Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde, miałem stracha przed chwilą... patrzę na allegro, a tu subwoofer'a nie ma..myślę sobie - może mi ktoś z Was podkupił? ale miałem na drugim lapie w historii - "nie było ofert kupna" :decayed: Poleciał mail i mi koleś nawija makaron na uszy, że 60 zł wysyłka..to niech się wali - napisałem, że i tak biorę poza aukcją, więc odpada prowizja i że cena wysyłki jest zbyt wysoka - utargowałem dychę... No nic - jak to nie będzie sprawne, to się wk**ię i przejadę osobiście do Krakowa, nie tylko na kawkę w rynku :> Czekam na tego suba i zobaczymy, czy fizycznie do mojego bagażnika wejdzie. B4rt4s już będzie miał przetarte szlaki, jeśli mi się uda;][br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 13:37_________________________________________________VCDS to taki VAG, tylko nowsze fury z CAN'em obsługuje - dzisiaj przetestuję na A6 2006, to się dowiem, jak hula, ale wg zapewnień - bezproblemowo.

jakbys potrzebowal pomocy przy montazu to chetnie pomoge :P hehehehhe

co do wysylki to chyba go pojebalo 60 zl hhyhyhyyh ja placilem 25 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no bo właśnie widełki za kuriera to 20-30 zł. Trudno się mówi, nie będę się z nimi kłócił już... Ważne, żeby było sprawne. Podobno jutro ma kurier przyjechać;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie oszukuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 14:23_________________________________________________

a może mielibyście ochotę w piątek na małego spocika w CITY PIZZA&CLUB w "mieście Zgierzu" (tam gdzie w andrzejki) :naughty: :naughty: :naughty:

:good: prosto ze szkoly bym uderzal :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, :witch: po Adasia, a Wy się zastanówcie :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 14:25_________________________________________________kłysiu to Ty ???????????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no ja a myslalas ze kto :decayed: na pl.Kiliońskiego w zgr ta melinka :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo właśnie widełki za kuriera to 20-30 zł. Trudno się mówi, nie będę się z nimi kłócił już... Ważne, żeby było sprawne. Podobno jutro ma kurier przyjechać;D

no bedzie dobrze napewno bedzie sprawny :D

i przestan mysl pozytywnie :D Twoje slowa :P

hyhyhhy daj info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, czy jeżeli to właduję w prawy boczek, to czy zostawiać tego w lewym :przebiegly: Jak nie wejdzie, to się sprzeda:) Ok - lecę trenować na klawiszach, żeby mieć co pokazać tym ziomkom od orkiestry, bo jak mi saksa nie dadzą, to się potne;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom, my- faceci, wiemy, czym jest Zalotka :> Co do Krakowa - obym jechał tak tylko w celach turystycznych:D Jakieś święto dziś na forum, że aktualnie mamy aż 2 panie on-line :decayed:

Panton - 10.6.2 en. Pamiętasz, gdzie się czytało przebieg ze sterownika?

ooo to świeżuchny soft... tym można dłubać B8, Q7... generalnie można tym wszystko zdymać :kox: tylko aby kabelek pozwolił

W tej A6 to już powinien być steronik EDC17

VCDS--> Applications-->EDC15-16--> Read

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że chociaż na chwilę wszedł kłysiu, bo z Wami się dzisiaj nie idzie dogadać :foch:

przestan sie mazac chlopaki nie placza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...