Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hyh jak rybie recznik :/

dziad z niego i tyle pewnie go gnebili jak byl maly i teraz sie msci :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dj gdzie Ty studiujesz? :tongue4:

Opublikowano

:hi: ja juz wrocilem od idczaka gdzies dwa tygodnie auta nie bedzie, widzialem magdy auto jak w hali stoi

heheh to dobrze że stoi :) dzisiaj wyjeżdża ;) pooglądam zaś twoje

Opublikowano

ale moj stoi w innej hali :P [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 15:06_________________________________________________znaczy stoi w tej co Twoj stał rano ale jak byłem po 11 to Twojego tam juz nie było :)

Opublikowano

ale moj stoi w innej hali :P [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 15:06_________________________________________________znaczy stoi w tej co Twoj stał rano ale jak byłem po 11 to Twojego tam juz nie było :)

No mieli składać, myć itd. po 18 jadę po niego.

Opublikowano

ale moj stoi w innej hali :P [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 15:06_________________________________________________znaczy stoi w tej co Twoj stał rano ale jak byłem po 11 to Twojego tam juz nie było :)

No mieli składać, myć itd. po 18 jadę po niego.

to jest w tej drugiej hali do mycia :) moj jest w tej czesci za brama jak bys chciala przez szybe looknac po ramkach nie poznasz bo ich nie ma:D

Opublikowano

ale moj stoi w innej hali :P [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 15:06_________________________________________________znaczy stoi w tej co Twoj stał rano ale jak byłem po 11 to Twojego tam juz nie było :)

No mieli składać, myć itd. po 18 jadę po niego.

to jest w tej drugiej hali do mycia :) moj jest w tej czesci za brama jak bys chciala przez szybe looknac po ramkach nie poznasz bo ich nie ma:D

A tak w ogóle to co Twoje auto znów tam robi ???

Opublikowano

wogóle jak już wszystko obcykane co w której hali się dzieje no naprawde:D

Kolega Tomek wczoraj nam zrobił wejść smoka poprostu i tyle :D

podobno na następną niedziele +5 hehe wreszcie:D

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

wogóle jak już wszystko obcykane co w której hali się dzieje no naprawde:D

Kolega Tomek wczoraj nam zrobił wejść smoka poprostu i tyle :D

podobno na następną niedziele +5 hehe wreszcie:D

Oby, bo ja startuję w KZK Automobilklubu Łódzkiego o 10 na Motodromie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kimi kiedy teraz w niedziele ?? :D jaki to jest adres ?? :D

Opublikowano

Kimi kiedy teraz w niedziele ?? :D jaki to jest adres ?? :D

Motodrom, Drewnowska 147 :gwizdanie:

Tak, w tę niedzielę (27.02), o godz. 10:00, chyba, że coś się zmieni

Opublikowano

siemanko every body :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:19_________________________________________________co będzie na tej Drewnowskiej ??? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

siemanko every body :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:19_________________________________________________co będzie na tej Drewnowskiej ??? :mysli: :mysli: :mysli:

A to:

http://www.automobilklublodzki.pl/forum/portal.php?article=6

:D

Druga runda, pierwszą kurna przegapiłem, następna będzie, jak będziemy w BT, więc w sumie od kwietnia tak "na serio" :D

A tę rundę 27-go potraktuję "zapoznawczo" :D

Opublikowano

kimi bedziesz startował ???

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:38_________________________________________________Kimi rajdowiec :naughty:
Opublikowano

:hi:

siema podpadziocho :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

kimi bedziesz startował ???

Noooo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:hi:[br]

Dopisany: 21 Luty 2011, 20:38_________________________________________________Kimi rajdowiec :naughty:

Od czegoś trzeba zacząć "karierę" :gwizdanie: :gwizdanie:

:D

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:40_________________________________________________

:hi:

siema podpadziocho :angry: :angry: :angry:

dlaczego podpadziocho :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.