Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe jeszcze nie pykam - z felgami nie pomogę - mogę ewentualnie powiedzieć czy ładne :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: to dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemka

SSSSSSSSSSSiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeemmmmmmmmmmmmaaaaaaaa Madzia :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:50_________________________________________________klysiu PYKasz coś dziś ????????

:no: chyba bym umarl po wczorjaszym odprezaniu :polew::tongue4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:05_________________________________________________masakra wczoraj byla :sick3: ale za to naprawilem sobie klmitronika :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:06_________________________________________________Heniooooooooo ty stary rowerze co u ciebie lsychac ??? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pykam, coś mam dzisiaj alko-wstręt :sick3: :sick3: :sick3:

Kupiłem sobie piwo, ale na samą myśl o jego wypiciu robi mi się niedobrze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim :hi:

Czyżby zapowiadało się dzisiaj małe ślizganko pod REAL-em? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 08:49_________________________________________________

Mario, mogę sobie zostawić troszkę folii? :embarrassed:

Bo mam chęć na małe rezanko wnętrza - ramka radia i klimatronika i te plastiki na boczkach drzwi, bo są porysowane, szczególnie te z przodu :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie calkiem :good: ytlko zeby juz tego sniegu nie bylo :disgust:

Już niedługo, już bliżej niż dalej i wiosenka zawita :D

Najgorsze (grudzień, styczeń i prawie cały luty) już za nami :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

witanko w piękną niedzielkę :tongue4:

i znowu coś z laptopem, neta nam wywaliło już całkowicie, zasiadłam teraz do Madzi, w ostatniej chwili zdążyłam uratować lapka, bo byłby już rzucony i zdeptany przez Miśka :rant: :ranting1: :rant:

Kimi, w imieniu miśka mówię, że możesz - ale troszkę :wink4: :wink4: :wink4:

uwaga - zapowiadamy się dzisiaj o 18 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

witanko w piękną niedzielkę :tongue4:

i znowu coś z laptopem, neta nam wywaliło już całkowicie, zasiadłam teraz do Madzi, w ostatniej chwili zdążyłam uratować lapka, bo byłby już rzucony i zdeptany przez Miśka :rant: :ranting1: :rant:

Kimi, w imieniu miśka mówię, że możesz - ale troszkę :wink4: :wink4: :wink4:

uwaga - zapowiadamy się dzisiaj o 18 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kasiu uściskaj Maria ode mnie, odetnę tylko kawalątek :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Coś macie pecha z tym laptopem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś pięknego rudego kota z dobrego domu ? :D moj syn okazało się, że ma silną alergię i stąd te ciągłe infekcje ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...