Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie mosiezne :P

yyyhyyy... to ja mam inne :embarrassed:

to jest zupełnie co innego

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie sprawdźcie mi po VIN jaka skrzynia tam siedzi WAULC68E05A114344 :wink4:

Opublikowano

:hi: siemka weekendowo[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________

Siemanko :hi:

No i nam się Nikola rozchorowała :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Aż żal patrzeć, jak dziecko tak kaszle i się męczy :confused4:

Antybiotyk, inhalacje, syropy - ehhh, kiedy to się skończy. Dwa lata już z tym jej kaszlem walczymy i pupa :kwasny:

No ale przynajmniej tym razem obyło się bez szpitala :confused4:

przerabiałam to samo, aż wysłałam młodego na testy alergiczne no i się wydało - alergik jak jasna! a kilka lat zapalenia krtani i inne kaszle, generalnie wspołczuje i życzę Nikoli szybkiego powrotu do zdrowia bo tu wiosna powoli i nieśmiało zagląda i trzeba biegać, skakać itd :)

Opublikowano
:siema: Madziulka :pociesz:
Opublikowano

:hi: siemka weekendowo[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________

Siemanko :hi:

No i nam się Nikola rozchorowała :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Aż żal patrzeć, jak dziecko tak kaszle i się męczy :confused4:

Antybiotyk, inhalacje, syropy - ehhh, kiedy to się skończy. Dwa lata już z tym jej kaszlem walczymy i pupa :kwasny:

No ale przynajmniej tym razem obyło się bez szpitala :confused4:

przerabiałam to samo, aż wysłałam młodego na testy alergiczne no i się wydało - alergik jak jasna! a kilka lat zapalenia krtani i inne kaszle, generalnie wspołczuje i życzę Nikoli szybkiego powrotu do zdrowia bo tu wiosna powoli i nieśmiało zagląda i trzeba biegać, skakać itd :)

Miała już robione testy alergiczne i inne badania, raz wyszła mykoplazma i takie tam. Już było lepiej ostatnio, a dzisiaj - nawrót tego pieprzonego kaszlu. Nie wiadomo skąd, nie wiadomo dlaczego. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:siema: Madziulka :pociesz:

Siemka klysiulku :naughty:

Opublikowano

Panowie sprawdźcie mi po VIN jaka skrzynia tam siedzi WAULC68E05A114344 :wink4:

1.8T QUATTRO super sprzęt :evil::good:

Opublikowano

Panowie sprawdźcie mi po VIN jaka skrzynia tam siedzi WAULC68E05A114344 :wink4:

1.8T QUATTRO super sprzęt :evil::good:

wiem, ale nie jestem pewny czy tam siedzi tiptronic :naughty:

tym bardziej fajny że 190KM :polew:

Opublikowano

:hi:

witam witam szanownych klubowiczów :)

mam do Was pytanie? wymieniał ktoś z Was może płyn od wspomagania kierownicy? i może zostało wam troszeczkę? bo muszę dolać a w sklepie każą mi kupić cały litr za 65 zeta...szkoda mi trochę, aby tyle płynu sie zmarnowało ...

Opublikowano

jaki masz :gwizdanie:

Opublikowano

ja powinienem coś mieć ale muszę poszukać w garażu :wink4: nie wiem skąd Wy te ceny bierzecie, ja kupowałem w ASO za 40zł :kox:

Opublikowano

Panowie sprawdźcie mi po VIN jaka skrzynia tam siedzi WAULC68E05A114344 :wink4:

1.8T QUATTRO super sprzęt :evil::good:

wiem, ale nie jestem pewny czy tam siedzi tiptronic :naughty:

tym bardziej fajny że 190KM :polew:

tak wiem.... dlatego napisałem, że fajny sprzęt :decayed: z tego co widzę to auto jest z USA więc większe szanse, że ma TIPa niż manuala... chociaż to nie reguła.. :wink4:

Opublikowano

tam jest automat tylko większość ze stanów ma jednak multi... :confused4:

Opublikowano

dobry wieczór, w końcu się mogę już pochwalić

20110304582a.th.jpg

dotarła pod dach bezpiecznie, wrażenia z jazdy po trasie super, więcej szczegółów co i jak z wyposażeniem wersją itd podam jutro jak porobię w plenerze parę fotek, więc wątek w odpowiednim miejscu założę :)

PS:

sorry za mały nieporządek garażowy :P no i może się pojawię na spocie, jak nie w tą niedzielę to w następną :good:

Opublikowano

no no gratuluje zakupu :tongue4: chciałbym mieć taki "nieporządek" u siebie :naughty:

Opublikowano

tam jest automat tylko większość ze stanów ma jednak multi... :confused4:

tam jest Q.... jak jest Q nie ma multi tylko TIP... pamiętaj o tym :wink4:

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________

dobry wieczór, w końcu się mogę już pochwalić

20110304582a.th.jpg

dotarła pod dach bezpiecznie, wrażenia z jazdy po trasie super, więcej szczegółów co i jak z wyposażeniem wersją itd podam jutro jak porobię w plenerze parę fotek, więc wątek w odpowiednim miejscu założę :)

PS:

sorry za mały nieporządek garażowy :P no i może się pojawię na spocie, jak nie w tą niedzielę to w następną :good:

:oklaski: ładniutki ... :> a z tym nieporządkiem to chyba żart :tongue4:

Opublikowano

co prawda nie jest to B5 ale też może być :P

a za nieład otrzymujesz karnego jeżyka :D

Opublikowano

tam jest automat tylko większość ze stanów ma jednak multi... :confused4:

tam jest Q.... jak jest Q nie ma multi tylko TIP... pamiętaj o tym :wink4:

[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 21:36_________________________________________________

dobry wieczór, w końcu się mogę już pochwalić

20110304582a.th.jpg

dotarła pod dach bezpiecznie, wrażenia z jazdy po trasie super, więcej szczegółów co i jak z wyposażeniem wersją itd podam jutro jak porobię w plenerze parę fotek, więc wątek w odpowiednim miejscu założę :)

PS:

sorry za mały nieporządek garażowy :P no i może się pojawię na spocie, jak nie w tą niedzielę to w następną :good:

:oklaski: ładniutki ... :> a z tym nieporządkiem to chyba żart :tongue4:

jesteś na 100% pewny?? :kox: :kox: fajnie by było bo podoba mi sie ta furka :wink4:

Opublikowano

w Q jest tylko TIP

Opublikowano

dzięki :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.