Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panton - pogadamy, jak będę w domu - mam zrobić projekt, więc nie z dnia na dzień:)

to spoko... wieczorem będzie "spokojniej" :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak chcesz, to podjeżdżaj dzisiaj, bo mam czas...zvagujemy Ci furkę;)

Opublikowano

jak chcesz, to podjeżdżaj dzisiaj, bo mam czas...zvagujemy Ci furkę;)

nom możemy przylukać tego VCDSa.... jakie są namiary na Ciebie? wyślij na prv... :)

[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 14:38_________________________________________________dogadane :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: dobry dzień :cool1: :cool1:

Orientowałem się o naklejki. U mnie w pracy niestety nie pociągnę tego naszego nieszczęsnego logo zbyt małe. Musiał bym kupować specjalny nóż do malutkich elementów.

Dzisiaj o 9 wstąpiłem do studia reklamy które na jutro na 12 określi się czy da się wykonać czy jest to problem. Niestety nasze logo posiada bardzo malutkie elementy o wielkości 0,5mm i naklejki typu odklej przyklej mogą być dość problematyczne. W produkcji jak i w nakładaniu. Dokładne informacje będę miał jutro po 12 i zaraz zdjęcia porobię i wstawię. Wypowiecie się czy pasuje czy szukamy dalej.

kurde bo jak to ma byc wieksze tylko dlatego zeby dalo sie to wyciac to moze byc slabo :/

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: co za baran zrobil takie logo kurna ??? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

kurde trzeb a cos wykombinowac[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________a ktore elementy sa najbardziej problematyczne ?? bo tak mysle ze moze by jakos z okregiem zakombinowac ?? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

siemka wszystkim:)

odebrałem auto wkońcu:)

w sprawie naklejek się nie wypowiem bo mam za krótki staż w klubie i nie jaże co tam i jak ma być wykonane :P

Opublikowano

sraty taty gacie w kraty

Opublikowano

Kamil - pochwal się, co dolegało czwóreczce :)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

:hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 17:33_________________________________________________klysiu jaką baterię w końcu zakupiłeś ???

Opublikowano
:hi: a ja sie rozlozylem pies to drapal
Opublikowano

Aloha :hi:

Kłysiu, miałes wpaść na fajora i co? :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 17:40_________________________________________________

:hi: a ja sie rozlozylem pies to drapal

Wyzdrowiejesz :good: :good: :good:

Opublikowano

:good: :good: :good: :good:

No tak jak pisałem wcześniej kiedyś - ta nowa A3 Sedan to wy-ka-pa-na A4 B5 :D

Chodzi mi oczywiście ogólnie o sylwetkę i proporcje, nie detale :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________Ale w środku..... kupsztal :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

dokładnie :good: w środku :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Na potwierdzenie swojej teorii przygotowałem małe porównanko:

704x396audia3concept.jpg

No widać ewidentnie, że są podobne, prawda?

Opublikowano
:dontknow:
Opublikowano

Siemanko :) co tam słychać łodziaki? ;)

Opublikowano

Siemanko :) co tam słychać łodziaki? ;)

A różnie, zależy, gdzie się ucho przystawi :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę że z banerkiem to już balansujecie na granicy dobrego smaku... :cool1:

Opublikowano

Widzę że z banerkiem to już balansujecie na granicy dobrego smaku... :cool1:

basiu czemu tak twierdzisz :) ?[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 18:53_________________________________________________

Widzę że z banerkiem to już balansujecie na granicy dobrego smaku... :cool1:

basiu czemu tak twierdzisz :) ?

Basiu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.