Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yyyy.... tylko że nie wiem czy o takim samym logo mówimy bo spamu nie nadrabiałam :bag:

Opublikowano

takie mosiezne :P[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:56_________________________________________________o co chodzi z tymi wiadomościami co sie w profilu wyświetlają ?? ze mam tylko 5 i jestem nowicjuszem ?? to co mam komuś spamować privy zeby miec wiecej :>

Opublikowano

takie mosiezne :P[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:56_________________________________________________o co chodzi z tymi wiadomościami co sie w profilu wyświetlają ?? ze mam tylko 5 i jestem nowicjuszem ?? to co mam komuś spamować privy zeby miec wiecej :>

Kamil chodzi o wypowiedzi na forum technicznym - wtedy leci licznik wiadomości :wink4:

Opublikowano

pisz w innych dzialach bo tutaj w spotach postysie nie licza

Opublikowano

No i wreszcie doleciały :slina: :slina: :slina::dance: :dance: :dance:

Zdj_cie001.jpg

:> :> :> :> :> :>

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 17:09_________________________________________________

No i wreszcie doleciały :slina: :slina: :slina::dance: :dance: :dance:

Zdj_cie001.jpg

:> :> :> :> :> :>

:good: :good: :good: :good:
Opublikowano

siemka klysiu i w ogóle wszystkim bo się w sumie nawet nie przywitałem :wink4::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

no i d*pa Mariano :thumbdown: nie mam kierowcy na wieczor ;( wszyscy chca tylko chlac i nikt nie ma dla mnie czasu wieczorkiem :wallbash:

Opublikowano

no i pupa Mariano :thumbdown: nie mam kierowcy na wieczor ;( wszyscy chca tylko chlac i nikt nie ma dla mnie czasu wieczorkiem :wallbash:

ja ze względu na fakt, że nie wypaliło w Zgierzu lecę na Widzew do znajomych na :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

no i pupa Mariano :thumbdown: nie mam kierowcy na wieczor ;( wszyscy chca tylko chlac i nikt nie ma dla mnie czasu wieczorkiem :wallbash:

ja ze względu na fakt, że nie wypaliło w Zgierzu lecę na Widzew do znajomych na :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

:naughty:
Opublikowano

a jest to ci potrzebne do szczęścia :cool1:

Opublikowano

same będą wskakiwać

Opublikowano

takie mosiezne :P

yyyhyyy... to ja mam inne :embarrassed:

Opublikowano

No i wreszcie doleciały :slina: :slina: :slina::dance: :dance: :dance:

Zdj_cie001.jpg

:> :> :> :> :> :>

oponki :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

fajne oponki będzie miał misiek :> Ja tam mogę o takich pomarzyć;p

Opublikowano

ja chyba tez takie wezme oponki ale dopiero jak bede mial juz zakladac na stale bo wczesniej mi sie nie chce z nimi bawic

Opublikowano

Siemanko :hi:

No i nam się Nikola rozchorowała :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Aż żal patrzeć, jak dziecko tak kaszle i się męczy :confused4:

Antybiotyk, inhalacje, syropy - ehhh, kiedy to się skończy. Dwa lata już z tym jej kaszlem walczymy i d*pa :kwasny:

No ale przynajmniej tym razem obyło się bez szpitala :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.