Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo się nam robi pornol, a nie gustowny kobiecy akcent :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę że z banerkiem to już balansujecie na granicy dobrego smaku... :cool1:

:blink:

Opublikowano

a ja autem chyba dopiero 20 marca zjade na spot

Opublikowano

Bo są coraz bardziej yyyyy.... Wulgarne? ...to jest dobre słowo?

Boję się że jak tu zajrzę to zobaczę żubra :polew:

Opublikowano

Bo są coraz bardziej yyyyy.... Wulgarne? ...to jest dobre słowo?

Boję się że jak tu zajrzę to zobaczę żubra :polew:

Hmmm.... Wulgarne, powiadasz :mysli:

No może i masz rację.

:D

Opublikowano

Bo się nam robi pornol, a nie gustowny kobiecy akcent :tongue4:

:good:

Jakże trafnie to ubrałeś w słowa :decayed:

Opublikowano

Wiem. Jestem dobry.

:polew:

Opublikowano

doleciałem... :good: i najważniejsze, że spotkanie było owocne we wnioski... :cool1:

Opublikowano

dzień dobry :hi: wieczorową porą

Opublikowano

i jak VCDS hula bez zastrzeżeń :mysli:

Opublikowano

Bo się nam robi pornol, a nie gustowny kobiecy akcent :tongue4:

:good:

Jakże trafnie to ubrałeś w słowa :decayed:

no co wy dziewczyny fajne są :tongue4:
Opublikowano

i jak VCDS hula bez zastrzeżeń :mysli:

generalnie trzy kabelki, dioda, trochę pracy lepiej hulają.... :decayed: myślę, że parę ciekawych błędów zostało wyłapane i nie jest tak kolorowo jak by się chciało.... myślę, że DJ powinien zabrać głos w temacie bo to jego kabelek... :wink4:

Opublikowano

:polew:

czyli tyle kapusty poszło w piz.....[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:40_________________________________________________a mianowicie z czym jest gips

Opublikowano

Zabieram więc głos. Rzeczywistość nie jest taka różowa, czyli: połączenie po can'ie śmiga, aż miło. Odczyt po linii K też działa. Problem pojawia się, kiedy chcemy np. zakodować moduł komfortu, lub zalogować się do sterownika silnika w moim aucie i zmienić dawkę paliwa - wtedy komunikacja się sypie. W każdym razie - osobiście zrobię sobie taki myk, że będę miał 2 interfejsy w jednym, czyli takie rzeczy, jak kodowanie komfortu, etc będę robił starszym, a błędy, logi i pochodne zrobię VCDS'em. Niestety myślałem, że zrobię VCDS'em wszystko, bo takie jest założenie i z pewnością tak by było, gdybym wydał 1800zł, a nie trochę mniej. Możliwe, że kwestia tkwi w firmwarze kabla, ale nie mam pewności... Jak już wcześniej wspomniałem - VCDS fajna sprawa, ale do CAN'a. Do kodowania niektórych modułów i starszych aut, dobry jest VAG-COM. Zastanawiam się troszkę, czy nie sprzedać interfejsu, ale w sumie...chyba zostawię;)

Opublikowano

czyli jednak to o czym mowa była wcześniej jest prawdą :disgust:

jak cuś dam za tem kawałek miedzi z diodą i plastikiem 50 :wink4:

Opublikowano

dziewczyny to fajne naprawde, ale serio się robi troche porno :P no mi to tam nie przeszkadza osobiście bo i tak nie patrze wiem gdzie są spoty i kiedy hehe :D

A jak jakiś nowy forumowicz pomyśli że tak jest na spotach :> przyjedzie i co będzie zawiedziony:D

Opublikowano

to się dopisze żeby każdy nowy przyjechał z towarem :P

Opublikowano
  • Autor

Bo są coraz bardziej yyyyy.... Wulgarne? ...to jest dobre słowo?

Boję się że jak tu zajrzę to zobaczę żubra :polew:

oki doki juz poprawione :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

dobra Pany ja spadam do wyra bo cos mnie polamalo, do jutra[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________

Bo są coraz bardziej yyyyy.... Wulgarne? ...to jest dobre słowo?

Boję się że jak tu zajrzę to zobaczę żubra :polew:

oki doki juz poprawione :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

nie no Seba bez przesady az tak racjonalnej zmiany nie potrzebowalismy :)

Opublikowano

dobra Pany ja spadam do wyra bo cos mnie polamalo, do jutra[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________

Bo są coraz bardziej yyyyy.... Wulgarne? ...to jest dobre słowo?

Boję się że jak tu zajrzę to zobaczę żubra :polew:

oki doki juz poprawione :)

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

nie no Seba bez przesady az tak racjonalnej zmiany nie potrzebowalismy :)

Seba no :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.