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo panoramy nie oglądaj tylko wiadomości na pol-sacie :polew:nie miałeś aparatu słuchowego ha ha :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:18_________________________________________________

oj snieg od jutra to zle dla mego auta on jak to powiedzieliscie na spocie lubi przyciagac metal:D

:polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:19_________________________________________________

:hi: witam a u nas pada już śnieg :naughty: morze pojedzie się na narty na Bełchatów na Gore Kamieńsk

może sie jeszcze w tym roku pojedzie :wink4:

Ja tam jestem prawie co tydzień bo ma 20 km :wink4:

To zapraszam i sie spotkamy :wink4: :wink4:

e to gites masz :good:

ja miałem przyjemność być tam 3 razy chyba :wink4:

Opublikowano

Siema z wieczora, co tam? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.