Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Messy_girl.gif
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kogo witam kogo goszcze :D

heheh a tak na dobry wtorek :P

a tam dobry ... od rana grzebię w PITach :disgust:

Koleżanka księgową jest, że pity męczy (do końca lutego trzeba wysłać pracownikom) bo chyba własnych już nie rozliczasz? :shocked:

Opublikowano

kogo witam kogo goszcze :D

heheh a tak na dobry wtorek :P

a tam dobry ... od rana grzebię w PITach :disgust:

Koleżanka księgową jest, że pity męczy (do końca lutego trzeba wysłać pracownikom) bo chyba własnych już nie rozliczasz? :shocked:

nie księgową, ale ma to w swoich obowiązkach :gwizdanie:

Opublikowano

kogo witam kogo goszcze :D

heheh a tak na dobry wtorek :P

a tam dobry ... od rana grzebię w PITach :disgust:

Koleżanka księgową jest, że pity męczy (do końca lutego trzeba wysłać pracownikom) bo chyba własnych już nie rozliczasz? :shocked:

nie księgową, ale ma to w swoich obowiązkach :gwizdanie:

to wesoły masz tydzień.... nie ma co :wink4:

Opublikowano

Seba a te postojówki sa z oporonikami? Bo jak nie to będziesz miał spalone żarówki na cyferblacie :polew:

DJ jak masz tą nute w mp3 to weź mi kopsnij na [email protected] :tongue4:

Opublikowano

kogo witam kogo goszcze :D

heheh a tak na dobry wtorek :P

a tam dobry ... od rana grzebię w PITach :disgust:

Koleżanka księgową jest, że pity męczy (do końca lutego trzeba wysłać pracownikom) bo chyba własnych już nie rozliczasz? :shocked:

nie księgową, ale ma to w swoich obowiązkach :gwizdanie:

to wesoły masz tydzień.... nie ma co :wink4:

dam radę ... nie ma źle :wink4:

Opublikowano

kogo witam kogo goszcze :D

heheh a tak na dobry wtorek :P

a tam dobry ... od rana grzebię w PITach :disgust:

Koleżanka księgową jest, że pity męczy (do końca lutego trzeba wysłać pracownikom) bo chyba własnych już nie rozliczasz? :shocked:

nie księgową, ale ma to w swoich obowiązkach :gwizdanie:

to wesoły masz tydzień.... nie ma co :wink4:

dam radę ... nie ma źle :wink4:

nom nie podejrzewam Ciebie, że byś wymiękła ale wiesz......... teraz nie szalej za mocno :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Seba a te postojówki sa z oporonikami? Bo jak nie to będziesz miał spalone żarówki na cyferblacie :polew:

DJ jak masz tą nute w mp3 to weź mi kopsnij na [email protected] :tongue4:

no wlasnie ma bez opornikow ale ma miec takie z opornikami tez :)

Opublikowano

jak chodzi Wam o te diody moje co mam to całe światła takie kupiłem i te diody świecą się po włączeniu świateł postojowych a po włączeniu świateł mijania nadal się palą razem z normalnymi światłami :P

Ostrzegam że ta wersja daylight nie ma homologacji więc to że jeżdże na tych światłach to tlyko na swoją odpowiedzialność...

Ale są takie światła z homologacją niestety wtedy diody zawsze gasną po włączeniu świateł mijania...

A ten chłopak z teofilowa to Kamil hehe :D:D:D i na następnym spocie też będe :D:D:D

Opublikowano

kogo witam kogo goszcze :D

heheh a tak na dobry wtorek :P

a tam dobry ... od rana grzebię w PITach :disgust:

Koleżanka księgową jest, że pity męczy (do końca lutego trzeba wysłać pracownikom) bo chyba własnych już nie rozliczasz? :shocked:

nie księgową, ale ma to w swoich obowiązkach :gwizdanie:

to wesoły masz tydzień.... nie ma co :wink4:

dam radę ... nie ma źle :wink4:

nom nie podejrzewam Ciebie, że byś wymiękła ale wiesz......... teraz nie szalej za mocno :rolleyes:

:good:

Opublikowano

rozpałka zrobiona i zaraz czas na chate -11 :kox:

Opublikowano

Seba a te postojówki sa z oporonikami? Bo jak nie to będziesz miał spalone żarówki na cyferblacie :polew:

DJ jak masz tą nute w mp3 to weź mi kopsnij na [email protected] :tongue4:

no wlasnie ma bez opornikow ale ma miec takie z opornikami tez :)

lepiej weź te bez oporników i załóż oporniki osobno bo ja mam w diodach i czasem jak się mocno nagrzeją od nich oprawki to mi nie łączy i gaśnie :tongue4:

Opublikowano

siemka z wieczorka LDZ Bandzioro :wink4: :wink4: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemka z wieczorka LDZ Bandzioro :wink4: :wink4: :hi: :hi:

:wink4:

Opublikowano

siemka siemka :)[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 18:26_________________________________________________Kurcze coś tak mało piszecie dzisiaj jakoś hehe :D

Opublikowano

Siemano jak tam co tam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Misiek napisałem wiadomość do Kasi w sprawie laptopa, jak możesz to powiedz jej żeby odpisała :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 19:28_________________________________________________Kamil Bednarek - Dancehall Queen

energetyzujacy kawalek :D [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 19:29_________________________________________________i inne wydanie hardkora :D

Opublikowano

ma chłopina talent :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.