Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe jeszcze nie pykam - z felgami nie pomogę - mogę ewentualnie powiedzieć czy ładne :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe jeszcze nie pykam - z felgami nie pomogę - mogę ewentualnie powiedzieć czy ładne :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: to dzięki

Opublikowano

:hi: siemka

SSSSSSSSSSSiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeemmmmmmmmmmmmaaaaaaaa Madzia :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:50_________________________________________________klysiu PYKasz coś dziś ????????

:no: chyba bym umarl po wczorjaszym odprezaniu :polew::tongue4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:05_________________________________________________masakra wczoraj byla :sick3: ale za to naprawilem sobie klmitronika :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:06_________________________________________________Heniooooooooo ty stary rowerze co u ciebie lsychac ??? :decayed:
Opublikowano

A ja PYK'nę;D

Opublikowano
  • Autor

hyh kurde tez bym pyknal a mam butelczyne pasporta :/

Opublikowano

A ja nie pykam, coś mam dzisiaj alko-wstręt :sick3: :sick3: :sick3:

Kupiłem sobie piwo, ale na samą myśl o jego wypiciu robi mi się niedobrze :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a ja bym pyknal a nie moge :( ;(

Opublikowano

Siemanko wszystkim :hi:

Czyżby zapowiadało się dzisiaj małe ślizganko pod REAL-em? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 08:49_________________________________________________

Mario, mogę sobie zostawić troszkę folii? :embarrassed:

Bo mam chęć na małe rezanko wnętrza - ramka radia i klimatronika i te plastiki na boczkach drzwi, bo są porysowane, szczególnie te z przodu :smutas:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

Siema siema, co tam słychać? :hi:

Opublikowano

no w sumie calkiem :good: ytlko zeby juz tego sniegu nie bylo :disgust:

Opublikowano

no w sumie calkiem :good: ytlko zeby juz tego sniegu nie bylo :disgust:

Już niedługo, już bliżej niż dalej i wiosenka zawita :D

Najgorsze (grudzień, styczeń i prawie cały luty) już za nami :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

witanko w piękną niedzielkę :tongue4:

i znowu coś z laptopem, neta nam wywaliło już całkowicie, zasiadłam teraz do Madzi, w ostatniej chwili zdążyłam uratować lapka, bo byłby już rzucony i zdeptany przez Miśka :rant: :ranting1: :rant:

Kimi, w imieniu miśka mówię, że możesz - ale troszkę :wink4: :wink4: :wink4:

uwaga - zapowiadamy się dzisiaj o 18 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

witanko w piękną niedzielkę :tongue4:

i znowu coś z laptopem, neta nam wywaliło już całkowicie, zasiadłam teraz do Madzi, w ostatniej chwili zdążyłam uratować lapka, bo byłby już rzucony i zdeptany przez Miśka :rant: :ranting1: :rant:

Kimi, w imieniu miśka mówię, że możesz - ale troszkę :wink4: :wink4: :wink4:

uwaga - zapowiadamy się dzisiaj o 18 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kasiu uściskaj Maria ode mnie, odetnę tylko kawalątek :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Coś macie pecha z tym laptopem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kto chce kupic laptopa :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: siemka w poranny słoneczny czas :)
Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Nie chce ktoś pięknego rudego kota z dobrego domu ? :D moj syn okazało się, że ma silną alergię i stąd te ciągłe infekcje ... :(

Opublikowano

kto chce kupic laptopa :gwizdanie:

Kaśkowo-Miśkowego? :naughty:

Opublikowano

z jakiego samochodu ten lapek :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.