Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko :D:rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

i zapieprzamy do 16 :sick3:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 12:05_________________________________________________czy jakas impreza ostatkowa sie szykuje w wekend ??

my idziemy na parapetówkę za tydzień :decayed:

Opublikowano

kurde auto dopiero na jutro będzie :(

ale za to do weekendu będzie strumienica i letnie oponki :D[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 16:27_________________________________________________Wito Ty masz Avanta? bo kurde nie kojarze:D[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 16:52_________________________________________________ale rozmowy dzisiaj widze przy poniedziałku każdy ma doła że tyle jeszcze dni do roboty trzeba chodzić:D

Opublikowano
:siema: juz nabylem nowa baterie :decayed:
Opublikowano

Kon'nichiwa mina :naughty: :naughty: :naughty:

:siema: juz nabylem nowa baterie :decayed:

Będziesz teraz krzesał iskry :D

Opublikowano

Chriss jak bedziesz odezwij sie jest sprawa :D

Opublikowano

Siemka Pany i Panie :hi: :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:40_________________________________________________Kimi zdecyduj się wreszcie na jakąś laskę :polew: :polew: :polew::wink4: :wink4: :wink4::good: :good: :good:

Opublikowano

Siemka Pany i Panie :hi: :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:40_________________________________________________Kimi zdecyduj się wreszcie na jakąś laskę :polew: :polew: :polew::wink4: :wink4: :wink4::good: :good: :good:

Kimi ma duze serce i nie moze sie zdecydowac

Opublikowano

Powita ludzi z Lodzi i okolic :hi::hi::hi:

Mam do Was pytanko zbiorowe...

Chialbym sie wybrac na jakis spot, tylko ile mniej wiecej osob wpada?

Koniecznie bede musial zakupic w najblizszym czasie felgi alu jakies ladne, bo na kolpakach to nie wypada i wstyd wręcz bylby :kox:

Slyszal ktos moze o jakims sklepie z felami uzywanymi lub o jakiejs wulkanizacji no cholera wie?

Opublikowano

relacja z dzisiejszego poranka :disgust:

DSC_9178.jpg

DSC_9172.jpg

DSC_9173.jpg

DSC_9174.jpg

DSC_9175.jpg

DSC_9176.jpg

DSC_9177.jpg

Opublikowano

relacja z dzisiejszego poranka :disgust:

DSC_9178.jpg

DSC_9172.jpg

DSC_9173.jpg

DSC_9174.jpg

DSC_9175.jpg

DSC_9176.jpg

DSC_9177.jpg

o kur........ :shocked:

Opublikowano

relacja z dzisiejszego poranka :disgust:

DSC_9178.jpg

DSC_9172.jpg

DSC_9173.jpg

DSC_9174.jpg

DSC_9175.jpg

DSC_9176.jpg

DSC_9177.jpg

:shocked: :shocked: :shocked: co odjebałeś :mysli: :mysli: :mysli::blink: :blink: :blink:

Opublikowano

gościowi pomyliło się że jest w Anglii

Opublikowano

relacja z dzisiejszego poranka :disgust:

DSC_9178.jpg

DSC_9172.jpg

DSC_9173.jpg

DSC_9174.jpg

DSC_9175.jpg

DSC_9176.jpg

DSC_9177.jpg

o kurczaczek ale peszek[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 19:29_________________________________________________

gościowi pomyliło się że jest w Anglii

a wiesz chociaz kto to

Opublikowano

wiem, odrazu papiery były wypisane

Opublikowano

gościowi pomyliło się że jest w Anglii

tak myślałem, że jakiś baran się trafił i zniszczył furkę.... :wallbash:

Opublikowano

kurfa na początku myślałem, że samo lusterko ale później wysiadłem :shocked: , prawie cały bok przejechany

Opublikowano

kurfa na początku myślałem, że samo lusterko ale później wysiadłem :shocked: , prawie cały bok przejechany

nom z tego co widać to bok przejechany.... :kwasny:

Opublikowano

dobrze, że tylny błotnik oszczędził :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.