Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pozdro pozdro :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka z ranka :hi: :hi:

Adaś chory :confused4: i musi bidula jeździć dziś ze mną w pracy :thumbdown: eeehhhh te k**ewskie choroby, przeziębienia i inne zjebane zarazy :wallbash: :wallbash: :wallbash::evil: :evil: :evil:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siemanko z rana :papa:

Wtorek. Zostały cztery dni do weekendu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mario, pozdrowienia dla Adasia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od całej naszej trójki, Nikola tez chora i siedzą obie lalki w domu (mamusia i córusia) :D

Opublikowano

Siemanko z rana :papa:

Wtorek. Zostały cztery dni do weekendu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mario, pozdrowienia dla Adasia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od całej naszej trójki, Nikola tez chora i siedzą obie lalki w domu (mamusia i córusia) :D

Dzięki Kimi :hi: :> :> :> tzn Adaś dziękuje :hi: :hi:

Mi chyba ten tydzień walnie szybkawo - wczoraj było wolne, dziś i jutro praca a czwartek i piątek szkolonko w Kole :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siemanko z rana :papa:

Wtorek. Zostały cztery dni do weekendu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mario, pozdrowienia dla Adasia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od całej naszej trójki, Nikola tez chora i siedzą obie lalki w domu (mamusia i córusia) :D

Dzięki Kimi :hi: :> :> :> tzn Adaś dziękuje :hi: :hi:

Mi chyba ten tydzień walnie szybkawo - wczoraj było wolne, dziś i jutro praca a czwartek i piątek szkolonko w Kole :naughty: :naughty: :naughty:

:hi: :hi: :hi: :hi: takiemu to dobrze :)

kurde ja tez zdycham od wczoraj na antybiotyku :/

Opublikowano
czwartek i piątek szkolonko w Kole

Aha, czyli znowu nie będzie Cię na spocie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
czwartek i piątek szkolonko w Kole

Aha, czyli znowu nie będzie Cię na spocie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

No jak nie jak TAK :good: :good: szkolonko tylko czwartek i piątek - w sobotę już jestem w domku.[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 08:16_________________________________________________Seba ty nie antybiotyki tylko :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: - najlepsze lekarstwo na "wszystko" :wink4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 08:17_________________________________________________Dobra Spadam popracować

Siemka z ranka :hi: :hi:

Adaś chory :confused4: i musi bidula jeździć dziś ze mną w pracy :thumbdown: eeehhhh te k**ewskie choroby, przeziębienia i inne zjebane zarazy :wallbash: :wallbash: :wallbash::evil: :evil: :evil:

Udało się załatwić :dance: Madzia zostaje z Adasiem w domu - nie muszę go targać ze sobą :good: :good: :good:

Opublikowano

Dobra ja lecę, ale się kurde zasiedziałem, znowu się spóźnię :D

Miłego dzionka :papa:

Opublikowano
:hi: :>
Opublikowano

To ja się też witam i spadam do swojej roboty:)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
  • Autor

narazie jedna nie od nikogo wiecej :)

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

o nowe kandydatki juz sie zgłaszają :naughty:

Opublikowano

siemka po pracuni :wink4: :wink4:

jak tam szanowne zdrówko LDZ Bandytów ????

Opublikowano

Siema siema :D

Fajny wątek się zrobił: same powitania, "lecę do pracy" i pożegnania :D

Opublikowano

Siema siema :D

Fajny wątek się zrobił: same powitania, "lecę do pracy" i pożegnania :D

hehehe faktycznie coś w tym jest :mysli: :mysli:

no i jeszcze wybory Miss Baner :naughty: :naughty:

Opublikowano

lista podpisana, można iść dalej :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.