Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam fajny plyn do mycia jakas nano technologia :D ktory z reszta wygralem :P tutaj :P jeszcze nei testowalem :P

mogłeś dac na wypróbowanie :cool1:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: ciotka z Ameryki przyjechała :polew:

do kogo???? :>

no jak do kogo, do mnie :tongue4:

a teraz wyskakuj z prezentów :D

Opublikowano

Kimi jak zwykle losi brak a renifery maja sie dobrze tylko jak przyjechalam to sie do lasu pochowaly :evil:

Opublikowano

Kimi jak zwykle losi brak a renifery maja sie dobrze tylko jak przyjechalam to sie do lasu pochowaly :evil:

Tam żyją łosie :disgust:

Nie widziałem na Baltice reniferu :no: :no: :no:

Opublikowano

bo Baltica doplywa tylko do wybrzeza, jak wejdziesz wglab ladu to zobaczysz :naughty:

Opublikowano

bo Baltica doplywa tylko do wybrzeza, jak wejdziesz wglab ladu to zobaczysz :naughty:

Ale łosie na Baltice są :disgust:

Opublikowano

klysiu jak tam zakupiki udały się :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi: nic nie kupiliśmy :kwasny: nic mi się nie podobało :tongue4:
Opublikowano

:hi: nic nie kupiliśmy :kwasny: nic mi się nie podobało :tongue4:

Ale to miał być prezent dla Twojej mamy, o ile dobrze kojarzę, a nie dla Ciebie :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: nic nie kupiliśmy :kwasny: nic mi się nie podobało :tongue4:

Ale to miał być prezent dla Twojej mamy, o ile dobrze kojarzę, a nie dla Ciebie :blink:

no oczywiście że tak :> źle się wyraziłam nic nie spełniało wymaganych kryteriów :rolleyes:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wiosna przyjdzie beda zmiany :D bedziemy rezac codziennie :P:evil:

Opublikowano

wiosna przyjdzie beda zmiany :D bedziemy rezac codziennie :P:evil:

Kurde, żeby tylko z tą moją pracą wypaliło wszystko ładnie, to będziemy mieli piękny warsztat do dyspozycji :D

No chyba, że Jaro będzie robił problemy, ale jak będę ładnie pracował, to pewnie da radę :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:05_________________________________________________

1297100356_by_ojama123.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie i Panie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc.

Alex najbardziej lubi jeździć w :a4fan:

1dlaalexa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Tyle potrzebujących, a tak mało możliwości człowiek ma ;(

Ehh....

Dobra, zawijam do wyrka, jutro do roboty :disgust:

Miłej nocki :papa:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi: kolorowych
Opublikowano

wstajemy wstajemy ! :kox:

:hi:

Opublikowano

Wstaliśmy, wstaliśmy :hi: ale zaspaliśmy ;( ;( :wink4:

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 07:11_________________________________________________Kasi nowa komóra czyt. padlina nie zadryndała rano :polew: :polew: :polew: ewentualnie jak ktoś nie umie a chce zrobić samemu........................... :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 07:12_________________________________________________

wiosna przyjdzie beda zmiany :D bedziemy rezac codziennie :P:evil:

Kurde, żeby tylko z tą moją pracą wypaliło wszystko ładnie, to będziemy mieli piękny warsztat do dyspozycji :D

No chyba, że Jaro będzie robił problemy, ale jak będę ładnie pracował, to pewnie da radę :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:05_________________________________________________

1297100356_by_ojama123.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Kimi powiem ci, że miło by było :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Aloha ewryciało :hi:

Ja też zaspałem :D

Mario, będę się starał to zorganizować :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.