Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jeszcze mi odplilo i zaczalem sie interesowac Renaultem Laguna II :embarrassed:

:blink:

Jak to kupisz, to Cię nie chcę znać :disgust:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

francuskie to są dobre perfumy i miłość... ale nie samochody :gwizdanie:

Opublikowano

:doh1:

Opublikowano

i jeszcze mi odplilo i zaczalem sie interesowac Renaultem Laguna II :embarrassed:

:blink:

Jak to kupisz, to Cię nie chcę znać :disgust:

:polew: nie no co ty Audi nie sprzedam tylko tak sobie ogladm :gwizdanie:
Opublikowano

i jeszcze mi odplilo i zaczalem sie interesowac Renaultem Laguna II :embarrassed:

:blink:

Jak to kupisz, to Cię nie chcę znać :disgust:

:polew: nie no co ty Audi nie sprzedam tylko tak sobie ogladm :gwizdanie:

to nie oglądaj :bicz:

:polew: :polew:

Opublikowano

no dobra juz nie bede :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

no dobra juz nie bede :gwizdanie: :tongue4:

:pociesz:

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:09_________________________________________________chlopaki kiedy cos gzrejemy :mysli:
Opublikowano

k**wa najlepiej wszyscy się wypiszcie z BT :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:

Opublikowano

ku***a najlepiej wszyscy się wypiszcie z BT :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:

no Mario chcialem jechac ale te wydatki wypadly mi bardzo nie planowane :kwasny: i do tego jeszcze szkole musielm zaplacic za semsestr :confused4: takze.... masakra w c**j
Opublikowano
  • Autor

Basia jedziesz ?? i jedziesz z brzuszkiem ??? :kox:

Opublikowano

widze że wszyscy się garną na bibe aż się kopci

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:09_________________________________________________chlopaki kiedy cos gzrejemy :mysli:

na wiosne jak się ociepli :tongue4:
Opublikowano

będzie za gorąco :decayed:

Opublikowano

Basia jedziesz ?? i jedziesz z brzuszkiem ??? :kox:

yhy :)

Opublikowano

kłysek nie próbuj nawet spoglądać na to gówno (lagune) :wink4: nic w tym samochodzie nie jest dobre :tongue4:

Opublikowano

Tak więc: Baaaaardzo mi się podoba nowa miss banera;D Seba - :thumbup:

Do drugiego seby (marata) - najlepiej ściągnij sobie Audacity, ustaw wejście audio jako "stereo mix", odpal ten filmik i odpal nagrywanie - program zapisze Ci to, co aktualnie słyszysz w głośnikach. Potem zapisujesz w formacie mp3 i już;)

Nareszcie bruneteczka zagościła :dance:

Opublikowano

Tak więc: Baaaaardzo mi się podoba nowa miss banera;D Seba - :thumbup:

Do drugiego seby (marata) - najlepiej ściągnij sobie Audacity, ustaw wejście audio jako "stereo mix", odpal ten filmik i odpal nagrywanie - program zapisze Ci to, co aktualnie słyszysz w głośnikach. Potem zapisujesz w formacie mp3 i już;)

Nareszcie bruneteczka zagościła :dance:

Bruneteczki rządzą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

będzie za gorąco :decayed:

wlasnie :good: teraz przy poczatku wiosny cos by ogarnac :decayed:
Opublikowano

to gdzie jutro się ustawiamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.