Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

skarb wbijaj na irka to pogadamy o tym dlaczego w dupeczkę nie grzeje... ;)

Co to ten irek :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał IRC

irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl

jak masz Operę to tylko wlej linka... a jak Firefoxa to zainstaluj https://addons.mozilla.org/pl/firefox/tag/IRC i zrestartuj przeglądarkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał IRC

irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl

jak masz Operę to tylko wlej linka... a jak Firefoxa to zainstaluj https://addons.mozilla.org/pl/firefox/tag/IRC i zrestartuj przeglądarkę...

Niezbyt jestem kumaty i na dodatek jebie mi sie klawiatura :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał IRC

irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl

jak masz Operę to tylko wlej linka... a jak Firefoxa to zainstaluj https://addons.mozilla.org/pl/firefox/tag/IRC i zrestartuj przeglądarkę...

Niezbyt jestem kumaty i na dodatek jebie mi sie klawiatura :kwasny:

i fotele nie grzeją... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam mało miejsca na tym strupie bo to córki

a fotele nie grzeją :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rób smutnych minek tylko wbij się na kanał... tam zdecydowanie łatwiej będzie wyczaić w czym problem i jakoś Tobie pomóc... bo na forum co pytanie to odpowiedź... to tak do rana będziemy pisali.

Chcesz prostszego manuala bo nie wiesz jak się zalogować na kanał IRC to pisz... pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam mało miejsca na tym strupie bo to córki

a fotele nie grzeją :confused4:

zacznij może od sprawdzenia bezpieczników :wink4:

i czy nic sie nie wypięło :mysli:

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:44_________________________________________________

To nie rób smutnych minek tylko wbij się na kanał... tam zdecydowanie łatwiej będzie wyczaić w czym problem i jakoś Tobie pomóc... bo na forum co pytanie to odpowiedź... to tak do rana będziemy pisali.

Chcesz prostszego manuala bo nie wiesz jak się zalogować na kanał IRC to pisz... pomogę.

najlepiej by bylo tak jak kolega proponuje :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISIEK nie chce mi się brnąć przez te wszystkie strony z postami ale widziałem jakieś fele made in germany niby. trzeba pamiętać że do takich feli (nie ori) będziesz potrzebował pierścienie. powiem Ci tak. próbowałem kiedyś trzy komplety różnych pierścieni niby idealnie pod moją niuńkę i żaden kur...a nie trzymał jak należy. było słychać delikatne boksowanie na kołach. prowadziłem taką walkę z samochodem, kołami, pierścieniami przez około 3 miechy. nie mogłem dobrać pierścieni dobrze i ciągle mi coś nie pasowało. więc lojalnie uprzedam NIE IDZCIE TĄ DROGĄ! ;) jeśli chcesz oszczędzić sobie flustracji.

ja koniec końców skończyłem na ori.

ten link co tam podesłałeś że niby ciemniejsze jakieś były wydaje mi się że były malowane.

na prawdę ja bym zaczął od wzoru. jaki Ci się podoba? w siedemnastach ori jest raptem z 6-8 wzorów. coś z nich Ci się podoba czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawdę ja bym zaczął od wzoru. jaki Ci się podoba? w siedemnastach ori jest raptem z 6-8 wzorów. coś z nich Ci się podoba czy nie bardzo?

Ja chcę Avusy od S4 :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISIEK tutaj masz wszystkie ori w 17stkach jakie były dla mojego rocznika. to znaczy że pod Ciebie też pasują. wiem że nie kolorowe ale może dadzą Ci chociaż obraz czy któraś by Ci podpasowała czy nie bardzo. inne wzory NIBY ORI jak znajdziesz na alledrogo na przykład to znaczy że chińszczyzna.

felgi17.png

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________ps.

ja mam 1 i 3 swoje jakbyś chciał zobaczyć gdzieś na zdjęciach. 1 to te które mam teraz na zimę. 3 to te co mam na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z wieczora

:hi:

Wbijaj na irca, gadamy o kurczakach :D

Co tam Łodziaki u Was słychać? :naughty: dawno mnie tu nie było :tongue4:

Dobry wieczór :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...