Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale tego nie znacie :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak już jesteśmy przy tym, to zasunę teraz kosę...

FRAGMA - TOCAS MIRACLE

Opublikowano

ja to tamtych nie pamiętam czasów ale na swoich czasach mam miłe wspomnienia :evil:

muza z poprzednich lat mi się bardziej podaoba od teraźniejszej :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:01_________________________________________________seba nie

Pany dejta spokój, idźta spać :naughty:

:bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:02_________________________________________________seba wpadnij na jednego mam wolną firme :evil:

w pracy sie nie pije :tongue4:

Opublikowano

ale tego nie znacie :kox:

a kto tego nie zna;p

ja każdą starą muze znam:P[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:04_________________________________________________

ja to tamtych nie pamiętam czasów ale na swoich czasach mam miłe wspomnienia :evil:

muza z poprzednich lat mi się bardziej podaoba od teraźniejszej :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:01_________________________________________________seba nie

Pany dejta spokój, idźta spać :naughty:

:bicz3: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:02_________________________________________________seba wpadnij na jednego mam wolną firme :evil:

w pracy sie nie pije :tongue4:

[/quja ]

ja już po pracy ale jeszcze w niej sam siedze bo dopiero się obudzilem po urodzinach

Opublikowano

z Barthezzem to ja mam nawet gdzieś płyte zakopaną :D

Opublikowano

fajnie powspominać :decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:07_________________________________________________

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:07_________________________________________________viper :gwizdanie:
Opublikowano

ja spadam powoli bo jutro rano jadę do skierek wyhaczyć jakieś tanie OC bo skur****** z PZU nie dam 850zł :polew:

Opublikowano

a ja płace 440 zł od mojego :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:08_________________________________________________w pzu

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

patologia ;(

a ja płace 440 zł od mojego :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:08_________________________________________________w pzu

chyba nie masz na siebie :polew:

Opublikowano

kufa gdzie ???? mam -60% i w mbanku mam ponad 500

Opublikowano

a ja no przecie że nie. jestem jako wspówłaściciel i mam już 65% zniżki :evil:

Opublikowano

a ja no przecie że nie. jestem jako wspówłaściciel i mam już 65% zniżki :evil:

i 50% zwyżki za wiek :polew:

a nie sory 30% bo masz juz 23 :tongue4:

Opublikowano

440zł płaciłem za moje b6

Opublikowano

jeszcze jeden klasyk mi się przypomniał

:banan:

Opublikowano

tak mam w pzu

Opublikowano

spadam :hi:

Opublikowano

jeszcze jeden klasyk mi się przypomniał

:banan:

:banan: :banan: :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.