Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hmm poza tym że pali 13,5/100 to nic. Problem z czujnikiem g2g62 plus ciągłe niedogrzanie silnika. Wczoraj czujnik wymieniłem na nówkę. Dzisiaj jadę do znajomka na kanał wymienić termostat. Poza tym od momentu kupienia wymieniłem: klocki, kable WN, świece wszystkie filtry, olej, sonde lambda, i jeszcze mam zroblem ze światełkiem w kokpicie jak dzwi otwieram nie świeci. I to by było na tyle. :D ale powoli wszystko się klaruje. :D:naughty::cool1: :gwizdanie:

a właśnie wie ktoś z was gdzie jest jakaś kostka od tego włącznika co światełko zapala po otwarciu drzwi:D bo na forum tu znalazłem ale brak jakiegoś rozsądnego wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Rozbieraj boczek od drzwi, bo na 99% problem jest w mikrostyku w klamce.

VCDS mi doszedł;D[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 13:09_________________________________________________No i się okazuje, że subwoofer Bose;D Biorę go - jak nie usadowię go w swoim aucie, to będzie dla kogoś innego;] Szkoda tylko, że wtyczki nie ma, ale...co to za problem, jak jest rozpiska na forum;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, to przepraszam - myślałem, że tylko po otwarciu drzwi kierowcy oświetlenie jest chimeryczne. Jeśli jest, jak mówisz, to podpowiedz mi jeszcze, czy jak wyjmiesz kluczyk ze stacyjki, to zapala się lampka. Jeśli tak, to najpierw rozbieraj kostki przy pompce od centralnego zamka w bagażniku, miernik w dłoń i sprawdzasz, czy jest masa przy otwarciu drzwi. Jeśli nie ma, to dopiero podnóżki: lewy, potem prawy - do rozebrania i sprawdzenia, jednak na sam początek - pompka centralnego. Albo zonk w kostkach (śniedź), albo zimny lut w samej pompce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart woofer okazja jak nic :D

jak nie to pewnie na forum za wiecej poleci :D

Sebol a jak tam Twoj wzacniacz czeka na mnie ?? bo zamowilem boczki bagaznika i przy okazji bym go zamontowal i zobaczyl czy jakas zmiana bedzie :}

no czeka czeka mialem wziasc na spota i dobrze ze nie wzialem :D

bos nie przyjechal :) tylko ja sie zastanawiam czy tobie podejdzie to

to jest dokladnie takie http://allegro.pl/tuba-subwoofer-audi-a4-8e0-i1476907326.html

a nioe wiem czy do Ciebie nie powinno byc takie http://allegro.pl/subwoofer-tuba-audi-a4-lift-99-01-nokia-oryginal-i1485347702.html

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kabelek to z VCDS-em dostałeś, jak to hula z nowszymi dyliżansami, wszystkie moduły możesz przetrzepać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, miałem stracha przed chwilą... patrzę na allegro, a tu subwoofer'a nie ma..myślę sobie - może mi ktoś z Was podkupił? ale miałem na drugim lapie w historii - "nie było ofert kupna" :decayed: Poleciał mail i mi koleś nawija makaron na uszy, że 60 zł wysyłka..to niech się wali - napisałem, że i tak biorę poza aukcją, więc odpada prowizja i że cena wysyłki jest zbyt wysoka - utargowałem dychę... No nic - jak to nie będzie sprawne, to się wk**ię i przejadę osobiście do Krakowa, nie tylko na kawkę w rynku :> Czekam na tego suba i zobaczymy, czy fizycznie do mojego bagażnika wejdzie. B4rt4s już będzie miał przetarte szlaki, jeśli mi się uda;][br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 13:37_________________________________________________VCDS to taki VAG, tylko nowsze fury z CAN'em obsługuje - dzisiaj przetestuję na A6 2006, to się dowiem, jak hula, ale wg zapewnień - bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart wypowiedz sie co do vofera. i co to jest vcds ??

dobre pytanie.... sam jestem ciekaw jak ten VCDS ogarnia np. B7 gdzie wszystko po CANie leci ..... na spocie sprawdzimy (niestety ale często... gęsto clony nie dają rady z wszystkimi sterownikami więc ciekawość tym bardziej mnie zżera)

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem o tym, kupując go, jednak ponoć akurat ten klon jest dobry - podepniemy się do Ciebie i obadamy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem o tym, kupując go, jednak ponoć akurat ten klon jest dobry - podepniemy się do Ciebie i obadamy temat.

nom już na tej A6 z 2006 powinno wyjść jak to sobie radzi.... :wink4:

1. Autoscan

2. Sterownik silnika (odczyt przebiegu w nim zapisany)

3. Sterownik comfortu

oczywiście mojego paździerza też chętnie bym przeleciał dla sprawdzenia jak to sobie radzi... :cool1:

a jaka wersja softu pod ten kabelek? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom, my- faceci, wiemy, czym jest Zalotka :> Co do Krakowa - obym jechał tak tylko w celach turystycznych:D Jakieś święto dziś na forum, że aktualnie mamy aż 2 panie on-line :decayed:

Panton - 10.6.2 en. Pamiętasz, gdzie się czytało przebieg ze sterownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...