Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robota pokaże, jak nagram jakiś przyzwoity filmik :naughty:

myślałem, że masz już jakiś filmik lub fotkę :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teraz musi zmajstrować kamere :polew:

Opublikowano

nagram telefonem :polew: :polew: ale jutro może bo jeszcze muszę go trochę dostroić bo za bardzo oscyluje :kox:

Opublikowano

Nalezalo im sie ze przejebali patalachy

Opublikowano

Nalezalo im sie ze przejebali patalachy

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:57_________________________________________________a liczyłem ze będzie 2:0 - :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:58_________________________________________________dobrej nocki :hi: zawijam w kokonik :wink4:

do juterka. A jutro.......................................................

PIĄTUNIO :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

i arbajt

Opublikowano
  • Autor

heheh

Opublikowano

koniec bajki LECH Goodbay :thumbdown:

Opublikowano

koniec bajki LECH Goodbay :thumbdown:

Na tle całej tej polskiej nędzy i tak wypadli rewelacyjnie :good:

Opublikowano
  • Autor

koniec bajki LECH Goodbay :thumbdown:

Na tle całej tej polskiej nędzy i tak wypadli rewelacyjnie :good:

nom zgadzam sie nawet momentami grali jak nie polska druzyna ;)

Opublikowano

koniec bajki LECH Goodbay :thumbdown:

Na tle całej tej polskiej nędzy i tak wypadli rewelacyjnie :good:

nom zgadzam sie nawet momentami grali jak nie polska druzyna ;)

Powiem tak, kibicem nie jestem, polskiej ligi nie oglądam, ale to, co pokazali w paru meczach grupowych (szczególnie z Man City i Juve) naprawdę mi się podobało.

Opublikowano

wow :tongue4: są nowe dupencje w banerze :good:

Opublikowano
  • Autor

koniec bajki LECH Goodbay :thumbdown:

Na tle całej tej polskiej nędzy i tak wypadli rewelacyjnie :good:

nom zgadzam sie nawet momentami grali jak nie polska druzyna ;)

Powiem tak, kibicem nie jestem, polskiej ligi nie oglądam, ale to, co pokazali w paru meczach grupowych (szczególnie z Man City i Juve) naprawdę mi się podobało.

dokladnie o to mi chodzilo :)

Siemka Chriss ano sa sa :D

sie witam i sie zegnam

:* :* :*

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 23:57_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

PIĄTUNIOOOOOOOOOOOOOOOOOO :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Mam najnowsze wiesci PZu chcialo mi wyplaacic 6485,42 a idczak za to bierze 33tysie ja piertenteguje jaka polityka. Spadam do Warszawy 3m sie odezwe sie w sobote

Opublikowano
  • Autor

:> na bogato nie ma co :)

Opublikowano

Siemanko :hi:

Piątunio :dance:

Miłego dnia :papa:

Opublikowano

Siemka z rańca :wink4: :wink4: :hi: :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi::good:
Opublikowano

:hi:

cześć chłopaki i dziewczyny :decayed:

nie zmarzły Wam dupki przez ten tydzień?

teraz ma być już coraz lepiej :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 08:32_________________________________________________

Seba, Ty to naprawdę jesteś zdolniacha :brawo:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 08:34_________________________________________________tak je ładnie posadzić na tych literkach... :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.